פינת הסרט

wolfyy

New member
פינת הסרט../images/Emo83.gif../images/Emo83.gif../images/Emo42.gif../images/Emo82.gif

והפעם ננחת לנו בעולם המשונה של ביטלג'וס
! על הסרט: שם הסרט: Beetle Juice שנה: 1988 בכורה: 30 למרץ 1988 (ארה"ב) אורך: 92 דק' ז'אנר: קומדיה/פנטזיה/אימה שחקנים ראשיים: אלק בולדווין, ג'ינה דייוויס, מייקל קיטון, קת'רין או'הרה, ווינונה ריידר אתר הסרט בIMDB טריילר סרטון הפתיחה של הסדרה המצויירת ולשאלון
האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם?
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה?
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה?
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם?
אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש?
האם הייתם רוצים שהבית שלכם יהיה רדוף? אם כן על ידי מי?
ספרו לנו משהו רנדומלי מוזר
אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף?
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט?
ציטוט/ים אהובים מהסרט
ציון סופי לסרט (1-10)

scarlet moon

New member
עונה! ../images/Emo152.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? אמממ... יש מצב!! לא בטוחה אם זה זה או הסיוט שלפני חג המולד, אבל נראה לי שזה... מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אממ לידיה אולי? גם תמיד חיבבתי את הזוג המת
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אמא של לידיה, למרות שהיא ממש משעשעת, אז זו לא ממש שנאה. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? לא יודעת.. האמת כשראיתי אותו בתור ילדה קטנה מתתי עליו, ולפני איזה שלוש שנים ראיתי אותו שוב וקצת התאכזבתי.. אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? לא יודעת
האם הייתם רוצים שהבית שלכם יהיה רדוף? אם כן על ידי מי? לא הייתי רוצה שהבית שלי יהיה רדוף ע"י אף אחד
ספרו לנו משהו רנדומלי מוזר - החתול שלי לפעמים בוהה באוויר במין מבט מרוכז כאילו הוא רואה רוח רפאים
אנחנו תמיד אומרים שהוא רואה מלאכים
(ולא, אין חרק בסביבה
) ובהקשר לסרט -
כשהייתי קטנה, (בת 5 ככה) התוכנית המצוירת שודרה לראשונה בטלוויזיה (הסדרה מבוססת על הסרט, למי שלא ידע, לא להיפך..) ונורא הפחידה אותי, בעיקר הפתיחה... לנו עוד לא היו כבלים בבית (לרוב האנשים לא היה) אבל כל פעם שהייתי אצל סבתא שלי, שהיה לה, הייתי בורחת בהיסטריה כשהיה מתחיל השיר של הפתיחה. וגם הייתי מכורה בהמשך למשחק מחשב..
אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? הסוף נחמד כמו שהוא. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? שהזוג הנשוי (לא זוכרת את השמות..) נכנסים פעם ראשונה לעולם המתים.. ציטוט/ים אהובים מהסרט - ביטלגו'ס ביטלגו'ס ביטלגו'ס? ציון סופי לסרט (1-10) אמממ 6 נראה לי. אבל הוא זכה באוסקר על האיפור, ובתור חובבת איפור זה בונוס לסרט בפני עצמו, אז ניתן לו.. 6 וחצי

Snow fairy

New member
ביטלג'וס ביטלג'וס ביטלג'וס!

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם?
שלילי! מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה?
ברור שלידיה! כי היא מגניבה אחוש מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה?
אממ... ביטלג'וס?
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם?
כלום
אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש?
לידיה! האם הייתם רוצים שהבית שלכם יהיה רדוף? אם כן על ידי מי?
תכלס כן, זה די מגניב! לא יודעת ע"י מי
. ספרו לנו משהו רנדומלי מוזר.
אההה הוילון אמבטיה שלי תמיד זז כשאני מתקלחת, גם כשהחלון סגור! אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף?
אותו הדבר:] מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט?
שהם רוקדים מסביב לשולחן! ציטוט/ים אהובים מהסרט
Don't mind her. She's still upset because somebody dropped a house on her sister. ציון סופי לסרט (1-10) 10!!!

Snow fairy

New member
את חושבת שמילים יפות יגרמו לי לסלוח,

אך לא עוד אסבול את הזלזול הזה!

blackwish

New member
הברטון הראון שלי

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? אינדיד מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? ביטלג'וס, הכי מגניב בסרט. והדמות של ג'ינה דיוויס אני מחבבת את השחקנית. מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? לאוזכרת מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? שביטלג'וס והזו של וינונה רידר יתחתנו
אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? אממ הזוג אולי. הם רוחות חביבות האם הייתם רוצים שהבית שלכם יהיה רדוף? זה מה שחסר לי. משהו שיאמת לי פארניות אם כן על ידי מי?
ספרו לנו משהו רנדומלי מוזר-i hear dead people
אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? כתבתי מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? הסצנה של אחרי המוות, ושל הלוח של בטילג'וס בהתחלה בערך ציטוט/ים אהובים-ביטלג'וס ביטלג'וס ביטלג'וס מהסרט ציון סופי לסרט (1-10) 9. נוסטלגיה.

OnlyLeigh

New member
ביטלג'וס D:

האם זה הסרט הראשון של ברטון שראיתם? נופ
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? הזוג הראשי, אדם וברברה, על אף השמות המכוערים שלהם, הם פשוט בין הזוגות הכי חמודים שהיה בקולנוע. נאיביים אבל לא מעצבנים מדי.
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? צ'רלס, אבא של לידיה, גם יבש כמו צנון וגם, שוב, מדובר בשחקן השנוא עליי XD למה ברטון ממשיך לעבוד איתו בהמשך דאמט.
מה הייתם משנים בסרט לו יכולתם? קשה לי לחשוב על איך, אבל יותר ביטלג'וס. אין אותו מספיק לדעתי.
אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? את אדם וברברה אוף קורס. להרגיע אותם קצת.
האם הייתם רוצים שהבית שלכם יהיה רדוף? אם כן על ידי מי? המממ. צ'ארלס דרווין. ולו בגלל שקראתי עליו בעיתון היום ונזכרתי איזה בחור מגניב הוא היה.
ספרו לנו משהוו רנדומלי ומוזר. היה היה לפני שנים רבות רעה צאן זקן ומנומש, ולו שלוש עיזים. עז לבנה, עז שחורה, ועז חומה. הזקן ועיזיו היו מטיילים באחו, מכרסמים ליקריץ יחדיו, ומספרים צ'יזבטים לעת ערב. יום אחד, בעת שחבט כהרגלו בעזרת חתול סיאמי בעץ האפונים שעל יד ביתו, גילה הרעה הזקן שמלאי הג'לטין אוזל ועליו לצאת לשוק ולרכוש. הוא פיקד על העז החומה, שהייתה המבוגרת מכולן, לשמור על שתי העיזים ועל ביתם, ויצא לדרכו. כשחזר הרועה הזקן עם בקבוקי ג'לטין, שקיות לחוח, ושאר הפתעות נוספות לעיזיו, נדהם לגלות שעיזיו נעלמו. שמט הזקן את המצרכים מידיו ויצא לחפשן. הוא חיפש בכל העמק, בדק באסמים, הרים סלעים, ואפילו בדק אצל שכנו המכוער מלקישוע, אך העיזים לא נראו בשום מקום. ישב הזקן בביתו ובכה בכי תמרורים. שמע הגמד דילדולוני את בכיו ומיד מש לעזרתו. "מה קרה, זקן עצוב?" שאל דמדומוני את הזקן בעיניים רכות. ענה הזקן בעיניים עונות "אבדו לי עיזיי, ונותרתי עגום וערירי". השפיל הגמד את עיניו כאות לסולידריות, ופעה בקול "אני אעזור לך למצוא את עיזיך!" באותו רגע, הבחין הזקן בכמה שהגמד ורדרד ורך. פער את פיו ונגס בו. מוסר השכל!!!- אל תסמוך על רועי צאן זקנים. הם רקובים ויש להם ריח של נפתלין.
אם הייתם הבמאים/תסריטאים מה היה קורה בסוף? הייתי מרוצה מהסוף
מה הסצינה האהובה עליכם בסרט? |סגדש| שהזוג מנסה להפחיד את המשפחה :)
ציטוטים אהובים מהסרט? הסרט שזור בציטטות מופלאות, אלך על המוכר מכל. ביטלג'וס ביטלג'וס ביטלגו'ס!!
ציון סופי לסרט ? 9 ~ לא בטוחה שהציון הזה מגיע לו, אבל זה הרמה שבה נהניתי.

שלי../images/Emo217.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם?אז זהו, שאני לא זוכרת אם זה היה זה או המספריים של אדוארד, מה שכן ראיתי את שניהם בהפרש לא גדול של זמן.. אני די בטוחה שזה היה ביטלג'וס מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה?לידיה חח היא מזכירה את עצמי מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה?אבא של לידיה, פשוט טמבל מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם?שומדבר אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש?ביטלג'וס ולידיה האם הייתם רוצים שהבית שלכם יהיה רדוף? אם כן על ידי מי?כן, על ידי קורט קוביין והית' לדג'ר ספרו לנו משהו רנדומלי מוזר ממ מוזר.. אין לי ממש חח אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף?אחלה סוף מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט?כשהם רוקדים תלייט נייט קומינג דיי וואנא גו הומ חחח ציטוט/ים אהובים מהסרטאין לי חח ציון סופי לסרט (1-10)10, האהוב עליי של טים נראה לי

Learn To Fly

New member
תמיד המחשב שלי נדפק כשיש משהו שקשור לביטלג'וס

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? ביטלג'וס!! הוא כזה חמודי מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? דליה מעצבנת מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? כלום אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? ביטלג'וסD: האם הייתם רוצים שהבית שלכם יהיה רדוף? אם כן על ידי מי? בטח, לא משנה לי מי. אבל יש העדפה לאליוט סמית' |קשוח| ספרו לנו משהו רנדומלי מוזר - אין לי כוח לחשוב עכשיו אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? מה שקורה בסוף:p מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? הסצינה עם הDAY-O ציון סופי לסרט (1-10) 10

dusa1

New member
ביטלג'וס!!

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? נע מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? לידיה, כי היא מלכה. מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אמממ המעפן הזה עם המשקפיים XD מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? לא הייתי משנה אילו מהדמויות בסרט הייתם רוצים לפגוש? לידיה, כי היא מלכה. האם הייתם רוצים שהבית שלכם יהיה רדוף? אם כן על ידי מי? ע"י ג'וני דפ זה חוקי? :) ספרו לנו משהו רנדומלי מוזר?! הא אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף? לאידעת, בגלל זה אני לא במאית\טסריטאית מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? עם הנחש! יעעע! ציטוט/ים אהובים מהסרט: נעע ציון סופי לסרט (1-10): אמממ 8-9 ככה

למעלה