פינת הצומי (הלא כ"כ) שבועית של מיקע

M i k a M o o

New member
פינת הצומי (הלא כ"כ) שבועית של מיקע

שלומות זאטוטים כוסים! כרגע חזרתי מאופרה. נסעתי עם אבי הקט, והיה ממש ממש יפה. אני כל פעם מדהימה את עצמי מחדש ביכולות העל שלי (ובצניעות הנוטפת ממני), מהמערכה הראשונה כבר ידעתי מה יקרה. סוף טראגי (כרגיל) אבל באמת היה מדהים. איזו חוויה זו בטח להופיע ככה מול כולם, הרגשה כזו... לדעת... שהכל תלוי עכשיו בך ורק בך. כע, זה בטח מדהים. הרסנו לשאר הקהל את ההצגה, אני ואבי הקט- כל שניה הוא השמיע צחוק חנוק כאשר פלטתי הערה דפוקה אחרת ("אויש, אני שונאת שהיא שרה כ"כ גבוה. זה נשמע כמו ציפור שנחנקת." ושות'). אז מה עוד? אה, כע, סוף סוף יש לי סוויטשירטים. כעת אני כבר לא מסתובבת עם גופיות בכפור הבוקר בביצפר. יש לי סוויטשירט אדום זועק ומאגניב, וורוד זועק ומאגניב. הו! אני כה זועקת ומאגניבה!
טוב, אני מניחה שזהו לעכשיו. עליי ללכת לישון בתקווה שמחר אתעורר בבוקר. שלומות, זאטוטים! נ.ב.

הילשלמת

New member
חחחחחחח

מאגניבבב תתחדשי על הסווטשירטים(או איך שלא כותבים את זה...) ואני גם רוצה להשתייך לכת היובליזםםםם יובל-שליטה ושלמותתת יובלל

AyalaN

New member
חחחחחחחחחחח יא פושעת קטנה!

ולחשוב שאני רוצה לשבת לידך בשיקגו. טוב אני עדיין רוצה
והתמונה כ"כ נכונה. מוהאהאהעאהאהאאאאאאאאאאאאהאהאהאה

חחחחחחחחח...כת יובליזם....

אני כמובן בפנים!!!!!!!!!11....פחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזו תמונה מוזרה.....חחחחחחחח..מזכיר לי את המכפשה מבלייר..משו כזה

esc20041

New member
מיקע, עדכנתי את החתימה. כנסו לראות

הצחקת אותי עם כת היובליזם והוספתי אותו לחתימה שלי יאלללה , אנשים כולם להוסיף את זה לחתימה שלו אני חושבת שמגיע לו בטירוף

dabnir15

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מיקוששששששששש חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואילה תחשבי שוב נראה לי חח

AyalaN

New member
היא לא תהרוס לי!../images/Emo6.gif

גם ככה אני כבר ראיתי את זה
היא תשעשע אותי בקטעים של ריטה

M i k a M o o

New member
ארר!><../images/Emo42.gif../images/Emo113.gif../images/Emo80.gif../images/Emo137.gif

תשני את החתימה שלך! זה מעצבן אותי! ככה: who says that murder's not an art? אל תתעסקו איתי. אני פסיכופטית עם תעודות.

הילשלמת

New member
מיקעעע

יש לך טעותתתתת שכחת את הסמיילים שלך אז אני יוסיף לך אותם:

מיקע!!!!!!!!!../images/Emo108.gifטיפה|

איזו התרגשות! חחחחחחחחחח מה זה שות'? תתחדשי על הסווטשרטים!!!!!!!!!!! כל יום (או כל קצת יותר משבוע
) את קורעת אותי מחדש!!!ובגלל שאני אוהבת לקרוא לאנשים מושלמים אז שיווווווווווווווווו איזה מושלמת את!!!!!!!!!

XD

הרסת אותי עם התמונה! כולם יכולים להצטרף כמה שרוצים, אבל ידוע מי באמת רודפות אותו
תחדשי על הסוויטשרטים הזועקים ^^

shirush3

New member
../images/Emo6.gifחעחע../images/Emo182.gif

"כת היובליזם" את הנשיא בטח

M i k a M o o

New member
אני נשיא?!../images/Emo42.gif../images/Emo80.gif

כאבוד
בעצם אני לא. אני #@^@@##*&ננה! מישו בכלל שם לב למה שעוללתי לעינו המסוקסת של היובליזם?

למעלה