פירוש חלום

הודיה186

New member
שלום רב,
הודיה בת 28, רווקה.
אבי נפטר לפני כ-20 שנה. אתמול בפעם הראשונה הוא הופיע לי בחלום.
בחלום היינו חבורה גדולה של כל המשפחה כולל המורחבת באיזשהו פארק ישובים על ספסל. כשלפתע התקרב רכב שממנו יצא אבי ז"ל וסבי ז"ל (סבי מצד האבא נפטר לפני כ-5 שנים)
בחלום אבי היה נראה זקן מאוד עד שלא יכולתי להבחין מי משני הדמויות שיצאו מהרכב זה אבי ומי סבי. דווקא אבי התהלך בעזרת מעין הליכון וסבי לא.
כשהם התקרבו אני הלכתי לצד, והתחבאתי. נמנעתי מלהתקרב אליהם. ממש לא רציתי שאבי יגיע אליי.
ואז הוא הגיע למקום שבו כל המשפחה ישבה, הפגישו בינו לבין כל האחים שלי, הוא מעין היה נדהם לראות כל אחד ולזהות אותו, התפעל איך כולם גדלו. ורק אני לא רציתי לצאת מהמחבוא שלי בשעה שכולם נוזפים בי לצאת משם ולדבר איתו שהרי זה אבא שלי....
מבקשת סיוע דחוף בפירוש החלום, קמתי כשאני מאוד מבוהלת ממנו

אלישבע777

Well-known member
שלום רב,
הודיה בת 28, רווקה.
אבי נפטר לפני כ-20 שנה. אתמול בפעם הראשונה הוא הופיע לי בחלום.
בחלום היינו חבורה גדולה של כל המשפחה כולל המורחבת באיזשהו פארק ישובים על ספסל. כשלפתע התקרב רכב שממנו יצא אבי ז"ל וסבי ז"ל (סבי מצד האבא נפטר לפני כ-5 שנים)
בחלום אבי היה נראה זקן מאוד עד שלא יכולתי להבחין מי משני הדמויות שיצאו מהרכב זה אבי ומי סבי. דווקא אבי התהלך בעזרת מעין הליכון וסבי לא.
כשהם התקרבו אני הלכתי לצד, והתחבאתי. נמנעתי מלהתקרב אליהם. ממש לא רציתי שאבי יגיע אליי.
ואז הוא הגיע למקום שבו כל המשפחה ישבה, הפגישו בינו לבין כל האחים שלי, הוא מעין היה נדהם לראות כל אחד ולזהות אותו, התפעל איך כולם גדלו. ורק אני לא רציתי לצאת מהמחבוא שלי בשעה שכולם נוזפים בי לצאת משם ולדבר איתו שהרי זה אבא שלי....
מבקשת סיוע דחוף בפירוש החלום, קמתי כשאני מאוד מבוהלת ממנו
אני חייבת רקע יותר מפורט. מה הקשר שלך עם אביך ועם האנשים בחלום. מה האירועים שקדמו לחלום או אירועים (או מחשבות) שעוררו את החלום . ככל שתתני יותר פרטים רלבנטיים, כך הפרוש שלי יקלע יותר. אני צריכה קצה חוט. אל בהלה, החלומות אינם מיסטיים ואינם מנבאים עתידות. הם משקפים את התת מודע של החלום, את החרדות שלו ואת השאיפות. האם פנית פעם לפורום החלומות בשם אחר? יש לי כינוי דומה. אם כן כתבי לי מה היה הכינוי הקודם שלך ואציץ בחלומך הקודם.

למעלה