פיתוח חברה ומוטיבציה לעובדים

sorenm

New member
פיתוח חברה ומוטיבציה לעובדים

שלום, שמי רונן ואני בעל חברה ממוצעת בגדולה. בחברה עובדים כיום כ-7 עובדים שמתוכם 4 סוכנים. אני מרגיש שלעובדים אין מוטיבציה למכור יותר ויותר ולשפר.. המשוכורת שלהם זבירות לחלוטין נוטות לכיוון הלמעלה יותר. איך לדעתכם אני יכול לגרום להם לפתח יותר??איך אני צריך להחדיר בהם מוטיבציה ושידעו שכדאי להם להשקיע. הרי מבחית המשכורות הן מעולות למגרי.מה עוד ניתן לעשות תודה מראש

lerontal

New member
מוטיבציה

שלום לך, גם אני בעל חברה אבל מעבר למשכורות אני גם נותן להם תמריצים ומדבר איתם על מה שהם רוצים פעם בכמה חודשים כדי לברר מה הם חושבים או מרגישים ולשמוע מהם מה הם חושבים שצריך לשפר, והם גם יודעים שניתן לפנות אלי בכל שעה אם יש משהו שמטריד אותם. אני לא יודע מה אתה נותן להם מעבר לשכר, האם אתה שולח אותם לקורסים מעניינים? האם הם מעוניינים בתמריצים אחרים חוץ מכסף? קשה לדעת כי אני לא מכיר את העובדים שלך אבל הייתי פשוט משוחח איתם כדי לבדוק ולשמוע מהם מה הם רוצים ואם זה בכלל אפשרי מבחינתך. כמו שציינת, אתה צריך שיידעו שכדאי להם להשקיע, האם הם יודעים את זה? יום טוב, לירון

חשבון פשוט

כדי שאנשים יתענינו במטרות שלך אתה צריך להתענין במטרות שלהם. איך תדע מה המטרות שלהם? פשוט מאוד תזמין את העובדים שלך לשיחות אישיות, תתענין בשלומם. תארגן להם כיבוד בחגים, תוציא אותם לימי כייף ולימי גיבוש. זה לא צריך להתבטא בהוצאה כספית גרנדיוזית על נופש, או העלאה במשכורת. אפשר להתחיל בדברים הקטנים יותר.

למעלה