פעם, הייתה לי חברה שהייתה משתמשת, כתבתי לה

ferr

New member
פעם, הייתה לי חברה שהייתה משתמשת, כתבתי לה

שיר.. זה משחק ללא מעצורים משחק שממנו מעטים חוזרים ואת רוקדת לצלילים המוכתבים כמו רוקת בטרוף חושים הוא מביט בך מהצד רואה איך את נאבדת ואיך את לא רואה את לא חושבת את ממשיכה בשלך ורק רוקדת את "השיר" הזה כתבתי בהשראתו של רמי פורטיס.. וסתם בשביל הסוף הטוב, היום היא לא משתמשת, רק מעשנת לפעמים, אוטוטו היא טסה להודו:)

../images/Emo42.gifבוקר טוב ferr../images/Emo42.gif

קודם כל אני שמחה לאללה לקרוא שהחברה שלך כבר לא נוגעת, ויחד עם זה.. את כותבת: "רק מעשנת לפעמים"... בשביל מכור - לעשן רק לפעמים זה להשתמש... להמר רק פעם בחודש - זה להשתמש, להתנקות לגמרי - פשוטו כמשמעו - לא נוגעים בכלום. מעבר לזה, להפסיק עם הסמים זה לא בעיה כל כך, כמו למצוא את הבעיות והסיבות שהביאו לשימוש, ולנקות אותן... לפתור את הבעיות האלה בלי שימוש - זה הניקיון האמיתי. הסמים הם תוצאה לדעת התכנית של מכורים אנונימיים, ולא סיבה. יום נפלא לך ולכולנו, ויותר מאשמח אם תמשיכי לבוא

ferr

New member
היי בוחרת בחיים..

אני רק יכולה להגיד ולהודות שכן את צודקת אבל, אני בטוחה שהרבה כן יסכימו איתי, עדיף לעשן לעיתים מאשר להשתשש בהורואין! אני חושבת שזה מדרגה אחת למעלה בדרך לפיתרון הסופי אם כי אני בטוחה שזה עוד רחוק ממנה.. היא לא אדם של מסגרות ומחליפה עבודות כל מס חודשים, לא מתמידה יותר מידי, אבל שוב, זה שלה ולא שלי.. אני ניסיתי לעזור המון המון ואני גם בטוחה שחלק מהסיום תהליך הזה שלה עם ההרואין קשור קצת אלי ואל האנרגיות שנתתי לה... תמיד ניסיתי לפתוח לה את העיניים ולהראות לה שיש עתיד, מטרות שאיפות.. :)

כשמדברים על התמכרות../images/Emo27.gif

אני חושבת שאף אחד לא יסכים איתך, שעדיף לעשן לעיתים מאשר להשמש בקוקאין או הרואין, או כל סם אחר... מכור הוא אדם שמתנהל על פי דפוסים שמביאים אותו לעשן, לאכול, לשתות אלכוהול - באופן שמשפיע על חייו ומנהל אותם, במקום שהוא ינהל את חייו. כשאת כותבת "היא לא אדם של מסגרות ומחליפה עבודות כל מס חודשים, לא מתמידה יותר מידי,... את מזכירה לי מישהי... את עצמי
ואני בכלל לא חשבתי שאני מכורה עד לא מזמן, אדרבה, חשבתי שחשיש או סמים "קלים" אחרים, עדיפים על קשים, ובכל מקרה הם לא מזיקים.... אז חשבתי... מסתבר שהסמים הם רק תוצאה שממנה אפשר לצאת בקלות, מה שאי אפשר לומר על הסיבות, הדפוסים - חשיבה והתנהגות בעקבות, חוסר אונים מול התמודדות עם רגשות מסוגים שונים, ועוד כמה כאלה... שאותם חביבתי - קשה מאד לנקות. קשה... לא בלתי אפשרי. הסמים אינם התמכרות. הסמים הם תוצאה של מחלת ההתמכרות. אז לעשן פעם ב... זה להרשות למחלה הזו לשלוט בחיינו, זה להזין אותה בכל פעם מחדש... זה לאפשר למשהו לנהל את חיי גם אם זה לא באורח מודע. בקשר אלייך - מורידה בפנייך את הכובע על הנכונות לסייע לחברה אחרת, על היותך שם בשבילה... רק מציעה לך לזכור - הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות
וסמים... זה גיהנום יקירתי. תמשיכי לבוא.

למעלה