פלייליסט שירים מקפיצים

ZeusMan

New member
פלייליסט שירים מקפיצים

שרשרו לכאן את כל השירים שהכי מקפיצים אתכם... השירים שכשהדיג'יי שם אתם רצים לרחבה למרות שרציתם ללכת לשירותים... נעשה את זה ככה : הפאונדיישן הכי מקפיץ : הניו רוטס המקפיץ : הדאנסהאל המקפיץ : הלא ג'מייקני המקפיץ : ה-SEEED המקפיץ ביותר : נ.ב ניתן הפעם לרשום הפעם בין אחד לחמישה שירים בכל קטגוריה... בהצלחה.

ZeusMan

New member
שלי.

הפאונדיישן הכי מקפיץ : Bob Marley - Roots, Rock, Reggae הניו רוטס המקפיץ : Richie Spice - Marijuana הדאנסהאל המקפיץ : Damian Marley - Welcome To Jamrock הלא ג'מייקני המקפיץ : Dub Incororation - Rudeboy ה-SEEED המקפיץ ביותר : Seeed - Next...!

יאללה פלייליסט השבוע

זוס, מאחל לך בריאות והחלמה. הייתי אומר מהירה אבל למה שיש לך צריך טיפול ארוווווך טווח
הפאונדיישן הכי מקפיץ : Sugar Minot-Mr DC הניו רוטס המקפיץ : Mr Vegas-Do You Know היה ועדיין ענק הדאנסהאל המקפיץ : Mr Vegas-Hot Fuk הלא ג'מייקני המקפיץ : Marlon Asha-Ganja Farma ה-SEEED המקפיץ ביותר : Papa Noah אלא מה?

ZeusMan

New member
אני אקח את זה כמחמאה ../images/Emo13.gif דרך אגב..

PAPA NOAH, טיון מעולה ממש...

MC SammY

New member
שלי../images/Emo13.gif

הפאונדיישן הכי מקפיץ : Africa Unite אבל בביצוע של זיגי
הניו רוטס המקפיץ : Tony Rebel-Jah is by my side הדאנסהאל המקפיץ : Capleton-Who yuh callin nigga T.O.K-Fire Fire Damian Marley-Move Elephant Man-Father elephant Gentleman-Runaway הלא ג'מייקני המקפיץ : Gentleman-Superior אקסום-פתאום באנו
ה-SEEED המקפיץ ביותר : Seeed-Release

Carcass

New member
איי איי

הפאונדיישן הכי מקפיץ : Max Romeo - Out Of Space הניו רוטס המקפיץ : כל טיון של פאנטאן מוג'ה הדאנסהאל המקפיץ : Vybz Kartel - Gun Session הלא ג'מייקני המקפיץ : Ras Attitude - Where Did They Come From

בשליפה ../images/Emo196.gif

הפאונדיישן הכי מקפיץ : Jimmy Cliff - You can get it if you really want הניו רוטס המקפיץ : Richie Spice & Chuck Fender - Fake smile הדאנסהאל המקפיץ : Elephant Man - Badmind anthem ("too bad mind") הלא ג'מייקני המקפיץ : נפרגן, שב"ק ס' - רק תגידי לי ה-SEEED המקפיץ ביותר : Music monks

Nechi Nech

New member
שלי

הפאונדיישן הכי מקפיץ : Culture - A Slice Of Mount. Zion הניו רוטס המקפיץ : Luciano - Give Praise הדאנסהאל המקפיץ : Capleton - Hit Maker הלא ג'מייקני המקפיץ : Gentleman - Empress ה-SEEED המקפיץ ביותר : Seeed ft. Ward 21 - Crazy Party

למעלה