פירוש חלום

taltalon82

New member
פירוש חלום

שלום רותי! אשמח עם תעזרי לי לפרש עוד חלום. חלמתי שאני במעלית ובקומה הכי עליונה נכנס סבא שלי שנפטר לפני כשנה, ואנחנו יורדים כביכול לבית שלנו , וסבי לא גר בבית אלא בשל מחלתו נמצא בקומה העליונה. ויש איזה שיחה בינו לבין סבתא שלי שאולי היא צריכה לבקר אותו שם יותר. ואני אומרת להם אולי שישאר בבית נטפל בו וכולם אומרים זה בלתי אפשרי הוא צריך טיפול מיוחד. ובסוף כולם מתיישבים לאכול ואני מציעה לו קופסאות עם אוכל כי הוא צריך לעזוב והוא מסכים. אני בטוחה שזה מסר אולי הוא רוצה שנבקר אותו בקברו? תודה רבה!

הי טלטלון

איני רותי, אך מקווה שתסכימי שאנסה לעזור :) אני מרגישה שהמסר שקיבלת בחלום הוא מסר עבורך בנושא של הדרה, חוסר שייכות לקבוצה מסוימת או ריחוק בקשר מסוים. מצב של "חולי" או קושי בקשר כלשהו בחייך. בדקי, האם קיים מצב כזה בחייך? גלית.

taltalon82

New member
גלית תודה! האם תוכלי להסביר

לא כך כך הבנתי למה זה קשור לקשיים בחיי ומה בעצם המסר תודה!

מסבירה :)

כפי שאני מבינה את חלומך, בחלום ישנה הדרה של סבך מחוץ לתא המשפחתי. הוא נמצא בקומה נפרדת, לא יחד אתכם. את רוצה לקרב אותו אליכם, למשפחה, אך שאר חברי המשפחה לא מסכימים עם כך. פעמים רבות בחלומות, הדמות הראשית מייצגת אותנו, או איזשהו קול בתוכנו. כלומר סבך בעצם מייצג חלק שנמצא בך. על כן, לדעתי המסר בחלום קורא לך לבדוק את הנושא הזה בחייך- היכן בחייך קיים ריחוק, היפרדות. נושא מחלתו (אשר גורמת להפרדה שלו מהמשפה) מייצג קושי בתוך קשר או קשרים בחייך. המסר הוא לבדוק את הנושא הזה ולטפל בו "טיפול מיוחד", כפי שנאמר בחלום. כלומר, אין להשאיר את המצב כמו שהוא, אלא יש לטפל בו. האם את יכולה להבין את המסר כעת?

taltalon82

New member
הקושי שלי וההפרדות היא דווקא חסרונו של סבי...

תודה! דווקא בקשר למשפחה שלי אין לי קשיים או ריחוק אלא דווקא חסרונו של סבי זה הקושי שלי ושל המשפחה שלי. בגלל זה חשבתי שבכל זאת יש קשר אליו אולי ביני לבינו?

אם כך

בהחלט יכול להיות שהקשר המדובר הוא בינך לבין סבך. הטיפול שאת מתבקשת לעשות יכול להיות בקושי שלך להיפרד ממנו, לשחרר אותו (ואותך). בהצלחה :)

taltalon82

New member
תודה, את צודקת...

כנראה שזה הקושי שאני לא משחררת... אבל אני עוד לא מוכנה לשחרר:/ לא בטוח שאי פעם אוכל...תודה!

רותי 11

New member
שלום לך חמודה

לגבי סבא שלך החלום מראה לך כמובן את המקום של סבא שלך וזה שהוא נמצא במקום "גבוה" יותר. זה שהוא יורד לקומה התחתונה זה אומר שהוא מגיע אליכם לביקורים ועוד משהו שכאילו יש דרישה מסבתא שלך שתעלה אליו זה פשוט בקשה שלו כנראה שסבתך תהיה אתו יותר בקשר שתפנה אליו יותר והקטע שאת עולה במעלית ומביאה אותו זה מעיד כנראה על הקשר שלך אליו ועל היכולת שלך ליצור אתו קשר ישיר.

למעלה