פירוש חלום על ילד שמתנדנד באוויר

iLoveMath

New member
מצב משפחתי: רווק
מצב תעסוקתי: עובד בהייטק
מה יחסכם אל הדמויות אשר הופיעו בחלומכם: לא מכיר אישית את הדמות

הרגע התעוררתי מחלום שלא הבנתי מה הוא אומר ולמה בכלל חלמתי עליו.
חלמתי שאני יושב בפארק פתוח, מקום שקט רגוע. לפתע אני מבחין במנוף (עגורן, כמו של בניית בניינים), לקצה הוו (אנקול) של המנוף קשורים חוטי ברזל, וחוטי הברזל אוחזים במשטח ישיבה (בידיוק כמו שחוטי ברזל אוחזים בנדנדה שיש בגינות משחקים).
על משטח הישיבה יושב ילד קטן, בגיל בין 4 ל 6.
ההורים של הילד, שגם אותם אני לא מכיר אישית, רוצים לשחק עם הילד בכך שהם שמים אותו על מנוף גבוה כדי לנדנד אותו בקטע של משחק וכיף, לא בקטע של עינויים חלילה (בידיוק כמו שמנדנדים ילד בגינה שבגינת משחקים).
הוריו של הילד שולטים על חוזק הנדנוד בעזרת מוט שנמצא בתוך חדר השליטה במנוף, שבו הם נמצאים.
בעודי יושב בפארק, אני מבחין במתרחש, ומתחיל להיווצר אצלי חשש שהילד הקטן עלול ליפול מהנדנדה שהוא יושב עליה.
בנוסף, אני חושב על כך שההורים שלו כאלה מטומטמים שהם לא רואים את הסכנה במשחק הזה.
בהתחלה קצב הנדנוד איטי, ולרגע נדמה שזה יסתיים בשלום.
לאחר זמן מה, האבא מגביר את קצב הנדנוד (לוחץ חזק יותר על המוט שבשליטתו), ולפתע אני מתחיל לחשוש שהילד הקטן עלול ליפול מהנדנדה (בידיוק כמו שמנדנדים חזק מאוד נדנדה בגינה ואז היא עושה סיבה 360 מעלות ומי שיושב עליה נופל ממנה).
החשש שלי מתגבר עוד יותר כאשר אני מבין שהאבא של הילד עלול לאבד שליטה על מוט המנוף, ולגרום לילד ליפול.
אני נמצא בפארק, מסתכל על המצב בחרדה ודאגה, ולא יודע איך לעזור לילד הקטן המסכן. בעודי חושב איך לעזור לו, אני מתעורר מהחלום.

מי שיכול לעזור בפתרון החלום אני אשמח שהוא יכתוב גם הסבר.
תודה.

אלישבע777

Well-known member
מצב משפחתי: רווק
מצב תעסוקתי: עובד בהייטק
מה יחסכם אל הדמויות אשר הופיעו בחלומכם: לא מכיר אישית את הדמות

הרגע התעוררתי מחלום שלא הבנתי מה הוא אומר ולמה בכלל חלמתי עליו.
חלמתי שאני יושב בפארק פתוח, מקום שקט רגוע. לפתע אני מבחין במנוף (עגורן, כמו של בניית בניינים), לקצה הוו (אנקול) של המנוף קשורים חוטי ברזל, וחוטי הברזל אוחזים במשטח ישיבה (בידיוק כמו שחוטי ברזל אוחזים בנדנדה שיש בגינות משחקים).
על משטח הישיבה יושב ילד קטן, בגיל בין 4 ל 6.
ההורים של הילד, שגם אותם אני לא מכיר אישית, רוצים לשחק עם הילד בכך שהם שמים אותו על מנוף גבוה כדי לנדנד אותו בקטע של משחק וכיף, לא בקטע של עינויים חלילה (בידיוק כמו שמנדנדים ילד בגינה שבגינת משחקים).
הוריו של הילד שולטים על חוזק הנדנוד בעזרת מוט שנמצא בתוך חדר השליטה במנוף, שבו הם נמצאים.
בעודי יושב בפארק, אני מבחין במתרחש, ומתחיל להיווצר אצלי חשש שהילד הקטן עלול ליפול מהנדנדה שהוא יושב עליה.
בנוסף, אני חושב על כך שההורים שלו כאלה מטומטמים שהם לא רואים את הסכנה במשחק הזה.
בהתחלה קצב הנדנוד איטי, ולרגע נדמה שזה יסתיים בשלום.
לאחר זמן מה, האבא מגביר את קצב הנדנוד (לוחץ חזק יותר על המוט שבשליטתו), ולפתע אני מתחיל לחשוש שהילד הקטן עלול ליפול מהנדנדה (בידיוק כמו שמנדנדים חזק מאוד נדנדה בגינה ואז היא עושה סיבה 360 מעלות ומי שיושב עליה נופל ממנה).
החשש שלי מתגבר עוד יותר כאשר אני מבין שהאבא של הילד עלול לאבד שליטה על מוט המנוף, ולגרום לילד ליפול.
אני נמצא בפארק, מסתכל על המצב בחרדה ודאגה, ולא יודע איך לעזור לילד הקטן המסכן. בעודי חושב איך לעזור לו, אני מתעורר מהחלום.

מי שיכול לעזור בפתרון החלום אני אשמח שהוא יכתוב גם הסבר.
תודה.
שלום רב לך, הרקע שלך אינו נותן לי קצה חוט להיאחז בו כדי לפרש את החלום. כדי לפרש נכון, אני צריכה לדעת מה הם האירועים שעוררו את החלום הזה. חלום שמתעוררים ממני הוא חלום חזק ויש לו מסר לעצמך ( לא מיסטי אלא פנימי, לעצמך) .
ילד מסמל פרוייקט או תקווה לעתיד, אולי זה קשור באיזה פרוייקט או משימה חשובה (שהיא עדיין בתחילתה), שעלולה לפול ולהיהרס, או אולי הילד הוא אתה בעצמך. הורי הילד יכולים לסמל את הוריך, או בוסים או מי שמתמרן אותך ( או את המשימה שלך) ברשלנות ואולי בכוונה. אם תיתן לי רקע הולם אוכל לדייק יותר. אם אינך מעוניין בכך, תנסה על סמך מה שכתבתי פה, לנסות לפרש את החלום בעצמך ואם תוכל לשתף אותנו כאן בפרוש שלך, זה יהיה נהדר.

למעלה