פסק דין ברבנות על תשלום כתובה למי שנצא בפש"ר

danlong

New member
אני בפשיטת רגל מזה ארבע שנים משלם כל חודש .אחרי שהוכרז עלי פושט רגל בשנה התגרשתי .אבל הייתי בהליכים לפני הפשיטה בכמה שנים. הולכים לפסוק נגדי לשלם סכום גדול לגרושתי בגלל הכתובה. שאלתי בבקשה האם הסכום שיחייבו אותי בו יכול להיכנס לפשיטת רגל?והאם מותר לי לעשות הסכם אתה על סכום מסויים? תודה

bennydon

Member
הסכום שתחוייב, אם תחוייב, יצטרף לחובות שלך שבגללם הוכרזת כפושט רגל. לא מומלץ להגיע להסכם מחוץ להליך של פשיטת רגל תוך הסתרתו מבית המשפט.

danlong

New member
הסכום שתחוייב, אם תחוייב, יצטרף לחובות שלך שבגללם הוכרזת כפושט רגל. לא מומלץ להגיע להסכם מחוץ להליך של פשיטת רגל תוך הסתרתו מבית המשפט.
שלום ,העו"ד שלי והוא מהסיוע אומר :[ שאם יחייבו אותי ברבנות זה לא טוב כי זה נחשב לחוב חדש תוך כדי שאני בפש"ר ,ושגרושתי יכולה לקלקל לי ,והוא הציע שעדיף שאני אסיים את הפש"ר.ואת החוב שלה אם יהיה אפתח הליכים חדים של הוצל"פ ולהגיע עוד פעם לפש"ר.]
אני לא כל כך בטוח שהוא צודק .[נקודה חשובה:אני התחלתי הליכי גירושין ב2013 .קבלתי פש"ר 2017 ונשאר לי עוד לפחות שנתיים לסיום החוב .התגרשתי 2018 ובעוד כמה חודשים ,הולכים לפסוק בעוד כמה חודשים לגבי הגירושין והמוהר. אני ממש עצוב ובלחץ ומבולבל .תעזרו לי בבקשה.תודה

למעלה