פלמוד 10 K

mrsh74

New member
פלמוד 10 K

ירדתי בשתיים וחצי בצהריים לשובר גלים בתל אביב בתקוה לפגוש את מובידיק אחרי ארבע ירידות למארב בין הסלעים... אני רואה בראות הלקויה ובמרחק של שש מטר ממני קונטור של פלמוד עצום מימדים נע במהירות בינונית, אולי חמישים קילו דג.... ו... אני מפספס אותו. אחרי שכבר פספסתי ארבע בומבילות כאלה השנה המשכתי בתסכול דרוך וציפייה לעתיד טוב יותר.... וכעבור עשרים דקות אני יורד, מתבוננן באפטיות באופק הדלוח כחול ירקרק וכעבור חצי דקה חותך אותי מצפון לדרום פלמוד במהירות איטית.. .מכוון ובום..... הרולר מתחיל לרוץ, הוא מוציא את כל הרולר לכיוון מערב.... אני מתחיל לשחות איתו לעומק כשהוא ממש גורר אותי על המיים ואני מחזיק בחוט, אני מתחיל לשחות אליו כדי להפחית לחץ והוא פונה צפונה... כך עוד חמש דקות שחייה ואני כבר מתחיל לצמצם וקולט שהוא מתעייף עד שנעצר.... שוחה אליו ורואה אותו שוכב על הקרקעית, לוקח אויר יורד ותופס אותו בפה/זימים, להפתעתי החץ נשאר שכוב על החול מנותק מהדג. המתת חסד וחזרה בארבע לחוף. עד לפעם הבאה.

בשרטי

New member
וואוו איזה יופי של דוחות!!!! ואני חשבתי שהים

חרבאנה,היו עוד פריטים לידך? אתה יורד למרגולת השוברים או באמצע הים הפתוח?

ziv222

New member
בשרטי אני אומר לך כל הזמן בוא לשוברים של ת"א.

mrsh74

New member
לגמרי ליד השוברים

כן, שוכב במארבים בין הסלעים והחול בצד המערבי של השוברים, להפתעתי כבר מספר פעמים ראיתי פלמודים בשעות הצהריים, מדי פעם אני תופס איזה דאור, יש גם עירדיות וסאינסים של קילו שניים.... בורים גם לא חסר שם.... סרגוסים לא יורה.... בתקופות מסוימות יש הרבה טרחונים

דוראדו1

New member
חליל...

הבן אדם אמר 10 קילו זה 10 קילו מה אתה מנסה לבעס אותו אפשר לתת מחמאות בלי לקנאות

למעלה