פינת האומנים-לקראת ההופעה של נקא וגראונדיישן

פינת האומנים-לקראת ההופעה של נקא וגראונדיישן

אהלן חברים, הרבה זמן לא יצא לי לכתוב כאן איזה מאמר רציני. אני לא יודע אם זה המחסור בזמן כמו שזו העובדה שהמון שינויים קרו בפורום הזה מאז שהוא הוקם. כמות הידע של כלל חברי הפורום (כולל של הכותב) השתפרה והשתכללה. אני לא צריך לספר לכם מה זה רידים, כי כמעט כולכם יודעים (ומי שלא, מוזמן לבדוק את הקישורים שלנו), ולא מה זה סאונד סיסטם ובטח שלא על אומני רגאיי, כי לחלקכם יש ידע עדכני יותר משלי באומנים, או שמכירים לעומק אומני פאונדיישן שאני שמעתי רק שיר אחד שלו. וזה פשוט אחלה, באמת! הלוואי שנזכה לראות כאן יותר סיקורים של אומנים. פורטל הרגאיי כבודו במקומו מונח, וגם אני כותב וקורא שם באופן קבוע. אבל הפלטפורמה הזו, של תפוז, פורטל הפורומים המוביל בישראל, כל כך חשובה שאין לכם מושג. בחיי, לא היה כמעט דאנס ב4 השנים האחרונות שלא באו אליי אנשים שאני מכיר רק בפרצוף ואמרו לי שהם קוראים סמויים אצלי בפורום. את רובם לא הצלחתי לשכנע לכתוב כאן לצערי... אז גם אם אין תמיד כוח, או שאתם בטוחים שכולם מכירים את הרידים או האומן שאתם שומעים כרגע במחשב או רואים וידאו שלו ביו טיוב, תנו לינק, תכתבו מילה או שתיים. לא יזיק ואפילו יועיל! אז למרות שאני לא אהיה בהופעה הנ"ל, אני חושב שמגיע לאומנים שמגיעים אלינו סקירה קצרה. מי שרוצה יותר ממוזמן להמשיך אותי. ההופעה הראשונה של גראונדיישן בארץ בקיץ שעבר הייתה מהפנטת. עשיתי שם לילה לבן לפני אבט"ש ליד עזה (השבוע הכי קרוב לשירות קרבי כלשהו שהיה לי בצה"ל), ובראש הדהדו לי כל האבט"ש הצלילים של ההופעה, כל הקטעים הפסיכדליים שרצו שם בין שיר לשיר, האנרגיות של הקהל, וכמובן זמרת הליווי היפהפיה שלהם :) אין ספק שההופעה שלהם היא חוויה לא רק למי שחובב רגאיי. זו הופעה למי שחובב מוזיקה, וחובב הופעות טובות. למי שמחפש את אלה - יהנה בגדול. אני חושב שנתתי סקירה מקיפה ביותר על גראונדיישן בהופעה הקודמת שלהם, ומי שרוצה מוזמן לקרוא כאן. אני אנצל את ההזדמנות כדי להמליץ על האלבום החדש שלהם, ששמעתי השבוע. לאלבום קוראים Here I Am (מצורפת תמונה), והוא פשוט מצוין. כאמור, חוויה שהיא הרבה מעבר לרגאיי. מומלץ מאוד לחובבי ג'אז למיניהם, אבל גם אוהבי רוטס יהנו ממנו מאוד, והבחנתי אפילו בהשפעות אפריקאיות. האלבום נפתח בקטע של יותר משבע דקות בשם Run The Plan. אין מילים. שיר הנושא, Here I Am משלב את זמרות הליווי של הלהקה כLead Voice. יצירה מדהימה שאפשר להשוות ליצירה ישנה יותר של פינק פלויד. וקטע הסיום, Golan To Galilee מראה מעל לכל ספק את ההשראה שהלהקה קיבלה מישראל. תקשיבו לאלבום הזה. יעשה לכם טוב!

Nneka

זמרת פשוט מופלאה. אין מה לומר, קשה לי להאמין שהיא מגיעה לארץ ואני לא אזכה לראות אותה. קנו, אל תורידו, קנו את האלבום שלה No Longer At Ease מ2008. איזה אלבום. חוויה לא מהעולם הזה... מתנגן לי עכשיו במחשב. נקודות התחלה טובות למי שעוד לא מכיר: Nneka - Heartbeat Nneka feat. Wesley Williams - Kangpe Nneka pon Myspace מקווה שמי שהולך להופעה שיהנה. מוזמנים להמשיך אותי, לספר על החוויות שלכם מהאזנה לאומנים הנהדרים שמגיעים אלינו לארץ, לאשר הגעה ומה שלא יהיה. תעשו חיים!

MUSIC DESIRE

New member
האמת.

שהיא באמת משהו פצצה. חבל רק שהכרטיס יקר... אבל כל מי שהולך באמת שתהיה אחלה הופעה- שילוב מנצח...

למעלה