פעיל ליכוד ומראשי התומכים ברפורמה הדיקטטורית שכדאי להכיר

DANIAVNI

Well-known member

THE GOOD FELLAS ואל תפספסו את כל הצדיקים על הקיר
1725858593249.png

certified.woke

Well-known member

THE GOOD FELLAS ואל תפספסו את כל הצדיקים על הקיר
צפה בקובץ המצורף 116019
האיש - חבר מרכז לכוד, הגוף הבוחר בוטים, אצבעות מכאניות, לאיוש רשימת הלכוד לכנסת ולסִדּוּרָה על פי קריטריון נאמנות ל- CM.
מה תֵּמַהּ אפוא על כי הכל מְחָלִים פניו ומְלַחְכִים כפות רגליו?!

הוא, אגב, חובש כפה...וכללית, לא לחנם הלך זרזיר אצל עורב אלא מפני שהוא מינו (בבא קמא צב ב)...

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל

פעיל ליכוד ומראשי התומכים ברפורמה הדיקטטורית שכדאי להכיר​

מה זאת ה"רפורמה הדיקטטורית"? אתה מדבר על הרפורמה המשפטית?

ולמה שכתב מלפני כחצי שנה צריכה לעניין? כי צריך להשחיר פני מישהו? להשמיץ מישהו בדחיפות? אין חומרים חדשים אז ממחזרים?

DANIAVNI

Well-known member
מה זאת ה"רפורמה הדיקטטורית"? אתה מדבר על הרפורמה המשפטית?

ולמה שכתב מלפני כחצי שנה צריכה לעניין? כי צריך להשחיר פני מישהו? להשמיץ מישהו בדחיפות? אין חומרים חדשים אז ממחזרים?
יש אינפורמציות שהן כמו יין טוב, רק משתבחות עם הזמן, אבל בניגוד ליין שברגע שפתחת בקבוק נגמר, כאן אפשר להתענג כל פעם מחדש.

מינוי שופטים ע"י פוליטיקאים הוא צעד ראשון הדיקטטורה, ע"ע הונגריה של ויקטור אורבן .

Harrington

Well-known member
מנהל
כאן אפשר להתענג כל פעם מחדש.
מצידי בכיף :). רק מצחיק אותי כשהרל"ב ממחזר חומרים ישנים כאילו בא לומר 'אין לי שום דבר חדש, אבל אני ממש חייב לתקוף ולהשמיץ כל יום ע"פ הנהלים, אז הבאתי משהו ישן שכבר נדון כאן בהרחבה אבל אל תשימו לב בבקשה' :).
מינוי שופטים ע"י פוליטיקאים הוא צעד ראשון הדיקטטורה, ע"ע הונגריה של ויקטור אורבן .
לא יודע מה קורה בהונגריה. גם לא באמת מעניין אותי :). ברוב מדינות העולם שופטים מתמנים על-ידי פוליטיקאים, לרבות במה שמכונה הדמוקרטיה הגדולה בעולם. זה בדרך כלל גם המצב בישראל בעשרות השנים האחרונות, למקרה שאינך מעודכן (מה שלשיטתך אומר שאנחנו חיים כבר עשרות שנים בדיקטטורה).

הלכה למעשה אין כמובן שום דבר דיקטטורי בהצעת הרפורמה ובטח שלא בסעיף שמדבר על הוועדה לבחירת שופטים. אבל גם בזה, הרל"ב נזקק לדחיפת המילה הזאת לשיח כדי להנדס תודעה וליצור אווירה ואין כל חדש תחת השמש. בכל זאת, נדמה שהציבור כבר הבין את הקטע והפסיק לאכול את הלוקש השחוק הזה.

Cranio

Well-known member
העבריין קדושים המקורב לביביזם מוכר לכולם ומזמן.

למעלה