פסיכולוג בזמן השירות הצבאי.

the mush

New member
פסיכולוג בזמן השירות הצבאי.

בכיתות יא'-יב' הייתי רואה פסיכולוג על בסיס שבועי. בעצם הפסקתי רק בגלל שיצאתי לשנתשירות ומבחינת הזמן זה לא התאפשר. עם העומס והחוויות של השנתשירות לא הרגשתי צורך בלראות פסיכולוג. אך עכשיו, שאני כמעט 4 חודשים בצבא, אני מרגישה במצוקה קשה. זה לא שאני לא מרוצה מהתפקיד,ההפך.נלחמתי מלא להיות איפה שאני עכשיו ואני מאוד שמחה שהצלחתי. זאת מועקה בלב שיש לי כבר שנים רבות,מועקה שאוכלת אותי מבפנים. חשבתי לפנות לקב"ן אך אני ממש חוששת שבטעות [או לא] יורידו לי פרופיל על נפשי ואז יחליפו לי תפקיד/יוצאו אותי מצה"ל. אני רק צריכה אוזן קשבת פסיכולוגית. איך עושים את זה?

kdani

New member
או שתלכי לפסיכולוג פרטי

או שתלכי לקב"ן ותבקשי שיחה שבועית (יש מסגרת כזאת) בקיצור - אין בעיה ואם זה כל מה שאת צריכה , לא יורידו לך פרופיל על זה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
../images/Emo201.gif

בצבא הקב"נ אחראי על העזרה מסוג זה לחיילים. הו/יא איש מקצוע ויכול לסייע..למשל במספר שיחות... חשוב אולי שתגיעי אלי ותפרטי בדיוק מה את רוצה שיקרה, ומה את לא רוצה שיקרה... כך שיוכל להתאים לך את העזרה שאת זקוקה לה.. הפורום ואנחנו, כאן בשבילך מאמינים בך וברצינות שאת מייחסת לשירות שלך.. אנחנו לא מטפלים, אלא מנהלים מסגרת תמיכה חופשית שלכולם יש בה מקום.. גם לך, את מוזמנת להמשיך ולהיות חלק מהפורום ...ואולי גם לשוחח איתנו .....

למעלה