פינת הדמויות 32- עומר חזן!

YossihNew

Well-known member
אנחנו שוב בפינת הדמויות!

פינת הדמויות היא פינה שקיבלתי את הרעיון לה (רק הושפעתי) מפינה דומה בתחום ההיאבקות שדירגה דמויות שונות של אותו מתאבק.

בעצם, אתם תבחרו שחקנים (מומלץ שחקנים ותיקים ומנוסים עם המון בשר וותק) ואני אדרג את הדמויות שהם שיחקו, מהגרוע עד לטוב ביותר. אני אכתוב מילות סיכום על כל דמות ואכתוב למה דירגתי אותה ככה. חשוב לציין שאני לא מדרג דמויות שאני לא מכיר.

אחרי שבשבוע שעבר בחרתי לדרג את דמויותיה של ניב סולטן, רועי היה אמור לבחור אבל התחמק, ויונתן הציע לי מישהו קרוב במיוחד לניב לדרג...

1720254555372.png

עומר חזן! שחקן שהארץ כבר קטנה עליו ונסע לחו"ל כדי להצליח שם. מעניין איזה דמויות יהיו לו.​

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
1720254596803.png

מקום עשירי: נועם (שבאבניקים 2)

כן... אין ממש מידע על נועם. נועם הוא מישהו בישיבה החילונית שמוקמת בעונה 2, אבל אין לו באמת אישיות. הוא לא כמו עדן שאבינועם מאוהב בה, או קשת שהיא אביב פנקס ופוגעת בטפירו. הוא סתם כזה... מישהו מהישיבה החילונית, לא שום דבר מיוחד, היה אפשר גם להעלים את הדמות ושום דבר בעלילה לא היה נפגע. נחמד שעומר היה בסדרה כזאת, אבל לא פרק חשוב בקריירה שלו.​

YossihNew

Well-known member
1720254633335.png

מקום תשיעי: אייל שייקה (להציל את שייקה)

אה... מישהו זוכר את שייקה? בתקופה של הקורונה כתבו איזו סדרה מוזרה ליוטיוב על חטיפתו של שייקה, ששיחק אותו עומר, והסדרה כולה צולמה בזום ובחדרים נפרדים... פרויקט מוזר לגמרי שנדמה כאילו היה חלום, מי זוכר את זה שגאיה שוב פתרה שם תעלומות? או שבר ומיקה התחרו על עומר? או שצחי הלוי השתתף שם לרגע? באמת, רגע כזה מוזר, מתקופה שכולה הייתה הזויה. לא הבנתי ממש מה קרה שם בכלל, מישהו הבין מה קרה שם?​

YossihNew

Well-known member
1720254663772.png

מקום שמיני: אדיר (באש ובמים)

אדיר היה סגירת מעגל עבור עומר, שהתחיל את הקריירה כילד אצל חנן וגיא בעספור. הוא בחור שרוצה לקנות את הבר שלהם ומקים בר מתחרה. אבל עם כל הכבוד לסגירת המעגל... בסוף הסדרה היא לא עליו. היא על חנן וגיא, פיני וניסו, וכמובן על שמרית שגונבת את ההצגה בתפקיד הקטן שלה כאימא של ניסו. רוב העלילה בפולין בכלל, לא בארץ, ולכן אדיר לא ממש יהיה זכור ברשימת הדמויות של עומר. אבל היי, זה מאוד יפה שהבחור הצליח בנטפליקס כחלק מהסדרה, ובתפקיד קצת יותר רע ממה שאנחנו מכירים. אז יש את זה גם כן, זה נחמד.​

YossihNew

Well-known member
1720254690249.png

מקום שביעי: שחר קפלן (בצפר 2019)

לא, לא מדובר על הדמות של תובל, שחר "סילאן" קפלן. מדובר על שחר קפלן, הדמות של עומר מבצפר 2019. שחר הוא בן הזוג של דנה אבקסיס, כוכבת הרשת הגדולה, וגם ידוע בזה שיש לו הפרעת קשב וריכוז ויש לו המון כדורים שהוא צריך לקחת כדי להסתדר. ושהוא מעריץ את עומר וממש רוצה שעומר יגלם אותו. לצערנו שחר לא היה בולט, לא בגלל שהתוכנית לא הצליחה, פשוט המורים (שהיו כל המי ומי בקומדיה) קיבלו הרבה יותר פוקוס מהתלמידים (אלא אם מדובר בתלמידה שמשחקת עדי חבשוש). וגם העובדה שאם אני אגיד שחר קפלן אתם בטח תגידו לי שזה ההוא מכפולה בכלל...​

YossihNew

Well-known member
1720254745881.png

מקום שישי: עומר גיגי (פוראבר)

מישהו זוכר את עומר גיגי? מישהו זוכר בכלל את פוראבר? משהו? בכל אופן, עומר גיגי הוא החתיך של השכבה שיולי גילמן מאוהבת בו, אבל מה קורה כשאימא שלה, בתיה, חוזרת לגיל צעיר והוא מתאהב בה? האמת שאני לא זוכר. לא, באמת, אני לא זוכר הרבה מהעונה הראשונה, בסוף הוא גילה כמובן והפך לשותף סוד של הגילמנים, אבל אני זוכר בעיקר את העונה שהתעסקו בה בצרפתים (איום ידוע על שלום עולם הסדרות). לבסוף עומר מככב באירוויזיון ומצליח להביא אותנו למקום 17 עם השיר מו מו קאו קאו! האמת שאני ממש לא זוכר דברים, באמת, עומר לא היה זכור כל כך בתפקיד הזה, אולי זה היה כשהוא היה כבר כוכב, אבל תכל'ס הוא לא יהיה זכור כל כך על עומר גיגי.​

YossihNew

Well-known member
1720254781320.png

מקום חמישי: תומר "דישי" צוק

אה! לא ידעתם שקוראים לו תומר! בכל מקריי, דישי הוא החתיך של תיכון אזובים ואהובה של מייכל, והוא ממש ממש לא עם ימית. במשך שלוש עונות דישי היה דמות קומית מטומטמת כזאת, והיו לו קטעים הזויים בסדרה הזאת. וכמובן, הייתה לו השפה שלו, השפה שהפכה אותו להכי מגניביי, והכי חתיכיי, והכי אהוב על מייכל. הסדרה הסתיימה בסוג של קליפהאנגר, מייכל מצאה לה אהוב חדש, שוביק (אברהם ארנסון שהתנסה בגניבת בחורות מעומר), ודישי התעצבן והתחיל לקנא, ולא קיבלנו פתרון לזה. אני חושב שעומר הצליח להביא בדישי המון צחוקים, וזאת בכל זאת הדמות הרצינית הראשונה שלו. אני קצת מתגעגע אליו, הוא שריד מתקופה אחרת, ממש לפני הקורונה, ואולי בלי הקורונה היינו מקבלים המשך. או שלא כי עומר המשיך גבוה יותר מאז.​

YossihNew

Well-known member
1720254806694.png

מקום רביעי: ניב גלרון (זיגי)

צ'ומפי, שסחב את עומר המון שנים, היה דמות נחמדה אבל לא יותר מזה. אתם מבינים, ניב הוא הנכד של תמר גלרון שרוצה להצליח ככוכב, ומתאהב בתמוז, הבחורה החדשה בכפר אלון, אבל הוא לא יודע שהוא התעלל באחיה בעל הויטליגו, דורי. כמובן שניב ותמוז הופכים לזוג ונפרדים אחרי שתמוז מגלה שניב גנב מדורי את הזהות של זיגי. בעונות 3-4 הם די פרודים ואז הם חוזרים כי מסתבר שהוא כתב לה שיר. בעונה החמישית ניב יותר בוגר, וגם מסתבר שהוא מגלה שתמוז פסיכית על כל הראש. משום מה בסוף העונה ניב מתאהב בתילי, מוכרת במכולת, והם מתחילים זוגיות יותר רגועה. בעצם עולה השאלה למה סבלנו את הצרחות של תמוז עונות שלמות אם צ'ומפי וצ'ומפי לא ביחד, אבל אתם יודעים, לאף אחד אין מושג ממש מה הולך בזיגי... לא ככה?​

YossihNew

Well-known member
1720254845770.png

מקום שלישי: כפיר זלמנוביץ' (בעלת החלומות)

מפתיע אתכם שכפיר הגיע לכאן? כפיר הוא האח של לירן (תודו שהם דומים), שגדל איתו אצל אבי במדבר סיני, כילד אבוד. כפיר חווה דברים מוזרים בעונה הראשונה, בואו נגיד שהוא עובר איזה שלוש נשים (אם אתם מחשיבים גם את הקטע המוזר הזה עם ליה שנישקה אותו למרות שאסור) במהלך העונה, כולל רומן יפה עם גל רומנו. אבל זה לא הכל, בעונה השנייה כפיר די נעלם ואז הוא מגיע לאחר המחצית. הוא עבד בחברה של משפחת קארים בצרפת, ובואו נגיד שזאת לא הייתה חווייה נעימה. הוא חוזר לעזור לאחיו, אבל בעצם מה שמעניין זה שהוא בסוף עוזר לליה וחושף שהשידוך שלה הוא בכלל לא משורש נשמתה, ומדובר סתם באדם שרלטן שרוצה להשתלט על הכסף של משפחת וולפסון. מעניין אם תהיה בכלל עונה שלישית, ואם כן, מה יהיה בינו לבין ליה...​

YossihNew

Well-known member
1720254893004.png

מקום שני: אורי זאבי (פלמ"ח)

פלמ"ח הייתה סדרה שאפתנית ועומר היה הפנים שלה, למרות שאברהם היה הדמות הראשית. אורי הוא הצבר האולטימטיבי, הפלמ"חניק האולטימטיבי, אמיץ, יפה הבלורית והתואר, וברור שהוא עם רות, נכון? אז לא. אורי מתאהב ממבט ראשון באלינור דסברג, ההולנדית הקצת משוגעת שקופצת מספינת מעפילים, ולמרות שיש לו עניינים מוזרים (מה היה הקטע הזה עם רות בעונה 2?) הם מתאחדים לבסוף. למרות שפלמ"ח הייתה סדרה שסבלה מאוד בגלל הקורונה, היא בעצם קוצצה ללא רחם בגלל ערכי ההפקה הגדולים שלה ומעונה לעונה הפרקים התמעטו, עומר סחב את הסדרה הזאת בצורה די גדולה במשך שלוש עונות. אורי היה הצבר העליון, והיה כיף לראות אותו מחסל כמה בריטים ומנסה להילחם על האהבה שלו למישהי שלא מכאן. אבל הוא לא הדמות הכי טובה של עומר, וזה ידוע לכולנו...​

YossihNew

Well-known member
1720254958768.png

מקום ראשון: עומרי אטיאס (אילת)

נו, אמרתי כבר בשבוע שעבר על תום. עומרי היה הדמות הכי טובה של עומר, דמות אדירה, רצינית, עם מהפך עצום בדמות ועד היום יזכרו אותו. עומרי הוא הבן של שארל שיושב בכלא, שמגיע לאילת כדי לנצח בטורניר סנוקר למרות שהוא קטין, עם תעודה מזויפת, אבל מגלה שבעיר חבוי הסוד שבגללו אביו בכלא. עומרי עוזר לאחיות תום וקרני שחר להשיג את התרופה למחלה של קרני, מתאהב בתום אבל לא יכול להיות איתה, מחליט לעזור לפושעים כדי להרוויח כסף ועובר מסע מטלטל במיוחד בעיר הדרומית בישראל. במהלך המסע עומרי מגלה על עצמו דברים מדהימים, והסצנות שעומר ביצע במהלך הסדרה, עם ניב, עם מיקה ועם חי דוידוב היו מדהימות במיוחד. חבל שמאז לא היה לו שום דבר שהתקרב לדמות הזאת, אבל כל זה רק בגלל שאילת לא המשיכה בגלל הסכסוך של ערוץ הילדים עם הוט. אם עומרי היה ממשיך לעוד עונות, הוא בטוח היה יכול להיות עוד יותר גדול ממה שהוא באמת. אבל לנו נשארו רק 50 פרקים של מסע נהדר שלו...

כאן הסתיימה עוד פינת הדמויות. בשבוע הבא יהיה תורו של... אין לי מושג, אם שיר תבחר סבבה, אם רועי יבחר סבבה, תחליטו ביניכם ותבחרו כבר. עד אז!​

למעלה