פינת סיכום שבוע

פינת סיכום שבוע

החלטתי לפתוח פינה שתעלה כל יום שישי לסיכום השבוע שעבר עלינו...
(לא חייבים לענות על הכל כמובן)

איך עבר עליכם השבוע?
ספרו דבר חיובי שקרה לכם / שעשיתם השבוע
.
ספרו על התגברות שהייתה לכם השבוע.
ספרו על דבר מצחיק שקרה לכם השבוע / פדיחה / דבר מצחיק שקראתם, ראיתם או שמעתם השבוע.
ספרו על דבר מעניין שלמדתם / קראתם השבוע.
עצות לחברי הפורום וחיזוקים:
תכניות לשבוע הבא:

מאחלת לכולם סופשבוע רגוע ושקט...

golan2072

New member
עונה...

השבוע היה רע מאוד. ביום רביעי, זוגתי קיבלה התקף חרדה קשה מהמלחמה ואחרי שקיבלתי ממנה שיחת טלפון בנושא בכיתי שעתיים. אחרי זה, היא ביטלה את היציאה למסעדה שתיכננו באותו הערב לרגל 6 חודשים ביחד, וברחה לסבתא בצפון, פשוט כי לא הייתה מסוגלת לתפקד בדרום (לא מסוגלת לישון ומפחדת להיכנס למקלחת מחשש שתהיי אזעקה).

&nbsp
דבר חיובי? אימון הגנה עצמית (בעיקרון אומנות לחימה משולבת, בעיקר קרב מגע, לצרכי הגנה מבריונים ופושעים ברחוב) שאני הולך אליו בתל-אביב, הפעם היה כיף אדיר, אם כי מאוד כואב (התאמנו בעיקר על חסימות, וזה אומר לקבל מכות יבשות בידיים). אבל כיף! עשינו גם קרב חופשי (כמובן בזהירות - בלי מכות לפנים או לביצים) וזה היה כיף אדיר - כבר כ20 שנה לא הלכתי מכות עם אף אחד...
&nbsp
התגברות? ראו לעיל (התקף החרדה של בת הזוג).
&nbsp
דבר מצחיק? קראתי את הקטע ב"משפחתי וחיות אחרות" של ג'ראלד דראל שמדבר על ג'רונימו השממית (ממין זכר) שגר בבית ילדותו (ישן ביום מתחת לסלע בחצר, טיפס בלילה על הקיר ונכנס דרך החלון), תיאור מלא בהומור, ובסוף השמם טרף גמל-שלמה כפול ממנו בגודל (וכמיטב המסורת הבריטית, גמל-השלמה, ממין נקבה, זכתה לשם - "ססילי").
&nbsp
עצות\חיזוקים לחברי הפורום - בהפרעת אישיות גבולית אפשר לטפל ואפשר להפחית מאוד את הסבל... מניסיון.
&nbsp
תוכניות לשבוע הבא? תלוי במהלך המלחמה בדרום (אם תהייה הפסקת אש, הגברת תחזור, ואז נצא למסעדה...)

מסכמת

איך עבר עליכם השבוע? בקושי רב. אני בדאון, תקופה רעה. מבחינתי מעדיפה בכלל לא לצאת מהמיטה אבל זה גם לא בדיוק מועיל למצב.
ספרו דבר חיובי שקרה לכם / שעשיתם השבוע . אכלתי שאוורמה, הייתי אצל חבר שלי בחצי חמישי עד שישי בערב, בתחילת השבוע הוצאנו את סבתא מהבית לעשות משקפיים (היא יוצאת מהבית בערך פעם- פעמיים בשנה).
ספרו על התגברות שהייתה לכם השבוע. זה שהצלחתי לצאת מהבית בכל פעם שקבעתי משהו, אפילו רק סידורים או משהו. נראה לי שבכל יום יצאתי מהבית.
ספרו על דבר מצחיק שקרה לכם השבוע / פדיחה / דבר מצחיק שקראתם, ראיתם או שמעתם השבוע. אתמול הכנתי ארוחת צהריים אצל חבר שלי, בשביל שנינו. עכשיו... אני לא מבשלת בבית אז אני לא באמת יודעת לבשל. אז אחרי שלא הייתי בטוחה שאני מפעילה את התנור נכון, הסתדרתי וזה עבד. בהמשך רציתי להדליק את הכיריים כדי לטגן משהו ולא הצלחתי. זכרתי שכשהיה לי בבית תנור עם הצתה דומה, גם הייתי מסתבכת ואני יודעת להדליק עם אש חיצונית (מצית/ גפרור). חיפשתי מצית וניסיתי להדליק וכלום לא קרה למעט זה ששרפתי ציפורן עם המצית חחח
בדיעבד, לא סתם היה לי חשוד שאני לא מריחה ריח גז... כשחבר שלי חזר והדליק לי, מסתבר שכל הניסיונות שלי לא צלחו כי הברז של הגז היה בכלל סגור...
ספרו על דבר מעניין שלמדתם / קראתם השבוע.
עצות לחברי הפורום וחיזוקים:
אין :(
תכניות לשבוע הבא: לשרוד

למעלה