פינת הסרט הדו-שבועית

wolfyy

New member
פינת הסרט הדו-שבועית../images/Emo185.gif../images/Emo185.gif

בעצת לי נעשה את הפינה פעם בשבועיים, אחרת היא באמת תגמר לנו ממש מהר
והפעם למסע הקסום שהוא: סיפורי דגים
על הסרט: שם הסרט: Big Fish שנה: 2003 בכורה: 10 בדצמבר 2003(ארה"ב) 24 בפברואר 2004 (ישראל) אורך: 125 דק' ז'אנר: פנטזיה/דרמה/קומדיה/הרפתקאות מדורג: PG-13 שחקנים ראשיים: אוון מק'רוגר, אלברט פיני, ג'סיקה לאנג אתר הסרט בIMDB טריילר אתר הסרט הרשמי ולשאלון האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? האם הייתם רוצים לצאת למסעות כמו אדוארד בלום? תארו את המקום הראשון אליו תגיעו במסע שלכם... אדוארד חיזר אחרי סנדרה בצורה קסומה ביותר... איך הייתם שיחזרו אחריכם? איך הייתם מחזרים אחרי מישהו? (תדמיינו... לא חייב להיות משהו באמת הייתם עושים!) אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? ציטוט/ים אהובים מהסרט ציון סופי לסרט (1-10) תהנו!

Snow fairy

New member
../images/Emo99.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? נופ מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? ברור שיואן! אני אפילו לא זוכרת איך קוראים לו בסרט
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? המניאק הזה שמת על האסלה
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? כלום
אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? אהה... לא יודעת:X האם הייתם רוצים לצאת למסעות כמו אדוארד בלום? זה השם! אדוארד בלום! וכן, ברור
תארו את המקום הראשון אליו תגיעו במסע שלכם... יער! אדוארד חיזר אחרי סנדרה בצורה קסומה ביותר... איך הייתם שיחזרו אחריכם? איך הייתם מחזרים אחרי מישהו? אה... לא אוהבת דברים קיטשיים מדי, אז לא יודעת
(תדמיינו... לא חייב להיות משהו באמת הייתם עושים!) אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? אותו הדבר;] מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? ההלוויה בסוף! ציטוט/ים אהובים מהסרט אין לי כוח לחפש>: ציון סופי לסרט (1-10) 20

Oyster Girl

New member
עונה ../images/Emo54.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא.. מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אדוארד בלום = גם הצעיר וגם המבוגר וכמובן שגם סנדרה..בשתי הגרסאות הם פשוט מאממים והאמת היא שמתוך ארבעת השחקנים הראשיים הם דיי מצילים את הסרט. לא אהבתי את המשחק של בילי קרודאפ בכלל אף על פי שהוא דיי חתיך
ואני גם אוהבת את המכשפה, את הלנה ואת סטיב בושמי
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אממממ...אני לא ילדה ששונאת. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? שום דבר, סרט מושלם. אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? אדוארד בלום, כאילו דה. האם הייתם רוצים לצאת למסעות כמו אדוארד בלום? כן
תארו את המקום הראשון אליו תגיעו במסע שלכם...היערות בסקוטלנד
אדוארד חיזר אחרי סנדרה בצורה קסומה ביותר... איך הייתם שיחזרו אחריכם? איך הייתם מחזרים אחרי מישהו? (תדמיינו... לא חייב להיות משהו באמת הייתם עושים!) קשה לי לחשוב על זה עכשיו, אלה לא דברים שאפשר לתכנן. אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? בדיוקקקקק מה שקרה, זה באמת אחד הסרטים המושלמים שאין לי מילה רעה אחת להגיד עליהם. פשוט פיוט יפה שמקסים את הלב והנשמה
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? יש כל כך הרבה, אם אני אבחר אני ארגיש רע שלא אמרתי את כל השאר
ציטוט/ים אהובים מהסרט: שוב..לא נעים לי לבחור. מה שכן, כל משפט שאדוארד בלום מוציא מהפה, בכל גיל, פשוט שווה זהב. בעיניי זה סרט ממש אוטוביוגרפי
ציון סופי לסרט (1-10) - ברור ש10, אין דברים כאלה

wolfyy

New member
.

"פשוט פיוט יפה שמקסים את הלב והנשמה" איך אהבתי את הניסוח....

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif

דברים יפים שכאלה נפלטים לי רק מאהבה
(או כשאני צריכה משהו
)

Snow fairy

New member
המכשפה זו הלנה אבל../images/Emo12.gif

חח "בשתי הגרסאות הם פשוט מאממים"

Oyster Girl

New member
כן, פשוט לא זכרתי שקראו לה ג'ני../images/Emo9.gif

אז כבר כתבתי הלנה. אני אוהבת את המכשפה, את ג'ני ואת וינסלו המשורר

wolfyy

New member
../images/Emo63.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אדוארד בלום, סנדרה
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? באמת ההוא שמת בשירותים
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? לא דבר אחד
אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? אדוארד וסנדרה
האם הייתם רוצים לצאת למסעות כמו אדוארד בלום? כן...
תארו את המקום הראשון אליו תגיעו במסע שלכם... תחילה היה שדה של 'שערות סבא' (איך קוראים להם?) משב רוח שהגיע פתאם אך כאילו ציפיתי לו, היה מעיף עשרות אלפי שיערות כסופות-לבנות , ובן רגע היו מופיעות מחדש על הגבעולים.. בעקבות המסך הכסוף-לבנבן הייתי הולכת ובנתיים עד שהיה מתפוגג, מגיעה לשביל אפוף עצים מזן שכמוהו מעולם לא ראיתי, עליהם ירוקים מאד, ופתאם הייתי רואה שיער שחור מתנופף נעלם בין העלים... בסקרנות רבה הייתי עוקבת, ומעבר לעצים שם נעלם, הייתי מגיעה ל...........
אדוארד חיזר אחרי סנדרה בצורה קסומה ביותר... איך הייתם שיחזרו אחריכם? איך הייתם מחזרים אחרי מישהו? (תדמיינו... לא חייב להיות משהו באמת הייתם עושים!)
אני והשאלות שלי. לא חושבת שהייתי מחזרת אחרי מישהו... זאת אומרת, לא הייתי עושה את הצעד הראשון. אבל אם הבן אדם השני היה עושה צעד לקראתי והייתי מעוניינת.. אני מניחה שהיו לי כמה רעיונות מה לעשות
אבל מאחר ואין כזה בן אדם כרגע, אין לי שום רעיון! כי זה מסוג הדברים שאתה פשוט יודע מה לעשות ברגע שהבן אדם מולך, לא? אבל אני מניחה שאם מישהו היה קושר לי סרט מסביב לעיניים, ולוקח אותי לשבת ביער בין עצים ומקריא לי מספרי טולקין... יכול להיות שזה בהחלט היה עובד לו
כן. זה היה הרבה יותר מידי מפורט *מסמיקה*
אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? לא הייתי משנה כלום, זה הסרט הזה הוא פשוט עשוי מקסם. ולא משנים את מה שעשוי בקסם :]
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? אין אחת...
ציטוט/ים אהובים מהסרט אחד מהם: "There's a time when a man needs to fight and a time when he needs to accept that his destiny's lost, the ship has sailed and that only a fool will continue. The truth is I've always been a fool. "
ציון סופי לסרט (1-10) אינסוף!

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifעונה ../images/Emo13.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא... מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? סנדרה בלום, כי פשוט ג'סיקה לנג משחק אותה מעולה! או ג'ני שהלנה משחקת אותה P: מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? כרגיל, לא שונא דמויות בשום דבר {אולי קצת כשמעצבנת אותי דמות מסויימת} כל דמות מוסיפה לעלילה.... מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? מקצרים את קטעי ההליכה ביער כי הם פשוט ארוכים נורא! אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? ג'ני כל כך! כי יהיה לנו הרבה על מה לדבר D: {אני קלידן P:} האם הייתם רוצים לצאת למסעות כמו אדוארד בלום? לא >< תארו את המקום הראשון אליו תגיעו במסע שלכם... אמרתי שאני לא רוצה לצאת למסע P: אדוארד חיזר אחרי סנדרה בצורה קסומה ביותר... איך הייתם שיחזרו אחריכם? איך הייתם מחזרים אחרי מישהו? (תדמיינו... לא חייב להיות משהו באמת הייתם עושים!) אמממ.... לא עולה לי לראש עכשיו ת'אמת.... אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? {אל תיקחו את מה שנכתב עכשיו ברצינות זה ציניות!} הייתי מפיל אסטרואיד ענק מהשמיים שהורג את כולם! בוחעחעחעחעחעחעחעחע
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? לא זוכר ראיתי את הסרט מזמן.... ציטוט/ים אהובים מהסרט *נכנס לויקציטוט* Man in crowd: Mayor, he ate an entire cornfield! Young girl in crowd: He ate my dog! Amos: Tell me, Karl, have you ever heard the term “involuntary servitude?” Karl: No. Amos: Unconscionable contract? Karl: Uh... Nope. Amos: Great! Here you go. Sandra: It was during the war. Your father went missing. They thought he was dead. Will: That really happened? Sandra: Not everything your father says is a complete fabrication. ציון סופי לסרט (1-10) 6 כי אני לא הכי מת על הסרט הזה...

scarlet moon

New member
אחד הסרטים הטובים ../images/Emo45.gif

של טים ברטון, ובכלל. בזכותי הוא נמצא ב"המלצת הצוות" בבלוקבסטר שאני עובדת בו! האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אממ הדמות של הלנה בונהם קרטר, ואשתו של הבן של אדוארד בלום. וגם אדוארד עצמו לא רע
לא יודעת. מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אף אחד מסוים. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? אני לא שלמה עם הליהוק של אדוארד בלום המבוגר... אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? חח צריכה לחשוב על זה
האם הייתם רוצים לצאת למסעות כמו אדוארד בלום? כן תארו את המקום הראשון אליו תגיעו במסע שלכם... מקום טוב יותר
אדוארד חיזר אחרי סנדרה בצורה קסומה ביותר... איך הייתם שיחזרו אחריכם? איך הייתם מחזרים אחרי מישהו? רומנטי זה טוב. אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? הסוף מושלם. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? סצנת הסיום. אני גם תמיד מייבבת בה
ציטוט/ים אהובים מהסרט : There's a time when a man needs to fight and a time when he needs to accept that his destiny's lost, the ship has sailed and that only a fool will continue. The truth is I've always been a fool. ציון סופי לסרט (1-10) אמממ 10.

adi dion

New member
אתם עושים לי חשק לראות את הסרט ../images/Emo3.gif

כן, גם את זה לא ראיתי

theEscapist

New member
זה בסדר, גם אני לאXD

מצד שני, עד עכשיו ראיתי את הסרט שהיה בפינה כמה ימים אחרי שהיא נפתחה, ואז עניתי
אז אולי זה יקרה גם הפעם......
(יש בהחלט תכנונים לראות סרט של טים היום עם חברים... ויש לי פה DVD של סיפורי דגים......XD)

סרט מקסים....

אולי אחד הטובים ביותר של ברטון. יכול מאוד להיות שאני אומרת את זה כי משחק בו גם יואן מק'גרגור (ולא אוון מק'רוגר! אני מוחה בתוקף
), שהוא השחקן הנפלא ביותר ביקום, אבל עדיין מדובר פה באחד הסרטים המקסימים שאף פעם לא ימאס לי לראות. אפילו כתבתי עליו. אתם מוזמנים לקרוא. ובאשר לשאלות: האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? בהחלט לא. אבל זה הסרט הראשון שהלכתי לראות בקולנוע רק בגלל הבמאי והשחקן הראשי, בלי שבכלל ידעתי מה מסופר בו. מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? כמובן שאדוארד בלום הצעיר (מק'גרגור). כי פשוט כ"כ כיף לראות אותו על המסך מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אני לא חושבת שבאמת יש כזאת. אולי דני דה ויטו עיצבן אותי קצת. אבל לא יותר מזה. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? כלום. שום דבר. באמת שמושלם. אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? אני חושבת שזה יהיה מיותר לחזור על זה שוב
האם הייתם רוצים לצאת למסעות כמו אדוארד בלום? אני לא חושבת. אני פחדנית מדי בשביל זה. הלוואי והיה לי האומץ. אדוארד חיזר אחרי סנדרה בצורה קסומה ביותר... איך הייתם שיחזרו אחריכם? בדיוק ככה. כשהוא אמר לה "i love u and i will marry u" אמרתי לעצמי- איתי! תתחתן איתי!! איך הייתם מחזרים אחרי מישהו? גדולה עליי משהו השאלה הזאת. כשנגיע לגשר...... אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? אני לא חושבת שהייתי משנה משהו. כבר אמרתי.... מושלם. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? סצינת הפרחים המקסימה- וכל מה שבא אחריה. ציטוט/ים אהובים מהסרט " Sandra Tampelton, I love u and I will marry u! "
ו- "I may not have much, but I've got more detemination than any man you'ed ever likely to meet" ציון סופי- 20
פשוט חובה לראות. חובה, חובה, חובה!

blackwish

New member
Big Fish ../images/Emo23.gif

ראיתי את הסרט לפני שנה, כך שהזכרון שלי לא במיטבו, אבל ממש אהבתי אותו *מזכירה לעצמי לראות בזמן הקרוב שוב* האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? |סלינק| נופ. ביטלג'וס הראשון
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה?|סלינק| אדרוארד- אואן
, והדמות של הלנה
, , המכשפה מהבית הקריפי
והענק- הרגשתי סימפטיה על שניהם בגלל שכולם מפחדים מהם בגלל החריגות שלהם. מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה?|סלינק| לא זוכרת. אחד הילדים? מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? |סלינק| כלום, הוא ברטוני בצורה שאני אוהבת. אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש?|סלינק| היתי רוצה להכנס לכפר המוזר הזה מההתחלה, ולפגוש את הענק רק כי אני גמדה
. חוצמזה הזכרון שלי חסר הצתה. האם הייתם רוצים לצאת למסעות כמו אדוארד בלום?|סלינק| כן תארו את המקום הראשון אליו תגיעו במסע שלכם...|סלינק| עמק שוקלד
אדוארד חיזר אחרי סנדרה בצורה קסומה ביותר... איך הייתם שיחזרו אחריכם? איך הייתם מחזרים אחרי מישהו?|סלינק| מספיק שאואן מגרוגר היה מופיע בדלת
אפשר גם עם השחקן של הבן שלו (ביל קרדאפ
). יש לי חולשה לצוות של הסרט. אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף?|סלינק| לא מתעסקת ביצירות של אחרים מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט?|סלינק| הסצנה עם בשדה חמניות של ואדרוארד וסנדרה. הקרקס. האוכל כפי יכולתך
ציטוט/ים אהובים מהסרט |סלינק|
ציון סופי לסרט (1-10) 9.5

OnlyLeigh

New member
שמחה שהקשבת לעצה! ^-^

והאמת היא שלמרות שנהניתי בסרט, לא זוכרת מספיק בשביל לענות על השאלון XD

LadySilkworm

New member
איזה סרט ../images/Emo23.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא. מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אדוארד בלום, כזה חמוד. מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אף דמות למיטב זכרוני. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? לא הייתי משנה כלום. אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? את הענק, הוא שולט. האם הייתם רוצים לצאת למסעות כמו אדוארד בלום? כן, כ"כ! תארו את המקום הראשון אליו תגיעו במסע שלכם... אי שם באירופה הקרה. אדוארד חיזר אחרי סנדרה בצורה קסומה ביותר... איך הייתם שיחזרו אחריכם? איך הייתם מחזרים אחרי מישהו? (תדמיינו... לא חייב להיות משהו באמת הייתם עושים!) הדמיון שלי לא עובד כרגע, עימכם הסליחה. אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? מה שקרה בסוף המקורי :p מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? אממ..וואו, לא יודעת, יש הרבה ציטוט/ים אהובים מהסרט: אני לא זוכרת ציטוטים האמת.. ציון סופי לסרט (1-10): 10 עגול

למעלה