פסטיבל אביב צאלים 2007 !! והרי לכם

eviaman

New member
פסטיבל אביב צאלים 2007 !! והרי לכם

והרי לכם רשימת האומנים שיופיעו בשלושה ימים מוטרפים של רגאיי טהור!! 29.30.31 למרץ... בקיבוץ צאלים... תומר יוסף - אם להיטים מהאלבום הראשון והשני איאם- אם להיטים מהאלבום השני והראשון התקווה 6- הופעה מוטרפת לרגל צאת האלבום הראשון של הלהקה הכי חמה בישראל רגאייסטן- רגאיי רוטס לפניםםםם QUEEN MAKEDA - חכו להפתעות מההרכב הזה.... זבולון דאב סיסטם - שרפו את תל אביב...? הגיע הזמן לשרוף את פסטיבל האביב בצאלים! מלכה באיה - בהופעת רגאיי מיוחדת תענוג: שירים מהאלבום הראשון LOS CAPAROS - רגאיי בסגנון רוסי! (מומלץ לרקוד את בהופעה שלהם עם כוס וודקה ביד ) אור התוף- הרכב רגאיי חדש ורענן שייתן לכם ברוטס הכי משובח TZEELIM CRUE- החבר'ה שהביאו לכם את קטרודה וויבס בזמנם היפה , יעלו וינגנו יחד עם שלל אורחים והלהקה שמגיעה היישר משוודיה MYSTICAL ROOTS הרכב רוטס בינלאומי ששורף במות באירופה. ומה לגביי סאונד סיסטם שואלים !!!? : ABUJA SOUND - התותחים מהצפון יגיעו עד לדרום בפסטיבל אביב. גיל ראסטה + אפיקומן - REGGAE.CO.IL קרו... E.Z SOUND- הרכב הבית של פאב הבאר- שכבש את כל אזור הדרום.... TWELVE TRIBES - אייל קונגו ייתן לנו רוטס מדידיישן כמו שרק הוא יודע RAS KULCHA - רוטס דאב רגאיי MY LORS SOUND- ראב א דאב א דאב דאב א דאב GANJA VIBES+SKUNKRIDE+DUB FLOWERS - UNITE AND REBEL D.R REGGAE- נביא הרגאיי בדרום.... MYSTICAL YOUTH SOUND - הדור הבא כבר כאן.... אז נשמע טוב לא?! מקווים לראות אותכם במלוא הכוח בקיבוץ בתאריכים אלה... בואו לחגוג איתנו בצאלים באווירה שאין באף מקום אחר בארץ... ( כדי לראות תמונות מ2 הפסטיבלים הקודמים שהיו בקיבוץ כנסו לאתר של צאלים WWW.ZEELIM.CO.IL) למי שהפסיד את המאורעות לפני שנה ושנתיים I&I קומבינה ושות'!!!!

xXx Shiraz xXx

New member
פתחת נושא למטה

ש"אמרו לך שהיה אחלה בשנה שעברה" מהדברים שלך פה הסקתי שהיית בשנה שעברה וגם לפני שנתיים... מה רץ?! חחחח וזה רחוק לי טורבו ...

bigm2

New member
דווקא אחד החשובים

כי נסיעות הלוך-חזור לדרום +הוצאות בפסטיבל על אוכל וכאלה, זה לא עניין פשוט. במיוחד אם באים ממש מהצפון.

Dtiup

New member
צודק.יש לי את אותה ה"בעיה",

ואני לא רוצה ככ להפסיד את זה.

eviaman

New member
מחיר...?

מחיר סגור עדיין אין , אבל לפי מה שאני יודע יפרסמו מחירים עוד יומים שלושה זה בערך נעמד בין 120 - ל - 140 ש"ח שאחרי כל יום המחיר יורד ... מחיר טוב , תחשבו על סדרי גודל ההופעות שאתם הולכים לפגוש בפסטיבל השנה.. איאם התקווה 6 ... תענוג תומר יוסף האגדי... ושאר ניצוצות , ותעשו את החישוב כמה הייתם משלמים במקום אחר... אין ספק שהמחיר השנה עלה לעומת השנים הקודמות , וזה בגלל 2 סיבות עיקריות 1. במקום פסטיבל של יומים נהיה הפסטיבל לשלושה ימים 2. האומנים שמביאים השנה , הם בסדר גודל הרבה יותר רציני משנים קודמות מביאים להקה בינלאומית משוודיה שנקראת MISTYCAL ROOTS , חבר'ה ... עזבו אותכם בומבמלה שנטיפי ושאר מטעמים עם אתם בקטע של רגאיייי הפסטיבל הזה שווה כל מחיר.

Ras Or

New member
אווו tight

בהחלט מראה נוחכות =] בואו להגיד שלום בבאסטה ררררראס!.

sundhri

New member
לגבי הפסטיבל..

אולרייט יש הופעות מאגניבות בטירוף..אבל מה הולך לקרות שם חוץ מהופעות? יש דוכנים? סדנאות? אני מנסה להבין את רוח הפסטיבל ולא ממש מצליחה.. איפה ישנים?..אוהלים? מאהל? חדרים? HELP! :)

sundhri

New member
מה היה בשנה שעברה?..

לא הייתי..תארו לי קצת את ההווי וזה..בכמה מילים-שאני אבין מה הולך שם..

ZeusMan

New member
קצת מידע על ההווי של שנה שעברה

הפסטיבל עצמו היה במתחם הבריכה... היה בו שטח גדול לאוהלים, שם ישנו כולם חוץ מהאמנים שהיה להם מתחם משלהם... היו באסטות, בגדים (בסיגנון העין השלישית), אוכל (הודי ודברים טובים אחרים) בנוסף היו באסטות אמנים אם אני לא טועה... מוזיקה בלי הפסקה, כמובן רגאיי בלבד... היו הופעות חיות של הלהקות מהצהריים עד לערב בכל מרווח בין הופעה להופעה עלו התקליטנים לנגן... זהו... שווה לבדוק

Ras Or

New member
באסטה של בגדי ראסטה מאתיופיה

רפרזנט כמו כל שנה בפסטיבלים אומנות עברית מאתיופיה בגדי ראסטה מדהימים תקפצו להגיד שלום :) ראס!.

Dtiup

New member
קיצר מה לגבי מחיר

אני רוצה לדעת היכן אני עומד..

למעלה