פינת הדמויות 48-יורם טולדנו!

YossihNew

Well-known member
אנחנו שוב בפינת הדמויות!

פינת הדמויות היא פינה שקיבלתי את הרעיון לה (רק הושפעתי) מפינה דומה בתחום ההיאבקות שדירגה דמויות שונות של אותו מתאבק.

בעצם, אתם תבחרו שחקנים (מומלץ שחקנים ותיקים ומנוסים עם המון בשר וותק) ואני אדרג את הדמויות שהם שיחקו, מהגרוע עד לטוב ביותר. אני אכתוב מילות סיכום על כל דמות ואכתוב למה דירגתי אותה ככה. חשוב לציין שאני לא מדרג דמויות שאני לא מכיר.

אחרי שבשבוע שעבר דירגתי עבור רועי את הדמויות של דר זוזובסקי המושלמת, שיר בחרה בשחקן לדירוג...

יורם טולדנו.jpg

יורם טולדנו! שחקן ששיר ממש אוהבת, גם אני ממש אוהב, ואף הצטלמתי איתו פעמיים. ולאחרונה נתקלנו בו...​

YossihNew

Well-known member
אריה גבאי.jpg

מקום שמיני: אריה גבאי (הבורר 4)

זוכרים אותו? יורם טיפל באבי הטחול בעונה הרביעית בבית משוגעים שכלל גם את רותם סלע. בכל אופן... הוא די התעלל באבי הטחול, הכניס לו המון סמים, לא עזר לו ממש. לבסוף נדב מקליט אותו מודה בכך והוא נאלץ להתפטר. לא אהבתי עד כדי כך את העלילה הזאת, והאמת שיורם לא היה בולט כל כך בבורר, אבל לפחות הוא היה שם, עוד שחקן ממש טוב שהיה בסדרה. זאת פשוט לא סדרה שלו.​

YossihNew

Well-known member
אטיאס.jpg

מקום שביעי: אטיאס (בלאדי מורי)

מה הקטע שלו עם רופאים? אולי בגלל שהוא שיחק המון אנשים שחולים, אז הוא היה צריך לפצות? בכל אופן, אטיאס היה בסדרה החמודה של בלאדי מורי. הוא הרופא שהוא הבוס של דנה, רותם סלע (שוב היא?!), והוא עוזב לתקופה קצרה, אז מורי (נעמי לבוב) מתנחלת לו בדירה. עד שהוא כמובן חוזר אל הדירה, ואז השניים מנהלים רומן קצר. זה קטע ממש הזוי. בכל אופן, פרט להיותו הרופא הנחמד שעוזר לדנה ולמורי, ומנתח חשוב במיוחד, לא שמענו עליו יותר מדי. אז אולי בעונה השנייה נשמע עליו קצת יותר? אולי.​

YossihNew

Well-known member
הפרופסור.jpg

מקום שישי: הפרופסור (יונייטד היי)

טרי וחדש, מדוקטור לפרופסור. דמות ששיר מאוד חיבבה, כי היא מתה על יורם ובא לה לראות אותו מצחיק (חכו חכו, היא עוד תראה). הפרופסור לא ידוע בשמו, הוא מנהל של יונייטד היי אבל הוא די לחוץ וצועק כל הזמן, ויש לו מזכירה בשם צילי. לא הכרנו אותו ממש, רק שמענו שמאוד אכפת לו מהכסף שתורמים לו, שהוא רוצה אגף הנהלה חדש, ושהוא בן אדם מאוד לחוץ. אה, ושהוא מתחפש לפעמים לסנטה קלאוס, זה... יש גם את זה. אמנם יורם וענת הוסיפו קצת צחוקים ליונייטד היי, אבל הפרופסור לא ממש שיחק תפקיד חשוב בסדרה, והסדרה לא הותירה חותם. מעניין אם תהיה עונה שנייה, אולי בה הפרופסור יוכל לשנות את מעמדו ולהפוך לדמות מזוהה עם יורם. בינתיים, לצערנו, הפרופסור מסתפק במקום שישי, אבל הצחוקים שהוא עשה יכולים קצת למנף אותו. ידוע לכולנו שבעצם הוא כלום בלי צילי, נכון? צילי היא המנהלת האמיתית. היא והצמחים שלה... כמובן...​

YossihNew

Well-known member
מאיר רומנו.jpg

מקום חמישי: מאיר רומנו (בעלת החלומות)

טלנובלה שהיא... אה... די... נחמדה. מאיר הוא בעל רשת מלונות רומנו היוקרתית, אבל הוא חולה סרטן, והגיע הזמן שלו לפרוש. הוא רוצה להוריש את זה לבנו החורג, יהודה (דניאל ליטמן, בחור מוכר) שלא מעוניין ולכן מוריש לאחותו שני. אבל מאיר מופתע לגלות בחלום שבתו, רוז רומנו, שחשב שמתה, עוד חיה. אחיו קובי מנסה לנצל את זה ולשלוח למאיר "פותרת חלומות" שתשכנע אותו להעביר אליו את המלון, רק שהכל מסתבך כי פותרת החלומות, נור, הופכת לבעלת חלומות אמיתית. מאיר גם מבין לבסוף שבתו היא בעצם נור (כן, היא רוז רומנו) אבל הוא מת במהלך הסדרה. הסדרה עצמה קצת הזויה, אמרנו שקצת קשה לצפות בה כמו שצריך, אבל מאיר שיחק יפה את אב המשפחה, שמפוחד לגמרי מהחלומות שלו ומנסה לדעת מה עלה בגורלה של בתו האובדת. בנוסף, הוא שיחק סוג של אבא של דניאל ליטמן, לפחות אבא חורג (ועדיף על אביו האמיתי), ואיזה מזל, כי זה מביא אותנו ישירות אל הדמות הבאה שנדרג כאן אצל יורם...​

YossihNew

Well-known member
נפתלי דנינו.jpg

מקום רביעי: נפתלי דנינו (החממה 3)

המרגל בפנסיה. בעונה השלישית, דניאל מתעניין סופסוף בשאלה מי אבא שלו, מי היה החבר של ג'ודי גורן בזמנו. פריצה של מתי לאתר של המוסד (הוא אהב את זה אז) מוצאת את נפתלי, סוכן המוסד לשעבר, שהיום די שיכור ביאכטה שלו בכנרת. דניאל מכיר את אביו והיחסים הקשים ביניהם נבנים כשלבסוף הם מכירים ומתחברים. הוא גם עוזר לאלה לי להחביא את עומאר, ואפילו עוזר להם במבצע הפלישה שלהם לנוביה. בנוסף, לקראת סוף העונה, הוא מסכים לשחרור של ג'ודי כדי שיוכלו לתפוס את זאב. האמת שאני בקושי זוכר את העונה השלישית של החממה, היו שם פילרים שקשה לי לזכור ואני מעדיף להדחיק, ועלילות באופן כללי שצריך אולי לזרוק. אני לא אהבתי כל כך. היה נחמד שיש לדניאל אבא, וכבר דיברנו על הקשר המיוחד בין יורם לדניאל ליטמן, אבל אני קצת מופתע מכמה שהעלילה הזאת די חרקה. לצערנו, המון דברים ממש מגניבים בעונה האחרונה של החממה די נזרקו, וגיורא לא ממש כתב סדרה למופת באותה התקופה. אבל לפחות מפגש ראשון בין השניים, זה גם משהו... והיה קצת מוזר לראות את יורם שיכור על היאכטה, היה גם את זה.​

YossihNew

Well-known member
ג'וחא.jpg

מקום שלישי: ג'וחא (לה לה לנד)

שיר דיברה על הפרופסור כתפקיד הקומי הראשון של יורם. אבל הוא לא, כי זה הזכיר לי... סיפור שקרה לי באמת. פעם לירון ארזי הייתה סדרה, בתקופה של האי בכלל, סדרה קומית על אולם הופעות שמגיע למשבר וקונה אותו איש עשיר, ואנשי האולם מנסים להילחם עליו. היו שם אודי ואביעד כארצי ושלמה התאומים הכמעט זהים, הייתה שם הדר לוי בתפקיד מאבטחת שקוראים לה מאבטחת, והיה גם ג'וחא. ג'וחא הוא אחראי הקייטרינג באולם, הוא בחור נחמד לכולם, אבל הקטע הוא שג'וחא תמיד מספר סיפורים שקרו לו באמת, שנשמע כאילו הם די גוזמאות. לבסוף הסיפורים שלו כל כך מצליחים עד שהוא מקבל תפקיד בהוליווד והוא נוסע לשם. אבל סוף טוב הכל טוב- ג'וחא חוזר בסוף העונה למופע ההצלה של האולם. אגב, בסוף הסדרה נחשף שג'וחא הוא האבא של מאבטחת, ששכח אותה פעם בסופר ולא ידע על זה עד שהצליב בין הסיפורים שלהם. והוא היחיד שיודע איך באמת קוראים לה, לא באמת חשבתם שקוראים לה מאבטחת, היא לא השומרת משקשוקה, מה חשבתם? בקיצור, סדרה שאני משום מה מחבב, בעיקר בגלל שאני ממש, אבל ממש, מת על אודי ואביעד. לא שרד הרבה ממנה ביוטיוב אבל זה די מצחיק דווקא... מומלץ.​

YossihNew

Well-known member
קובי סגל.jpg

מקום שני: קובי סגל (בלקספייס 2)

מי היה מאמין שזה הוא בסוף? לא אני, אני הצטלמתי איתו ביום שבו התעלומה הייתה אמורה להיחשף וזה לא קרה לצערנו. בקיצור- נטע נאנסת על ידי חמישה תלמידים, למרות שהיא זוכרת רק אחד מהם. לאט לאט, תקרית האונס שלה מתפתחת כשהנאנסים נרצחים אחד אחרי השני. מי שחשוד מההתחלה הוא בן סגל, שהוביל את החבורה והחליט לאנוס את נטע. קובי הוא אבא של בן והבעלים של המועדון בו האונס קרה, והוא נראה כמו אבא מודאג. בפרק האחרון מתגלה האמת- לאחר שאושר ניסה להתוודות בנושא, הוא נרצח בחניון בידי קובי. קובי ניסה גם לחסל את מיתר אבל בטעות פוגע בירין, ואפילו מביים חטיפה של בנו כדי להבריח אותו לקפריסין עד יעבור זעם, כולל סרטון חטיפה כדי להסיח את דעת כולם. בפרק האחרון קובי נעצר סופסוף בידי השוטר רמי דוידי. משהו במשחק של ההורה המודאג שמוכן לעשות הכול- אבל באמת הכול- כדי להגן על הבן שלו הוסיף לעונה הזאת של בלקספייס. האמת שהעונה הייתה קצת יותר מדוברת, כולם דיברו על מי בעצם הרוצח, אבל בכלל כולנו חשדנו בילדים, לא חשדנו בקובי... הפעם הראשונה שיורם שיחק דמות יותר רעה, ואני חושב שהוא עשה את זה בצורה ממש טובה. ואני עדיין לא נרגעתי מזה שהצטלמתי איתו ביום בו הוא היה אמור להיחשף כרוצח. זה היה פאק שלי, לא זיהיתי שהוא הרוצח, הייתי קרוב, לצערי פספסתי, התמקדתי בנועה אסטנג'לוב יותר מדי.​

YossihNew

Well-known member
יואל לוין.jpg

מקום ראשון: יואל לוין (הרמון)

והנה השלמנו דירוג של משפחה שלמה... זוכרים שדירגנו כבר את הדמויות של חן ושל נועם בסדרה? אז הן שיחקו את הבנות של יורם, שקראו לו יואל. יואל הוא בעלה של תקווה, שבתו מאיה הצטרפה לכת של שבתאי צדיק, איש מרובה נשים וילדים, שמבוסס בצורה מאוד לא נסתרת על גואל רצון. הוא חושש מאוד שמאיה תשכנע את הבת השנייה שלו, הגר, להצטרף גם היא לכת. לצערו, מאיה מגישה נגדו תלונה על תקיפה מינית, מה שמנתק בין יואל לשתי בנותיו. הדבר רק מחמיר את המצב של תקווה, אם המשפחה, וזה מוביל להתנגדות שלו ששבתאי יבוא וינסה לרפא את אשתו. המוות של תקווה רק מערער את ההרמון, ולבסוף, יואל מצליח לחלץ את שתי בנותיו מההרמון, כשמאיה היא זאת שפועלת נגד שבתאי ומפילה את הכת שלו באופן סופי. הסדרה מסתיימת באיחוד של שתי הבנות עם אבא שלהן, ללא האמא המסכנה שמתה. היא מסתיימת בשוט של יורם מסתכל על הבנות, מגיע סופסוף אל המנוחה ואל הנחלה. וכן, היה בסדרה הזאת המון קסם, המון מסתורין, וחבל שהיא נמשכה רק עונה אחת. אבל היא באמת הייתה טובה, ויורם מאוד ריגש שם עם המשחק שלו את האבא, שכל כך רוצה את הבנות שלו, שלצערו התרחקו ממנו. בדרך כלל הוא במשפחות שיש עליהן אסון, משום מה זה תפקיד שיורם משחק אותו הרבה. לכן החלטתי לתת ליואל את המקום הראשון, כי גם הסדרה הייתה מאוד טובה, והסיפור שלו היה ממש מדהים.
כאן הסתיימה עוד פינת הדמויות. בשבוע הבא יהיה תורי לבחור. עד אז!

שיר m

Well-known member
תודה יוסי! הפתעת במקום הראשון... ואולי אני צריכה באמת לראות לה לה לנד
נהנתי כמו תמיד :-):

YossihNew

Well-known member
תודה יוסי! הפתעת במקום הראשון... ואולי אני צריכה באמת לראות לה לה לנד
נהנתי כמו תמיד :-):
את תגידי שזה מטומטם, אני אומר לך.

אודי ואביעד הם תאומים זהים וההבדל שלהם זה שלאודי יש נקודת חן בשפם (לדמות של אביעד אין שפם).

שמחה ברבירו משחק את גרשון גרשון גרשון.

למעלה