פינת הבישול השבועית

• פותח הנושא frige
  • פורסם בתאריך

frige

New member
פינת הבישול השבועית../images/Emo71.gif

הפעם: לזניית בלינצ'ס. זה התחיל עם הכנת בלינצ'סים יום לפני למשפחה. אצלנו כל אחד אוהב לאכול אותם עם דברים אחרים. אני למשל אוהבת למרוח גבינה לבנה ולפזר מעל סוכר, לגלגל ולאכול. הילדים אוהבים עם שוקולד. אני גם אוהבת לשים גבינה צהובה, לקפל ולטגן עוד קצת כדי לסגור, טעים. לפעמים גם מכינה ממולא עם בשר (ואז עושה ללא חלב). יום למחרת נשארו לי בלינצ'סים אז הקדשתי מעט מחשבה, המצאתי לזנייה מדהימה בטעמה. משתפת אתכם, בבקשה, שווה לנסות. לזניית בלינצ'ס במילוי קישוא גזר וגבינות עם רוטב/ שרית FRIGE לבלינצ'ס: 1 כוס קמח 2 ביצים 2 כפות שמן כוס ושליש חלב מלח, פלפל לערבב הכל בבלנדר. לצקת על מחבת חמה ולהעביר את המחבת מצד לצד לכיסוי כל המחבת בשכבה דקיקה של הבלילה. להרים את הקצוות ולהפוך בזהירות לצד השני. להניח את הבלינצ'סים בצד. למילוי: 2 גזרים גדולים 2 קישואים גדולים 1 קופסא קוטג' 1 קופסא גבינה לבנה 1 ביצה מלח, פלפל אגוז מוסקט בקוצץ ירקות עם הפומפייה הגסה או בפומפייה גסה ידנית לגרר את הגזר והקישוא. במחבת טפלון לאדות את הגזר והקישוא מעט. בקערה לערבב את הגזר והקישוא עם שאר החומרים. לרוטב האדום: שמן זית לטיגון 3 עגבניות מרוסקות 100 גרם רסק עגבניות חצי כוס קטשופ 2 שיני שום כתושות מלח, פלפל אגוז מוסקט אורגנו תבלין לפיצה בסיר לחמם שמן ולהוסיף את העגבניות המרוסקות. לאחר הרתיחה להנמיך את האש לעוד 5 דקות. להוסיף את כל שאר החומרים ולבשל על אש קטנה כ-10 דקות, תוך כדי ערבוב. לרוטב הבשמל: 60 גרם חמאה 3 כפות קמח 2 כוסות חלב מלח, פלפל אגוז מוסקט בסיר להמיס את החמאה, להוסיף את הקמח ולערבב עם כף עץ. כשמבעבע להוסיף את החלב ולערבב טוב טוב, לבשל על אש קטנה עד שמסמיך. גבינה צהובה מגוררת. לבניית הלזנייה. לחמם תנור ל-180 מעלות. בתבנית קפיצית עגולה להניח עלה בלינצ'ס מעליו למרוח את המילוי, לכסות בעוד עלה ושוב במילוי, כך עד שנגמר המילוי. לי יצא 4 שכבות מילוי. בסוף לשים 2 בלינצ'סים. לצקת את כל הרוטב האדום מעל. מעליו את רוטב הבשמל. מעליו גבינה צהובה מפוררת. שעה בתנור. ממליצה את התבנית לעטוף למטה עם נייר אלומיניום, כך שהנוזלים לא יברחו החוצה וילכלכו את התנור. כשמוציאים את הרינג נשפך קצת מהרוטב על נייר האלומיניום, טעים טעים על טוסט או סתם כך.

dafgol

New member
נראה טעים ברמות ../images/Emo45.gif

בלינצ'ס זה הספצייאליטה של גולן....אני אראה לו את זה מחר.... < היום הוא בב"ש, בטח יגיע באמצע הלילה רק>

למעלה