פינת הסרט חוזרת בענק!!

wolfyy

New member
פינת הסרט חוזרת בענק!!../images/Emo194.gif../images/Emo202.gif

עם.... המספריים של אדוארד! על הסרט: שם הסרט: Edward Scissorhands שנה: 1990 בכורה: (ארה"ב) 14 בדצמבר 1990 אורך: 105 דק' ז'אנר: דרמה, פנטזיה, רומנטיקה, קומדיה שחקנים ראשיים: ג'וני דפ, דיאן וויסט, ווינונה ריידר אתר הסרט בIMDB טריילר ומסתבר שיש הצגה מאת מת'יו ברן קצת פרטי טריוויה.. (תודה לענבר על ההשראה!)
הבתים בסרט הם למעשה קהילה אמיתית בפלורידה, דבר לא שונה בהם חוץ מהצבעים הססגוניים
מועמדים לתפקיד אדוארד היו גם טום קרוז ורוברט דאוני ג'וניור
פרט טריוויה מרגש ועצוב - זו הייתה הופעתו האחרונה של וינסנט פרייס, וסצנת הפטירה שלו בסרט - הסצנה האחרונה שצולם בה.
ג'וני דפ אמר רק 169 מילים בסרט
ההשראה לסרט באה לטים מציור שצייר בתור נער
בתור הפנטית הדתית אזמרלדה, או-לאן ג'ונס סִדרה וניגנה בעצמה את קטעי האורגן שלה בסרט
חלק מהעיצובים שאדוארד עשה בסרט אפשר למצוא במסעדה הניו-יורקית "Tavern On the Green." ולשאלון
האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם?
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה?
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה?
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם?
אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש?
איך אתם הייתם מתנהגים אם אדוארד היה השכן החדש שלכם?
אם אדוארד היה אהוב לבכם, האם הייתם בוחרים באותה דרך כמו קים, או בכלל עושים משהו אחר?
חברו חמשיר על הסרט
איזה שיר הכי מזכיר לכם את הסרט?
אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף?
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט?
ציטוט/ים אהובים מהסרט
ציון סופי לסרט (1-10) תהנו!
(הודעות בלי חמשירים ימחקו!)

LauraLF

New member
ראשונה !(אלא אם מישהו יספיק עד שאני אשלח)

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא , אבל בין הראשונים מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אדוארד , הוא מיוחד מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? ניק קרטר מהבקסטריט בויז ניצב שם , חח מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? ראה דמות שנואה אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? אדוארד איך אתם הייתם מתנהגים אם אדוארד היה השכן החדש שלכם? מזמינה אותו למסיבת תה אם אדוארד היה אהוב לבכם, האם הייתם בוחרים באותה דרך כמו קים, או בכלל עושים משהו אחר? הייתי נשארת איתו חברו חמשיר על הסרט : לחבר חמשיר על אדוארד זה קשה אני דורשת שמנהלת הפורום תנסה איזה שיר הכי מזכיר לכם את הסרט? לצערי שירים של הבקסטריט בויז אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? הוא היה פחות עצוב :( מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? הנשיקה כמובן ציטוט/ים אהובים מהסרט?לא זוכרת:/ ציון סופי לסרט (1-10)? 10

tali44

New member
טוב, אז... ../images/Emo9.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא.
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אדוארד.
בגלל שהוא כזה תמים ושונה, והוא לא יודע איך להתנהג ומה רוצים ממנו.
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? החבר הזה של קים שתמיד עושה לו דברים רעים.
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? - -
אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? את אדוארד - לא רואים בן אדם שיש לו מספריים במקום ידיים כל יום.
הוא גם לא מזיק, והוא טוב לב.
איך אתם הייתם מתנהגים אם אדוארד היה השכן החדש שלכם? הייתי רוצה לעזור לו, כי כולם מנצלים אותו שיטפח להם את הגינה ושיעשה להם תיסרוקות, ובסוף כולם רצו להרוג אותו... הייתי רוצה לעזור לאלם במצוקה.
אם אדוארד היה אהוב לבכם, האם הייתם בוחרים באותה דרך כמו קים, או בכלל עושים משהו אחר? האמת שטוב שהיא ככה עשתה כי ככה כולם חשבו שהוא מת, וזה גם סוף ממש עצוב ויפה לסרט. אם היא הייתה הולכת אליו שוב הם לא היו מסתתדרים, ואנשי העיירה שוב היו מציקים להם. אז אני לא יודעת מה הייתי עושה במקום.
חברו חמשיר על הסרט אויי נו באמת...
אדואדר התמים, אדוארד החמים, זה שאין לו הרבה חברים. זה, שנשאר בודד מאז שהפרופסור מת. למרות שניסו להביאו לעיר, וזו השורה האחרונה לחמשיר. (
)
איזה שיר הכי מזכיר לכם את הסרט? - -
אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? לפי דעתי הסוף מושלם, עצוב ויפה כזה.
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? אניח מאד אוהבת שהוא בא לבית של המשפחה הזאת, והוא עשה חור במזרן מים, ולא בצליח להתלבש, לא מצליח לאכול... אני אוהבת את כל הקטעים הקטנים האלה.
ציטוט/ים אהובים מהסרט הציטוט היחיד שנאי זוכרת זה - קים: Hold me!! אדוארד: I can't...
ציון סופי לסרט (1-10)6. (זה לא הסרט האהוב עלי, אבל בהחלט סרט לא רע.

ואואוואואוו ../images/Emo99.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? כן ! נראה לי שבגיל 6 מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אדוארד! למה? תראו אותו! מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? ג'ים והשכנה ההיא עם הציפורניים כאלה לוזרים מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? כלום!! שלקים היו עושים פן טוב יותר בעצם.. השיער שלה נראה כמו קש חח אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? אדוארד?! איך אתם הייתם מתנהגים אם אדוארד היה השכן החדש שלכם? הייתי מתחילה לדבר איתו בטח אם אדוארד היה אהוב לבכם, האם הייתם בוחרים באותה דרך כמו קים, או בכלל עושים משהו אחר? נראה לי שהייתי מבקרת אותו מידי פעם.. אבל כן באותה הדרך חברו חמשיר על הסרט. חח מה? אין לי מספיק כשרון בשביל זה איזה שיר הכי מזכיר לכם את הסרט? new born של מיוז אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? אותו דבר מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? וואוו כל הקטעים של אדוארד באמת.. במיוחד הסצנה של המכות עם ג'ים וI MADE A SHISKABAB ועם המיטת מים ועם קים שהם מתחבקים ציטוט/ים אהובים מהסרט ציון סופי לסרט (1-10)10

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gif../images/Emo99.gifOMG

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם?
אממ הראשון שראיתי היה זה או באטמן.. לא זוכרת איזה אחד.. מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה?
אדוארד, מן הסתם, כי הוא טהור, תמים, חמוד, ביישן, וסקסי
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה?
החבר הזה של וינונה ריידר (שכחתי את השמות שלהם נו..) והשכנה השרמוטה הזאת שניסתה לאנוס אותו... מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם?
מממ.. או שהזקן לא היה מת ואדי היה מקבל ידיים (למרות שהסרט היה נהרס, לפחות הוא היה שמח
) או שהוא היה יכול להשאר לגור עם המשפחה של וינונה (שכחתי את השמות, סנילית
) אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש?
אדוארד
איך אתם הייתם מתנהגים אם אדוארד היה השכן החדש שלכם?
הייתי אונסת אותו!
סתם, הייתי מנסה להתחבר איתו, או משהו.. הוא ממש חמוד... אם אדוארד היה אהוב לבכם, האם הייתם בוחרים באותה דרך כמו קים, או בכלל עושים משהו אחר?
הייתי אונסת אותו!
סתם, האמת שהיא עשתה את הדבר הנכון, עדיף שהוא לא יתערבב עם האנשים האלה כי הם אף פעם לא היו מקבלים אותו.. אבל לפחות הייתי מבקרת אותו בסתר או משהו.. חברו חמשיר על הסרט
כן בטח... איזה שיר הכי מזכיר לכם את הסרט?
לא חשבתי על זה... אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף?
הייתי אונסת אותו!
... לא יודעת.. כנראה אותה תשובה כמו קודם.. הוא היה חוזר לטירה שלו, אבל לפחות היא הייתה באה לבקר אותו או משהו.. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט?
אממ המון.. עכשיו עולה לי דווקא הקטע אחרי שהוא שתה וויסקי או מה שזה לא היה עם האבא והוא אמר לו שזה לימונדה, ואז השכנה השרמוטה הזאת הציעה לו לימונדה והוא הקיא
ציטוט/ים אהובים מהסרט
לא עולה לי
נו ראיתי אותו מזמן... ציון סופי לסרט (1-10)
10 כמובן..

blackwish

New member
אדי

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אדרוארד האמא והשוטר. אני אוהבת את האמא כי למרות שהיא ממש הטרידה אותי בחטטנות שלה בהתחלה היא ישר עזרה וקיבלה את דרוארד כמו שהוא. אדרוארד כי הוא יותר טוב מכל האנשים, כמו כלבלב קטן
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה?הפרחה הג'ינג'ית
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? את הסוף אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש?אדי איך אתם הייתם מתנהגים אם אדוארד היה השכן החדש שלכם?הרבה יותר עדיף מהשכנים שלי
אם אדוארד היה אהוב לבכם, האם הייתם בוחרים באותה דרך כמו קים, או בכלל עושים משהו אחר?לא. היתי נשארת בטירה ודואגת שיעשו לו ניתוח ידים. והחבר האדיוט לט היה מת אלא קים היתה מתוודה שהם פרצו וידה ידה אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? אדי לא היה נשאר לבד
והיו צולים את הג'ינג'ית ושאר המגעילות מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט?עם השלג, הפלשבאק ל"אבא" שלו בסוף, ההתחלה כשרק מגלים את אדי ציטוט/ים אהובים מהסרט ציון סופי לסרט (1-10)9.9

^_^

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם?לא מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה?אדוארד. מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? יש שם יותר מדי. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם?כלום! אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש?את אדוארד. איך אתם הייתם מתנהגים אם אדוארד היה השכן החדש שלכם?אני באמת לא יודעת^_^ אם אדוארד היה אהוב לבכם, האם הייתם בוחרים באותה דרך כמו קים, או בכלל עושים משהו אחר?סיטואציה מסובכת מדי;; חברו חמשיר על הסרט: אדוארד, אדוארד לעיניך בלבד עברו הרים ועמקים מדבריות וימים ואתה שתקת איזה שיר הכי מזכיר לכם את הסרט?אמ... אין ממש. אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף?אין מה לשנות בסרט הזה. הוא היה נשאר ככה. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט?כל הסרט! ציטוט/ים אהובים מהסרט:"I'm not finished". יש לי חבר טוב שיודע לחקות ממש טוב, והלב שלי הופך לשלולית רותחת כל פעם שהוא אומר את המשפט הזה. ציון סופי לסרט (1-10)100000000000000000000000000

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifאת מודעת לזה שפספסת את

תורך בקורבן נכון?

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifסורי אבל זה משחק חד פעמי

אבל, כשיהיו בפורום מלא חדשים או משו כזה תוכלי להצטרף, סבבה?

wolfyy

New member
תשובות

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא זוכרת מה היה הראשון
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אדוארד ופג
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? קים ג'ים וג'ויס
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? הייתי נותנת לדמות של קים קצת עמוד שדרה
אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? אדוארד, פג
איך אתם הייתם מתנהגים אם אדוארד היה השכן החדש שלכם? הייתי מזמינה אותו להכנס לשתות משהו, סתם לשוחח, לתת לו קבלת פנים
אם אדוארד היה אהוב לבכם, האם הייתם בוחרים באותה דרך כמו קים, או בכלל עושים משהו אחר? בוודאי שאחרת. קים פשוט בוקית פחדנית. קודם כל הייתי מספרת את האמת על הפריצה לבית של ג'ים..
חברו חמשיר על הסרט פיזיקה, וביולוגיה בדיונית יצרו אותך מתוך תבנית אך שם לו המדען, אביך, לב בתוכך ולכן אתה רק טוּב כולך אשמח להיות ידידתך ולימונדה אשתדל לא להציע לך אולי תרצה תה תפוחים? כן? הכנס, המים כבר רותחים!
איזה שיר הכי מזכיר לכם את הסרט? שירים על שלג , אולי?
אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? אדוארד היה מבין שקים פחדנית, ומכיר מישהי אחרת לגמרי, והיה מאושר.
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? כשפג מוצאת את אדוארד, והיא כ"כ טובה ואדיבה אליו
ציטוט/ים אהובים מהסרט לא עולה לי משהו במיוחד
ציון סופי לסרט (1-10) 6.5

theEscapist

New member
וואו../images/Emo99.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? קשה לא להגיד אדוארד... כי....כי זה אדוארד. גם כי אי אפשר שלא לאהוב אותו, וגם כי אני חושבת שהוא דמות גאונית, וגם כי יש קטעים מהסרט שאני רואה וממש... איך להגיד את זה? מבינה. מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אני לא אוהבת את קים.
ובטח לא את חבר שלה. ואת כל הנשים האלה בעיירה.P: מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? כ-ל-ו-ם אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? בהתחלה כתבתי אוטומטית אדוארד, אבל אני לא בטוחה. בעצם, כן. מאוד הייתי רוצה. ואת פג, היא חמודה:) איך אתם הייתם מתנהגים אם אדוארד היה השכן החדש שלכם? קצת מופתעים בהתחלהP: ויכול להיות מאוד שהייתי מפחדת בהתחלה, כי בכל זאת בנאדם שנראה פסיכופטי למדי מבחינת בגדים ואיפור. אה, והמספרייםP: אבל... לא הייתי מתחמקת ממנו, ובטח לא שונאת אותו, נרתעת ממנו, או לחלופין מעריצה אותו באותה מידה פסיכית שהנשים בסרט מעריצות אותו בשלב מסוים. אם אדוארד היה אהוב לבכם, האם הייתם בוחרים באותה דרך כמו קים, או בכלל עושים משהו אחר? אוף, קים כזאת מעצבנת! דבר ראשון, לי ולקים אין את אותו טעם. הבחור ההוא... פיכ
דבר שני, לא הייתי פורצת, לא הייתי מגייסת את אדוארד, לא הייתי משאירה אותו שם ומפלילה אותו. בסופו של דבר, נגיד והייתי בסיטואציה שקים הגיעה אליה בסוף, אני לא חושבת שהייתי הולכת לחיות איתו שם בטירה או משהו כזה. לא רק בגלל שאני לא רוצה להתבודד לנצח, גם אם זה עם אדוארד, אלא גם בגלל שאני לא חושבת שהוא בהכרח היה רוצה. לי זה נראה בסוף שכל מה שהוא רוצה זה שיעזבו אותו בשקט. והיי, אולי זה הראש המורבידי שלי, אבל לי זה פשוט נראה כאילו הוא לא רוצה לחיות יותר מדי. ותכל'ס, באופן מורבידי, אני גם יכולה להבין. חברו חמשיר על הסרט
אין לי כוחXD אל תמחקי לי את ההודעה! השקעתי בה
את יודעת מה? אני כתוב לך תירוץ שלם למה לא לכתוב חמשיר. כי לחמשירים יש נטייה להשמע יחסית קלילים, מצחיקים, משעשעים כאלה. אני חושבת שלכתוב דבר כזה על סרט כמו זה- זה פשוט להרוס את הסרט באיזשהו מובן. זה לא סרט שצריך לקבל התייחסות צינית. איזה שיר הכי מזכיר לכם את הסרט? נמ....נמממממ.... השיר של ג'ק- מהסיוט שלפני חג המולד. למרות שזה לא כ"כ נראה ככה אולי.... זה נורא נורא מזכיר. אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? אני חושבת שמה שקרה בסוף מעביר משהו מאוד חזק, גם מסר וגם הרגשה. לא הייתי משנה כלום. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? טוב, אז הסצנה עם השלג וקים רוקדת יפה:) הסצנה של אדוארד עם הממציא לפני שהוא מת היא סצנה ממש ממש מעולה. וגם סצנות כאלה של אדוארד ה"לא-נורמלי" במצב שברור שצריך להיות בו "נורמלי", למשל בארוחת ערב, או בעיקר בתוכנית אירוח ההיא. זאת פשוט סצנה חזקה. ציטוט/ים אהובים מהסרט אני לא זוכרת:( ציון סופי לסרט (1-10)10

BlackUnicorn

New member
תשובות

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? אני חושבת שכן. אני לא סגורה אם ראיתי את זה או את ביטלג'וס קודם. מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אדוארד כמובן! התמימות הורגגגגגגגגת. מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? כל השכנות המעצבנות. בגלל כל מה שהן מייצגות בחברה האנושית. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? כלווווווווום. אם היה סוף אחר, עד כמה שזה אולי היה משמח לראות אותו מסיים אחרת, זה היה הורס את הסרט. אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? אדוארד איך אתם הייתם מתנהגים אם אדוארד היה השכן החדש שלכם? הופכת להיות החברה הכי טובה שלו :) אם אדוארד היה אהוב לבכם, האם הייתם בוחרים באותה דרך כמו קים, או בכלל עושים משהו אחר? הייתי הולכת לגור איתו בטירה. חברו חמשיר על הסרט - הגזמת. איזה שיר הכי מזכיר לכם את הסרט? כרגע הפרסומת של קוקה קולה החדשה, יש שם קטע קטן של 2-3 שניות שמזכיר לי את הקטע שהוא מפסל בקרח. אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? אותו הדבר. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? שאדוארד מפסל בקרח. ציטוט/ים אהובים מהסרט - "hold me... - i can't." הורגגגגגגגג אותי. גאד. ציון סופי לסרט (1-10) מיליון. הסרט האהוב עליי בכל הזמנים.

giladwin

New member
../images/Emo108.gif

לגבי ה Tavern On The Green איזה מדליק זה גן אירועים עם העיצובים של אדוארד... :)

למעלה