פיקור מרצון - לחברים שלי יוסאריאן ופלקאור !

Shooky

New member
פיקור מרצון - לחברים שלי יוסאריאן ופלקאור !

הי זה שוקי אני עדיין נלחם בעד קיבוץ שיהיה קיבוץ - מה יש לי חוץ מזה אחרי 38 שנה אם לא קיבוץ חברים מה צריכים לעשות לגרום ל``פירוק`` אגודה ניר שיתופי ``מרצון`` (לפי החלטת רוב החברים). האם זה אפשרי ואם כן כיצד אני יודע שזה פורום ביטוח ועוד אבל אני סומך על יוסאריאן(אני מציע לך לקורא ``הלנה על הגג``) ועל פלקאור וגם אחרים לעזור לי. דרך אגב ענת האם מקובל עליך שאת מנהל האתר ? אולי דברי עם תפוז לקבל תואר מנהל/ת האתר אני ממתין ל A Little help from my friends Shooky (All Shook Up - Jerry Lee Lewis) שנה טובה וגמר חתימה טובה שוקי

falkor

New member
למה לפרק?

ראשית שוקי אל תתרגש. אין שום דבר מרגש בניר שיתופי ובאגודות שיתופיות. אשר לשאלת הפירוק - צריך לדעת לשם מה לך לפרק כדי לתת תשובה הולמת. ככלל פירוק אגודה שיתופית נעשה על ידי רשם האגודות השיתופיות או על פי בקשה של 75% מחברי האגודה.

Shooky

New member
פלקאור ידידי - תודה רבה !

אם הייתי מספר לך מה קורא בקיבוץ היום ! אני מרשה לעצמי להגיד שיש קיבוצים שהשטלתו עליהם ``ח`ונטה`` (כזה או אחר) של חברים ו``מחלקים`` את הקיבוץ (נכסי הקיבוץ) בין משפוחתיהם ואנשי שלומנו. לא תאמין - עוד לא הייתה כתבה תקחיר בטליוויה אבל זה יגיע ! אני לא עו``ד אבל ידיד טוב שלי (כמו אח 35 שנה מהצנחנים) סיפר לי על הקיבוץ שהוא עזב ועל עבירות פליליות לכאורה של הכת בקיבוצו. הוא אמר ``מה שאתם עושים הינן עבירות פליליות !`` הם ענו ``תגש למשטרה נתראה בבית המשפט !`` והוא עזב ללא הגשת תלונה. הם רדפו אחריו עד חשבון הבנק הפרטי שלו (משירות קבע ארוך לפני שהגיע לקיבוץ) מנהל הבנק ענה כשהוא שאל אם היו מהקיבוץ לבדוק חשבונו ``אסור לי לענות אבל אלי, תקח כל הכסף שלך היום במזומן ותסע !`` איך עבר תהילת עולם !!!! התשובה הפשוטה (בגדול) הוא שהקיבוץ בארץ ישראל סיים את תפקידו ואין לו סיבת קיום. עדיף פירוק מרצון בעוד מועד מ``פשיטת רגל`` ופירוק שלא מרצון. עצוב אבל נראה לי אמת ! יחד עם זה יהיה 75% (מהחברים או מהמצביעים באותה הצבעה ?) בעד פירוק רק אחרי אסון כלכלי אמיתי לכן לא נראה לי מעשי פירוק מרצון ! תודה על התשובה שוקי

למעלה