פסיכולוג בכפר סבא?

monson121

New member
פסיכולוג בכפר סבא?

מישהו יכול להביא לי רשימה של פסיכולוגים? או אתר שלהם בכפר סבא איך אני יכול לפנות? אני בן 18 לפני גיוס לצבא ומרגיש שאני חייב פסיכולוג ההורים חושבים שאני רוצה רק בשביל ההקלות לצבא והם אומרים שאני אאממן אני מוכן לממן אבל איך אני מגיע לפסיכולוג יועצת בית הספר אמרה שכדי מקופות חולים שם זה זול תודה!

אם בת'כלס אתה רוצה

פטור מהצבא.. וחשבת הרבה על העניין , ושקלת היטב והגעת למסקנה שעדיף לך לא ללכת, אתה מוזמן לשלוח לי מסר, אני ידריך אותך. לא צריך שום פסיכולוג , מדובר בתהליך דיי מהיר של שעתיים עד שלוש שעות. ושהעלות שלו היא 0 ש"ח. אם אתה רוצה הקלות בצבא.. והן לא באמת מגיעות לך.. שכח מזה אף פסיכולוג לא יחתום לך על אף הקלה. וגם אם כן , הסיכוי שלך לקבל אותן הוא קלוש.

monson121

New member
איזה פטור?

איפה בהודעה שלי ראית שאני רוצה פטור? אני רוצה לשרת בצבא יש לי בעיה אני רוצה לטפל בה גם זה אסור בימינו?

זה בטוח

יש לך בעיה
רק ניסיתי לעזור.. בהצלחה בצבא. אל תבנה על שום הקלות אלא אם כן יש לך משהו ממש רציני..

אתה רוצה

טלפון של פסיכולוגית מהוד השרון? היא דיי הולכת לקראתך בכל מה שקשור להקלות . אבל היא לא זולה. יקרה אפילו.

monson121

New member
אני לא מבין

אם יש לך בעיה אין סיבה שפסיכולוג לא ילך לקראתך הוא יראה שאתה זקוק לזה ובכוונה אמרתי קופת חולים כי אני צריך משהו זול שאני אוכל לשלם

באיזה קופת חולים אתה נמצא?

קודם כל ברוך הבא לפורום! שנית, אם תגיד לי באיזה קופת חולים אתה נמצא אני אוכל לעשות חיפוש קל.

monson121

New member
מאוחדת

בעיקרון אני לא יודע את ההליך אני אמור ללכת לרופא משפחה שלי ולבקש? אני מחפש משהו יחסית זול וזה היועצת המליצה לי קופת חולים כי זה יחסית זול אני מממן את זה בנתיים

קופת חולים זה כמעט חצי מחיר

תכנס לאתר של הכללית יש שם בטוח טלפון של מידע או אפילו רשימה של כל הפסיכולוגים בכפר סבא. תתקשר לאחר מהם ותשאל מה הפרוצדורה.

monson121

New member
אבל...

אבל אני בקופת חולים מאוחדת זה לא משנה אם אני נכנסת לכללית תודה!

אני לא בטוחה שאתה צודק

כל הרעיון הוא שהקופה שלך היא זאת שמממנת לך. כנראה שתצטרך לברר את זה גם. פשוט תתקשר לקופה שלך ותבדוק.

למעלה