פלייליסט השבוע

פלייליסט השבוע

נורא רציתי לעדכן כאן יותר השבוע וכמעט כרגיל, לא הספקתי מספיק. רציתי שזה יהיה ראש השנה בסימן רוטס בפורום, קצת מבט לאחור לפני שפותחים את השנה. אבל ננסה שלא להשאיר אתכם בידיים ריקות. החדשות המאוד טובות הן שסופסוף יש לנו מנהל חדש לפורום(!), זהותו עוד נותרת סוד אבל בקרוב מאוד תדעו מי הוא. אני חושב שנוכל לעשות ביחד פנינים מהפורום הזה! או קיי, אני רוצה שבכל זאת תהיה לנו קצת הסתכלות, או אפשר לומר האזנה-אחורה, ולכן השבוע בפלייליסט: שני טיונים! כל אחד ימלא את הפלייליסט ב: טיון של זמר וטיון של זמרת, והכי חשוב שיהיו מאופיינים מתור הזהב של הרגאיי, הרוקר'ז סטייל הידוע בכינויו רוטס. אני ראשון כמובן: 1. המלצתי עליו כבר בעבר, מדובר בטיון מדהים ומצמרר, של זמר אגדי-Sylford Walker-Jah Golden Pen 2. הומלץ לי משידן, טיון מדהים עם דאב ארוך ויפה, של זמרת שידוע לי רק על טיון אחד שלה. אם למישהו מהמומחים יש יותר פרטים עליה אני יותר מאשמח-African Princess-Jah Children Cry שיהיה שבוע שיסמן את השנה הזו בתור אחת המוצלחות אמן! ולהתראות ביום שישי, גיל.

SaBaGMaN

New member
well

נתחיל עם אחד הזמררים הגדולים מהתקופה הזאת של הרגאיי!! Johnny Osbourbe - Fally Ranking טיון זהב. ופה אני חורג קצת מהכללים אומנם זה לא טיון מהשנים המוקדות של הרגאיי אבל אחלה טיון,יש לה מה להגיד Tami Chynn - We Need a Miracle pon de critical riddim שבוע טוב ושנה מוצלחת לכולם..! jah bless

Carcass

New member
כה...

טוב,זכר, Welton Irie - Jah Come נקבה, Jerry Jones - Compared To What.

s h i d a n

New member
שיידי, לקחת לי את הטיוניםםםםםםםם

קודם כל שנה טובה לכולם, אני חוזר לפורום הזה לאט לאט אחרי תקופה ארוכה של חוסר זמן... קיצר אז ככה: גיל לקח לי את הטיונים שאני חשבתי עליהם אבל הנה עוד לכייף לשכם: winston jarrett - pyakka בין היפים ששמעתי ו- little devon - mush up creation גם הומלץ פה בעבר וזה פשוט טיון ענק שגורם לי אישית ליפול מהכיסא כל פעם שהיא מתחילה לשיר יאללה שיהיה לכם שנה טובה ומלאה בצחוקים ואהבה

למעלה