פסבוק מול

צלף

New member
פסבוק מול ../images/Emo43.gif

היה דיון על כך שפסבוק יותר אטרקטיבי |מתפוז| אני מסכים שפסבוק טוב לנהל מגע חברתי קליל עם חבריה של שומעים או כבדי שמיעה זה גם מחליף במידה רבה שיחות טלפון או SMS מסורבלות במיוחד שיש לפסבוק צאט קל שקל לשוחח בו... הבעיה בפסבוק - שהכול נכנס שם - אז אם למשל יש לי או לאחרים ידיעה או חדשות בענין שקשור לכבדי שמיעה או שתל שבלול או שפת סימנים - אז ברגע שנפרסם בפסבוק, אז יש לידיעה זמן חיים של חצי יום או יום, נגיד ואם משתמש נכנס לפסבוק פעם ביום או פעם ביומיים - רוב הסיכויים שהוא יחמיץ את חלק מהידעות או המאמרים - שיטבעו ברוב מלל... אז גם מי שכותב ב
משהו יכול בקלות ליצור פרסום למה שכתב בפסבוק ולידע את חביריו שם - לא רק למה שהוא כתב אלא לכול הודעה שמשהו אחר כתב - בשביל זה שימו לב שבכול הודעה יש למטה את האות "f" בדרך כלל בצבע כחול שלחיצה עליו משתפת את הידיעה בפסבוק (בתנאי שיש לגולש חשבון בפסבוק כמובן...). אותו פרינציפ יש במאמרים ובפורום לכבדי שמיעה באביליקו... מי שרוצה שמה שכתב ישמר לאורך ימים יכול לפתוח לו בלוג כמו שעשיתי בבלוג שלי: "בצעדי שתל שבלול" שמוקדש ללמאמרים וכתבות בתחום שמיעה וחרשות וגם שתל שבלול...

bekol1

New member
מסכימה עם הבעייתיות בפורומים ובפייסבוק

אבל להם יש את היתרון היחסי על בלוגים, והוא חשיפה נרחבת יותר ותפוצת המידע לכמות גדולה של אנשים, בעוד שבבלוגים יש פחות כניסות, פחות סיכוי להגיע אליהם במקרה ופחות סיכוי שאדם שנכנס יקרא כתבה שלמה מהתחלה ועד הסוף. במקרה הזה לפורומים יש יתרון- מסר קצר, קל ומועבר בקליק אחד לאנשים רבים.

למעלה