פלייליסט יום א' - לפתוח את השבוע בוייבס

פלייליסט יום א' - לפתוח את השבוע בוייבס

אחחחחחחחחח אתם לא מדמיינים אפילו כמה חם כאן ביפו. אם החדר הזה לא היה ממוזג הייתי מתאחד עם הכיסא שאני יושב עליו, נשבע לכם... אז 'תם יודעים, כמו כל שבוע יש פלייליסט. והפעם... Now this one is design for 18 and ova! פלייליסט גסויות. כל השירים שלא הייתם משמיעים בבר מצווה של הבן שלכם, שלא לדבר על החתונה של אחותכם... בקיצור, פלייליסט של ליריקס על כל הדברים שההורים התביישו לדבר איתכם עליהם. או כמו שאני הייתי אומר - X-RATED!!! כל אחד יכניס לפלייליסט שיר אחד בלבד בנושא. אנא הקפידו על העניין, זה יעשה את כל הכיף. אתחיל עם ההכי קלישאתי, שיר שזכה במקום הראשון במצעד הג'מייקני השנתי, ועם זאת נאסר לשמיעה ברדיו... אני מדבר כמובן על Admiral Bailey-Punany וכדי שיהיה מעניין, קבלו וידאו של ביילי, ככה בשביל הכיף :) המשיכו אותי מכאן בתרועת LOOOORD HAVE MERCY!!!!!!!!!

DuBsYs

New member
General Echo - 12'' Of Pleasure

אני יודע שאני חורג מהכללים אבל כל שיר מהאלבום הזה מלא בדיבור מלוכלך ביותר.... 1.: Lorna She Love Young Boy Banana 2.: It's My Desire To Set Your Crutches On Fire 3.: Me Know Everything About She Pum Pum 4.: Old Man Love Young Gal Vegie 5.: This Are The Cockie Tribulation 6.: Bathroom Sex 7.: This A Loves Corner 8.: Love Me Waist Don't Bother Me Face 9.: Love Bump 10.: She Have A Pair Of Headlamp Breast 11.: Hotel Fee (disco mix) - Madoo

SaBaGMaN

New member
גם לאיש הפיל

יש טיון בשם hotttttt fuck!!! עם בחורה ששמה champagna באד!! יש גם לקרטל..hot fuck tik tak tik tak ehhhh קחו 2 טיונים נוסטלגים שיצא לי גם לישמוע השבוע General Levy - Champion Body Mad Cobra - Flex יש עוד כולכך הרבה שירי זימה:)) סלאקנס טינג דאט!!! שבוע טוב חבר'ה!

s h i d a n

New member
הנה קצת גסויות ברוקסטדי סטייל

זה לא הפונאני שאתם מכירים, זה משו הרבה יותר מצחיק!!! charly ace and fa-punany ernie smith - pitta patta תשמעו ת'קטע שהם מדברים זה גדול welton irie - toilet sex

K C

New member
every night mi go to sleep mi have

Wet Dream - Max Romeo הבריטים אסרו להשמיע את השיר ברדיו אחרי שנפל להם האסימון

ב ז ו ק ה

New member
קארטל הולך לככב פה..

Vybz Kartel - Mrs. Jaw "Mornin' Mr. body mi have some ting fi yuh from Jaw - Mi seh - who? She said: Mrs. Jaw Which Jaw?..... Pussy Pussy Pussy Pussy Pussy Jaw... Which jaw? Pussy Pussy Pussy Pussy Pussy Jaw"...

למעלה