פסטיבל האביב בצאלים

נדב88

New member
פסטיבל האביב בצאלים

אהלן חבר'ה! יש משהו שמגיע מאיזור הצפון? אני מאוד מאוד אשמח ליצור קשר, כי אין לי איך להגיע .... שיהיה יום טוב!

ZeusMan

New member
פרטים

Friday/Saturday 7-8/4/06 T'ZEELIM SPRING FESTIVAL --------------------------- #2 Live on stage: Reggaestan band, T'mimay Dehim band, Hatikva 6 band, Katroda Vibes band, Ha'charit Ha'yamim band, Tam-Ta-Ma crew, Yesaya Sound, Ganja Vibes Sound, Afficoman Sound and Brass Brothers, Dub Flowers Sound, Dr.Reggae Sound. Open from Friday 16.00, food, drinks, camping, kids fan area, spa treatments and more. (0523575209, 0523836791)

Dtiup

New member
אני אצטרף=) אבל תלוי איך אתה מגיע

בגלל שזה רק יומיים וזה בסוף הארץ... זה לא מעט כסף.. =\

נדב88

New member
הבעיה שלי היא נסיעות...

אז כרגע אני מחפש משהו שאני יכול להצטרף אליו...ז"א לי אין אוטו

רוצים פיתרון!?!?!?

קחו עצה-- מה שאני עושה כולי תפרנית!!!! עושה טלפון אליהם, מבקשת להיות הלפרית או שואלת אם צריך עובדים, בטוח צריכים עזרה (זה בתמורת הכרטיס יאנו ואולי גם אוכל).. לוקחת איתי איזו נקבה (במקרה של הבחורים) או חבר ונוסעים בטרמפים!!! לוקחים קצת ביצים, שמן, ספגטי, טונה, מנות חמות וכו'..+ כמובן שק"ש ואוהל. ויוצאת לדרכי, אולי קצת כסף לסיגריות, מתארגנת מהבית דברים טובים =) יאללה כולה יומיים בדרום- אתם לא הולכים לטראק באיזה חור לחצי שנה!!!! שיהיה יום נעים מלא בסאטלות!!!!! וחיוכים!!!!!
-כשף!

נדב88

New member
הכותרת של ההודעה שלך,

זה כמו במערכון של ארץ נהדרת, רוצים פתרון?!?! כן!! ככככןן!!! כאאאאאאאן!! כןן!!!!

למעלה