פעם ראשונה בחיים שלי אני במקדונלד'ס, או כל עסק כלשהו וואט סו אבר לצורך העניין, ולא נותנים, פשוט אין אפשרות כזאת, לשלם במזומן.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
היום הייתי בסינמה סיטי בראשון לציון, מקום הבילוי המועדף עליי. קודם כל אכלתי במקדונלד'ס (110 שקל), אחרי זה סרט (כרטיס לסרט 44 שקל, פופקורן ושתייה עוד איזה 40), אחרי זה שני ספרים בצומת ספרים (180 שקל), ואז כשסיימתי בסינמה אבא הצטרף אליי והמשכנו יחד לקניון הזהב (וברור שמאותו הרגע ואילך כל ההוצאות עליו ולא מהתקציב החודשי שלי, כן?). אני מגיע לקניון הזהב, קונה לעצמי קצת בגדים, לא הרבה, ארבע מכנסיים ושני חגורות (1,250 שקל), ממשיך להסתובב עוד קצת, מילקשייק (40 שקל), בושם (בעיקרון, אני אוהב את הבושם שלי של השאנל 5 לגבר, אבל אוהב להתנסות בדברים חדשים אז קניתי משהו אחר [עלה 520 שקל, או אולי 550, לא זוכר]), פאזל (85 שקל), עוד קצת הסתובבתי, עוד קצת קניות, עניינים, שטויות, ובסוף אני שם לב שכבר שעות אחר הצהריים המאוחרות. אני מבין שיאללה, די, סיימנו, ומתחיל לחשוב על חזרה הביתה, ולהודיע לאבא שסיימנו, יאללה, הולכים, אבל עשיתי כל-כך הרבה דברים, שכבר עוד מעט הגיע הזמן לאכול ארוחת ערב, אבל לא בא לי לחזור הביתה ולאכול את מה שאמא אולי הכינה באותו היום או מה שבמקרה יש במקרר, אז למרות שלא התכוונתי לאכול מקדונלד'ס פעמיים היום, אני ואבא נכנסנו למקדונלד'ס של קניון הזהב לארוחת ערב מוקדמת, אבל הסתבר שהם לא מקבלים מזומן, ואני עובד רק עם מזומן, אין לי כרטיס אשראי. אני לא מאמין בהם וגם לא זקוק לאחד.

מזל שאבא הצטרף אליי אחרי הסינמה סיטי (יחד עם כרטיס האשראי שלו) ככה שבכל זאת יכולנו לאכול שם והכול הסתדר (ועל הדרך ולפני שסיימנו סופית וחזרנו הביתה קנינו גם לאמא ואחי הקטן). בכל מקרה, ובנוגע לתקרית חוסר האפשרות לשלם במזומן בסניף המקדונלד'ס של קניון הזהב, לא ניסיתי לברר יותר מידי לעומק מה פשר העניין. פשוט אמרתי להם שבכל המכונות כתוב שאין אפשרות לשלם במזומן והם פשוט אמרו לי "כן, זה בלי מזומן". מה אני אגיד לכם? אני מקווה שזאת סתם הייתה תקלה או משהו במכונות היום ספציפית או משהו בסגנון, ושזה לא באמת-באמת סניף שפשוט לא מקבל מזומן וזהו זה. כי אם כן, אז אתם יודעים מה זה אומר? זה אומר שהחוק לצמצום שימוש במזומן עובד, ושבאופן כללי, כל המזומן בירידה, והאשראי בעלייה. מעניין מה יהיו ההשלכות על הכלכלה אם זאת הולכת להיות מגמה רצינית וארוכת טווח. לדעתי, בגדול, השלכות שליליות. בכל מקרה, פחות עפתי על הרעיון.

לאחר הארוחה אבא הקפיץ אותי הביתה, אבל היה צריך להמשיך בשביל לאסוף חבילה שהגיעה, ספק בשבילי, ספק בשביל אחי הקטן. עליתי לביתי ולחדרי, אפוף דאגות באשר לכיוון שאליו העולם צועד מבחינת מה שמקובל ככסף וכאמצעי חליפין. אבא חזר לאחר זמן מה עם החבילה. הסתבר שזאת הייתה חבילה ב-400 שקל שהזמנתי לפני כמה זמן ושחיכיתי לה במיוחד. התעודדתי במעט. לפחות עד הפעם הבאה שבה המעבר מהמזומן אל האשראי והקריפטו, יטרדו את מנוחתי.

800px-השטרות_החדשים_של_ישראל.jpg
Credit-cards.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
היום הייתי בסינמה סיטי בראשון לציון, מקום הבילוי המועדף עליי. קודם כל אכלתי במקדונלד'ס (110 שקל), אחרי זה סרט (כרטיס לסרט 44 שקל, פופקורן ושתייה עוד איזה 40), אחרי זה שני ספרים בצומת ספרים (180 שקל), ואז כשסיימתי בסינמה אבא הצטרף אליי והמשכנו יחד לקניון הזהב (וברור שמאותו הרגע ואילך כל ההוצאות עליו ולא מהתקציב החודשי שלי, כן?). אני מגיע לקניון הזהב, קונה לעצמי קצת בגדים, לא הרבה, ארבע מכנסיים ושני חגורות (1,250 שקל), ממשיך להסתובב עוד קצת, מילקשייק (40 שקל), בושם (בעיקרון, אני אוהב את הבושם שלי של השאנל 5 לגבר, אבל אוהב להתנסות בדברים חדשים אז קניתי משהו אחר [עלה 520 שקל, או אולי 550, לא זוכר]), פאזל (85 שקל), עוד קצת הסתובבתי, עוד קצת קניות, עניינים, שטויות, ובסוף אני שם לב שכבר שעות אחר הצהריים המאוחרות. אני מבין שיאללה, די, סיימנו, ומתחיל לחשוב על חזרה הביתה, ולהודיע לאבא שסיימנו, יאללה, הולכים, אבל עשיתי כל-כך הרבה דברים, שכבר עוד מעט הגיע הזמן לאכול ארוחת ערב, אבל לא בא לי לחזור הביתה ולאכול את מה שאמא אולי הכינה באותו היום או מה שבמקרה יש במקרר, אז למרות שלא התכוונתי לאכול מקדונלד'ס פעמיים היום, אני ואבא נכנסנו למקדונלד'ס של קניון הזהב לארוחת ערב מוקדמת, אבל הסתבר שהם לא מקבלים מזומן, ואני עובד רק עם מזומן, אין לי כרטיס אשראי. אני לא מאמין בהם וגם לא זקוק לאחד.

מזל שאבא הצטרף אליי אחרי הסינמה סיטי (יחד עם כרטיס האשראי שלו) ככה שבכל זאת יכולנו לאכול שם והכול הסתדר (ועל הדרך ולפני שסיימנו סופית וחזרנו הביתה קנינו גם לאמא ואחי הקטן). בכל מקרה, ובנוגע לתקרית חוסר האפשרות לשלם במזומן בסניף המקדונלד'ס של קניון הזהב, לא ניסיתי לברר יותר מידי לעומק מה פשר העניין. פשוט אמרתי להם שבכל המכונות כתוב שאין אפשרות לשלם במזומן והם פשוט אמרו לי "כן, זה בלי מזומן". מה אני אגיד לכם? אני מקווה שזאת סתם הייתה תקלה או משהו במכונות היום ספציפית או משהו בסגנון, ושזה לא באמת-באמת סניף שפשוט לא מקבל מזומן וזהו זה. כי אם כן, אז אתם יודעים מה זה אומר? זה אומר שהחוק לצמצום שימוש במזומן עובד, ושבאופן כללי, כל המזומן בירידה, והאשראי בעלייה. מעניין מה יהיו ההשלכות על הכלכלה אם זאת הולכת להיות מגמה רצינית וארוכת טווח. לדעתי, בגדול, השלכות שליליות. בכל מקרה, פחות עפתי על הרעיון.

לאחר הארוחה אבא הקפיץ אותי הביתה, אבל היה צריך להמשיך בשביל לאסוף חבילה שהגיעה, ספק בשבילי, ספק בשביל אחי הקטן. עליתי לביתי ולחדרי, אפוף דאגות באשר לכיוון שאליו העולם צועד מבחינת מה שמקובל ככסף וכאמצעי חליפין. אבא חזר לאחר זמן מה עם החבילה. הסתבר שזאת הייתה חבילה ב-400 שקל שהזמנתי לפני כמה זמן ושחיכיתי לה במיוחד. התעודדתי במעט. לפחות עד הפעם הבאה שבה המעבר מהמזומן אל האשראי והקריפטו, יטרדו את מנוחתי.

צפה בקובץ המצורף 114010
צפה בקובץ המצורף 114012
שאפו ענק לאבא שלך.
לו אני הייתי אביך..
הייתי הולך איתך לעו"ס ומוסר אותך שם לאימוץ.
משם הייתי הולך ישר לבית הכנסת הקרוב ומברך: "ברוך שפטרנו מעונשו של זה".|חיוךרחב|

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
איך אתה מצפה שיחשוב? מסתבר שגם זה המספר לנו כי הוא החכם שבגמלים אינו רואה את הדבשת של עצמו.
תראה אלפיני יקירי...
אני בימי חלדי נתקלתי בהרבה אנשים חכמים.
כשפגשתי אותם, תיכף ידעתי שהם חכמים.
אבל תראה כמה מוזר,
אף אחד מהם מעולם לא אמר לי שהוא חכם.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
איך אתה מצפה שיחשוב? מסתבר שגם זה המספר לנו כי הוא החכם שבגמלים אינו רואה את הדבשת של עצמו.
לא, פשוט לא הבנתי על מה הוא מדבר מבין שתי אפשרויות, אבל לא משנה למה הוא התכוון, כי מה שזה לא יהיה שהוא התכוון אליו, הוא בכל מקרה טועה, כפי מה שהסברתי לו זה עתה.

שום דבר מכל זה לא משנה, כי הוא בכל מקרה פספס את הפואנטה של הסיפור והחליט להתרכז ברקע הלא רלוונטי.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה הרי "החכם באדם"..
תנסה לחשוב לבד.
בטעות שמת מירכאות מעל "החכם באדם". מוטב שתתקן בעריכה.

או שהתכוונת להוצאה הכספית שלו עליי באותו היום או שהתכוונת לאיך שהוא אסף אותי מהסינמה, הסיע אותי לקניון הזהב ואז נגרר אחריי במהלך הקניות שלי.

אם התכוונת לכסף, זה לא בעיה בשבילו, זה כאילו אתה היית מוציא על הבן שלך 10 שקל, אז על מה "שאפו ענק לאבא שלי"?

אם התכוונת להשתרכות שלו אחריי בקניון הזהב, גם הוא קנה קצת לעצמו על הדרך, למרות שלא ממש שמתי לב. לדוגה גם הוא קנה לו מילקשייק. גם הוא אכל איתי במקדונלד'ס. היו עוד דבר או שניים. חוץ מזה, זה רק טבעי ונורמאלי עבור אב ובנו לבלות קצת זמן איכות ביחד מידי פעם. אז שוב, על מה "שאפו ענק לאבא שלי"?

כלומר, לא ממש משנה למה התכוונת, אתה טועה.

גם אם לא היית טועה, שום דבר מכל זה עדיין לא היה משנה, כי בכל מקרה זאת לא הנקודה, ונראה שפספסת את הפואנטה האמיתית של הסיפור, ובמקום זה בחרת להתעכב על סיפור הרקע הלא רלוונטי שרק שימש לי כבנייה.

בנוגע ללמסור אותי לאימוץ, ללכת לבית כנסת ולברך "ברוך שפטרנו", איך שההורים גידלו אותי ופינקו אותי כל החיים, ככה מגדלים ילדים מוצלחים ומצליחים, לידיעתך.

התפיסות הישנות של אהבה קשוחה ולא לפנק את הילדים כדי "לחשל" אותם הן מיושנות וכבר אינן מקובלות יותר.

רק אתמול הזדמן לי להגיד לך כמה דברים בנושא, כאשר הסברתי לך איך עליך לגדל את מיכאל, אם אתה רוצה לגדל ילד מוצלח ומצליח (בעיקר לפנק אותו):

ביום א' הקרוב בני מיכאל חוזר (סופסוף) לספסל הלימודים. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
תראה אלפיני יקירי...
אני בימי חלדי נתקלתי בהרבה אנשים חכמים.
כשפגשתי אותם, תיכף ידעתי שהם חכמים.
אבל תראה כמה מוזר,
אף אחד מהם מעולם לא אמר לי שהוא חכם.
כנראה שהם לא היו חכמים כמו מה שנדמה לך 🤷‍♂️

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
בטעות שמת מירכאות מעל "החכם באדם". מוטב שתתקן בעריכה.

או שהתכוונת להוצאה הכספית שלו עליי באותו היום או שהתכוונת לאיך שהוא אסף אותי מהסינמה, הסיע אותי לקניון הזהב ואז נגרר אחריי במהלך הקניות שלי.

אם התכוונת לכסף, זה לא בעיה בשבילו, זה כאילו אתה היית מוציא על הבן שלך 10 שקל, אז על מה "שאפו ענק לאבא שלי"?

אם התכוונת להשתרכות שלו אחריי בקניון הזהב, גם הוא קנה קצת לעצמו על הדרך, למרות שלא ממש שמתי לב. לדוגה גם הוא קנה לו מילקשייק. גם הוא אכל איתי במקדונלד'ס. היו עוד דבר או שניים. חוץ מזה, זה רק טבעי ונורמאלי עבור אב ובנו לבלות קצת זמן איכות ביחד מידי פעם. אז שוב, על מה "שאפו ענק לאבא שלי"?

כלומר, לא ממש משנה למה התכוונת, אתה טועה.

גם אם לא היית טועה, שום דבר מכל זה עדיין לא היה משנה, כי בכל מקרה זאת לא הנקודה, ונראה שפספסת את הפואנטה האמיתית של הסיפור, ובמקום זה בחרת להתעכב על סיפור הרקע הלא רלוונטי שרק שימש לי כבנייה.

בנוגע ללמסור אותי לאימוץ, ללכת לבית כנסת ולברך "ברוך שפטרנו", איך שההורים גידלו אותי ופינקו אותי כל החיים, ככה מגדלים ילדים מוצלחים ומצליחים, לידיעתך.

התפיסות הישנות של אהבה קשוחה ולא לפנק את הילדים כדי "לחשל" אותם הן מיושנות וכבר אינן מקובלות יותר.

רק אתמול הזדמן לי להגיד לך כמה דברים בנושא, כאשר הסברתי לך איך עליך לגדל את מיכאל, אם אתה רוצה לגדל ילד מוצלח ומצליח (בעיקר לפנק אותו):

ביום א' הקרוב בני מיכאל חוזר (סופסוף) לספסל הלימודים. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

כנראה שהם לא היו חכמים כמו מה שנדמה לך 🤷‍♂️
הדבר האחרון עלי אדמות שהייתי רוצה זה שמיכאל יהיה ילד לא יוצלח כמוך.
ואני לא אומר את זה בצחוק, אני מתכוון לזה בשיא הרצינות. :-/
כי אדם נורמטיבי צועד בדרך כלל במשעול רחב של שפיות
לצערי משעול השפיות שלך הוא דיי צר
וכל כולו נתון בתוך ה"אני ואני".
כך לא גידלתי את ילדיי. :)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הדבר האחרון עלי אדמות שהייתי רוצה זה שמיכאל יהיה ילד לא יוצלח כמוך.
מכיוון שאני למעשה האדם הכי מוצלח בהיסטוריה, הדבר הראשון בתור שאתה צריך ואמור לרצות זה שהוא יצא כמוני.
ואני לא אומר את זה בצחוק, אני מתכוון לזה בשיא הרצינות. :-/
כי אדם נורמטיבי צועד בדרך כלל במשעול רחב של שפיות
לצערי משעול השפיות שלך הוא דיי צר
וכל כולו נתון בתוך ה"אני ואני".
אנשים טובים במה שהם משקיעים בו. ההתרכזות ב"אני ואני" משפרת ומשבחת את האדם עצמו, ולכן אנשים דווקא כן אמורים וצריכים בראש ובראשונה להתרכז בעצמם. כך הבן שלך אמור לנהוג, ואם הוא לא נוהג כך, ואם אתה לא מספק לו את האמצעים בשביל לנהוג כך ואף להתרכז באספקטים הנכונים בעצמו כמו השכל והנפש, במקום שבגללך ייצטרך לרדוף אחרי שטויות כמו אוכל טוב יותר, בגדים טובים יותר וכדומה', אז חבל.
כך לא גידלתי את ילדיי. :)
נו? ומה יצא מהם?

גידלת אותם לא נכון.

לפחות עם הנוכחי יש לך איזושהי הזדמנות לתיקון אבל אתה מסרב.

אמרתי לך מה לעשות:

אבל אתה לא בקטע. חבל.

אינך יודע לגדל ילדים מוצלחים ומצליחים.

אפשר להגיד שקל לי לדבר כי אני כבר מגיע מהבסיס ממשפחה מוצלחת כך שהצלחתי שלי עצמי היא אך דבר טבעי ומעורב כאן כוח האינרציה, אבל גם אתה עם בנך יכול להתחיל איזשהו תהליך.

עם איך שאתה מגדל אותו, מה הכי טוב שיצא ממנו?

תואר ראשון ושכר של 10-15 אלף?

זה בסדר אבל זה הממוצע פחות או יותר. זאת לא הצלחה אמיתית בחיים.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מכיוון שאני למעשה האדם הכי מוצלח בהיסטוריה, הדבר הראשון בתור שאתה צריך ואמור לרצות זה שהוא יצא כמוני.
חס וחלילה חס ושלום, אילו היה יוצא מחלציי ילד לא יוצלח כמוך, הייתי שולח אותו לאימוץ.
מה אני צריך ילד שבגיל 40 והוא עדיין גר אצלי ומוצץ לי את הדם?
ילד שמפנט על נערים בלונדיניים? ;-) לא בבית ספרי.
אצלי ברוך ה' כל הילדים הם אנשים נורמטיביים אשר שירתו בצה"ל (למעט הבכירה והקטנצ'יק) כולם נשואים, עובדים ומסודרים בחיים.|חמסה||חמסה||חמסה|
להגדרה "מוצלח" יש צדדים אחרים בדינמיקה של החיים.
אחד שמפנטז על עושר כשלמעשה אינו עושה כלום, אינו שירת בצבא, אינו עובד, ומוצץ את לשד ההורים?
עם כל הכבוד, אבל המרחק משם ליוצלחות היא מאד רחוקה. :)
לסיכום: אתה לא יוצלח מהסוג הכי גרוע שנתקלתי מעודי. |חיוךרחב|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
חס וחלילה חס ושלום, אילו היה יוצא מחלציי ילד לא יוצלח כמוך, הייתי שולח אותו לאימוץ.
כאמור, אני אדם מוצלח מאוד.
מה אני צריך ילד שבגיל 40 והוא עדיין גר אצלי ומוצץ לי את הדם?
ילד שמפנט על נערים בלונדיניים? ;-) לא בבית ספרי.
אחרי מה שאתה ממציא עליי שקרים בוטים ומגוחכים שברור לכל בר דעת שהם כאלו, כמו שאני בן 40, אתה עוד מצפה מאנשים להאמין לשקרים האחרים שלך, כמו שאני הומו, בעוד שאתה זה שיש לו אובססיה חולנית ומוזרה אל הנושא. יש משהו שאתה צריך לספר לנו? לא נראה לי שאני אתפלא. זוכר את הפעם ההיא שכתבת בפורום שאם היית לבד עם עוד בחור על אי בודד והוא היה ממש חתיך ואתה היית ממש שיכור אז היית עושה אותו? מה שנקרא "שם חשדתי" 😂
אצלי ברוך ה' כל הילדים הם אנשים נורמטיביים
לא עדיף לשאוף אל מעל ומעבר לנורמה? אולי אתה והילדים שלך פשוט לא מסוגלים. זה בסדר. לא לכולם יש בהם את מה שצריך בשביל להיות כמוני וכמו המשפחה שלי.

לא לכולם יש בהם את מה שצריך בשביל להיות משפחת מלוכה.

fcfsxgkc.png
אשר שירתו בצה"ל (למעט הבכירה והקטנצ'יק)
אתה דור שלישי ורוב הילדים שלך הם דור שני. זה היה אז. היום אחת מתוך כל שני בחורות ואחד מתוך כל ארבע בחורים לא משרת. זמנים השתנו. לא לשרת בצבא זה לגיטימי. אנשים שדיברתי איתם אמרו לי "כל הכבוד שלא שירת. בזבוז זמן. בינתיים אתה מתחיל את החיים לפני כולם". רק אתה, הזקן, הישיש, הענתיקה, עוד חושב ששירות בצה"ל זה עוד נחשב, ושזה כזה כבוד גדול. שירות בצה"ל לא נחשב כבר ממזמן.
כולם נשואים, עובדים ומסודרים בחיים.|חמסה||חמסה||חמסה|
נראה לי שלי ולך יש הגדרה שונה ל"מסודרים בחיים"...

איכשהו יש לי הרגשה שגם אתה מגדיר את עצמך כ"מסודר בחיים"...

אבל בינינו? כולנו מכירים ושמענו את הסיפורים שיש לך לספר. אני לא מתרשם...
אחד שמפנטז על עושר כשלמעשה אינו עושה כלום, אינו שירת בצבא, אינו עובד, ומוצץ את לשד ההורים?
שקר. אני לומד תואר ראשון בפסיכולוגיה ועובד במקביל על עבודותיי הגאוניות ופורצות הדרך.

היום לא לשרת בצבא זה סמל סטטוס. מי שהיום משרת בצבא נחשב פראייר/שדפקו אותו/שלא ידע איך לצאת מזה.

אין בעיה בלא לעבוד אם אתה לומד.

אין בעיה בלחיות על חשבון ההורים בשנות העשרים לחייך. זה מה שמקובל היום.
עם כל הכבוד, אבל המרחק משם ליוצלחות היא מאד רחוקה. :)
כי אתה בתור כישלון, אתה מומחה כזה גדול ליוצלחות?
לסיכום: אתה לא יוצלח מהסוג הכי גרוע שנתקלתי מעודי. |חיוךרחב|
הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.

07._Camel_Profile,_near_Silverton,_NSW,_07.07.2007.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כאמור, אני אדם מוצלח מאוד.

אחרי מה שאתה ממציא עליי שקרים בוטים ומגוחכים שברור לכל בר דעת שהם כאלו, כמו שאני בן 40,
מה זה "שקרים"?
אתה טוען שאתה בן 24 או 25 ואילו אני טוען שאתה במקרה הטוב 40
הרי אף אחד כאן לא מכיר אותך ויודע בדיוק בן כמה אתה
אז אתה אומר שאתה בן 25,אז מה? אתה הרי אומר עוד הרבה דברים.
לא חייבים להאמין לכל דבר שנאמר כאן.
קח את ה-40 שלי ותהיה מאושר, תאמין לי שאני לא אתפלא אם בסוף יתברר שאתה איזה זקן בן 90 שיושב על כיסא גלגלים זרוק באיזה בית אבות
ובין החלפת טיטול לחיתול כותב כאן את השטויות שלו. |חיוךרחב|
אתה עוד מצפה מאנשים להאמין לשקרים האחרים שלך, כמו שאני הומו,
אני לא אמרתי שאתה הומו.
מה שכן..
המשיכה המינית שאתה מפגין כאן עם אלפי תמונות של ילדים צעירים וחיוורים הייתה קצת מדאיגה אותי
אילו אני הייתי למשל האבא שלך.
בעוד שאתה זה שיש לו אובססיה חולנית ומוזרה אל הנושא. יש משהו שאתה צריך לספר לנו? לא נראה לי שאני אתפלא. זוכר את הפעם ההיא שכתבת בפורום שאם היית לבד עם עוד בחור על אי בודד והוא היה ממש חתיך ואתה היית ממש שיכור אז היית עושה אותו? מה שנקרא "שם חשדתי" 😂
נו כן, סבא שלי עליו השלום תמיד היה אומר לי שברגע שבו שופכים...
זה כבר לא משנה אם אתה עושה את זה עם סופיה לורן או עם איזה מטומטם שימושי שמוכן להתנדב. ;-)
הרי גם אסירים בכלא תוקעים שם אחד את השני , אז זה אומר שהם הומואים?
ממש לא.
אל תשכח את הפתגם שאומר: באין ציפור שיר, אז גם ישבנו של עורב ייחשב למשהו רך ונעים. |ציפור| |תו||תו| |חיוךרחב|

למעלה