פסטיבל ג'ה פארק

Dtiup

New member
פסטיבל ג'ה פארק

שמעתי שיוצא השנה לפועל אבל המחיר 390 שקל? אתם לא חושבים שזה ממש ממש ממש ממש אבל ממש מוגזם?

noa08128

New member
זה מוגזם..

אני אענה גם פה, בגלל שאין חסויות -והמקום כנראה עולה הרבה כסף -- (כי זה גם אתר היסטורי(וילה מלצ'ט-מומלץ ללכת לבקר)- אז המחיר בהתאם. אמנם הוט לא צריך להיות גבוה כמו עכשיו(390 למען השם!)אבל הוא היה צריך לעלות יקר יותר מהבומבבילון. בהתחשב גם במה שהוא מציע- הופעות מהערב ,דיג'ייז מתחם צ'ילאווט וכמה בסטות זה הרבה כסף, בהחלט. ליל קסום
נועה

Dtiup

New member
נו אחלה

אבל המחיר מוגזם.. במחיר הזה אני יכול ללכת ללא מעט הופעות שיהיו בארץ.. ואני מניל להינות לא פחות.. אם למישהו יש קשר למארגנים אז שידברו איתם או משהו.

idk

New member
הפסטיבל בוילה מלצ'ט?

אם זה לא היה כזה יקר זה היה אחד הדברים המצויינים ממליץ בחום לאסוף כסף וללכת

moshe alfasi

New member
390 שקל?!?!?!?!?!?!

לפחות מביאים איזה גורמט או קצת טבק גחלים לנרגילה? ועוד קוראים לבומבמלה "בומבאבילון"...יאללה! מעניין כמה אנשים יהיו שם.

yaarasta

New member
פרטים:

13.4 שוטי הנבואה, FUNSET MC קרולינה 14.4 דין דין אביב מוש בן ארי מארח חברים DUBBA מארחים את SISTER CAROL 15.5 הבנות נחמה איזבו פורטיסחרוף למה 350 ש"ח? תעשו חשבון כמה עולה כל הופעה, בנפרד, ותבינו למה. לא מצדיק, רק אומר שכל מה שיהיה שם יהיה איכות.. פרטים נוספים על המקום המקסים הזה שנקרא "וילה מלצ'אט" באתר: www.vmf.co.il -יעראסטה

כל האיכות בעולם לא תצדיק מחיר כזה

מופרז! :) מונעים מאנשים להנות ממוזיקה איכותית וחבל

idk

New member
שמעי זה אחלה של מקום עם אחלה של

'תוכנית אומנותית' ואני מאמין שעלה להם הרבה כסף להביא את כל האומנים האלה (שוטי הנבואה, מוש בן ארי ופורטיסחרוף זה פוווול כסף) ועוד להשכיר את המתחם (המדהים) הזה זה המון כסף.. אם היה לי כסף... אם הייתי רוטשילד.. דה בה דה בה דה בה דה...

הידעת! הידעת? חהחה..

שמעו צחוקים, הרגע קיבלתי צלצול מהקידומת 04.. אני עונה (בעודי יודעת שזה מהצפון), ומדברת איתי בחורה נחמדה.. היא מספרת לי על 'גרוב על ים כנרת' -- משהו כזה. היא אמרה לי שיש שם כל מיני הופעות וגם היא הוסיפה ש'הג'ה פן עבר לכנרת' קיצר זה מזה מוזר חח.. היא גם הייתה מופתעת לגלות ששמעתי על זה כבר.. ובנינו, 390 ש"ח לדבר הזה??!שוטי הנבואה מרדימים בהופעות, מוש כבר פאסה. רק דאבה סאונד וסיסטה קארול נישארו, הכי טוב ללכת למסיבות פשוטות, שהם נמצאים פה במרכז, שעולות 30-40 ש"ח וזהו!! לא ככה?? כי זה לא מסתכם בהופעות, זה גם דלק לשם (או אוטובוס), חניה, אוכל וכו'.. לא יודעת, אליי אישית זה בכלל לא מדבר - וחוץ מזה שזה על התאריכים של בוםבמלה =) שיהיה המשך יום מוצלח -כשף!

idk

New member
וואי חופשי לא!

השוטים מקפיצים לפאנים בהופעות שלהם! הם הופיעו כאן לפני שהתחיל החורף, והם הפציצו לגמרי! אחת ההופעות היותר טובות וגם שבועיים אחריהם מוש הופיע כאן וגם היה מצוין! וחוצמזה גם השוטים מוש פאנסט איזבו וכולם וגם פורטיסחרוף זה בכלל בן בליעל ומי שבצפון כבר זה הרבה יותר נוח להגיע לכנרת מאשר למרכז.. ובכלל שלושה ימים עם מסיבות כאלה בפסטיבל כזה כשבין לבין מטיילים או נחים בחוף.. אם זה רק לא היה כל כך הרבה כסף..

S t o l a

New member
ודלק? ומקום לישון בו?

כי ממה שהבנתי אין באתר הזה מקום לקמפינג אז צריך להתקמבן בחוף אחר... קיצר סיפור לא זול בכלל ...

idk

New member
כן שמעי (או שמע) צריך לקמבן מקום לי

לישון ואוכל ודלק, אבל זה יכול להיות חלק מטיול כיף לגמרי.. ואלי- זה קשה מאוד להביא את האומנים האלה בפחות כסף.. מאוד קשה

Dtiup

New member
זה לא העניין של האמנים

בבומבמלה לא חסרים אמנים מצויינים אבל יש להם ספונסרים. ג'ה פארק ממומן לבד ללא ספונסרים.. לכן הוא לא ממוסחר אבל יקר שאין טעם לבוא.

Lagzieli

New member
רצינית?! גם אליי התקשרו פעמיים

פעם אחת ידידה שלי ענתה ואמרה שמישהי ממעדונים חיפשה אותי ופעם שנייה לא עניתי כי ישנתי. ואני עוד שברתי את הראש על איזה מעדונים מתקשרים אליי מאזור חיוג של 04. נו טוב... וחוץ מזה שיש מלא מקומות שיכולים להביא את האומנים האלה מבלי לקחת כזה סכום. ולדעתי ששווה הופעה אחת מלאה כל פעם של להקה אחרת

למעלה