פעם ראשונה פה

סקיווקר

New member
פעם ראשונה פה

וכבר אני מרגיש שאני בבית. סתם על עצמי פעם ראשונה ששמעתי את יו2 זה היה משהו נדמה לי בין כיתה ט´ לי´ (היום אני חייל משוחררר) הקשבתי לקסטה של אכטונג בייבי, כי רציתי לדעת מי אלה U2 האלה שמזכירים אותם כל הזמן. כמובן ששמעתי את הקטסה ולא ממש אהבתי. אחרי כמה ימים חבר שלי ראה שיש לי קסטה מוקלטת שלהם ואמר שיש להם שיר יפה , ONE... מאז לא הפסקתי לשמוע ולשמוע. היום יש לי את כל האלבומים שלהם וכל מיני סינגלים מצחיקים שקניתי במחירי מציאה עם השנים וגם הופעות שונות ומשונות. אומנם כבר עברתי את הגיל של ההתלהבות (היינו צעירים...) והערצה, אבל תמיד הם בשבילי הלהקה מס´ 1. נ.ב. - האם גם לכם קורה כשהם מוצעים אלבום חדש ואתם שומעים אותו פעם ראשונה אתם מתאכזבים? איכשהו אח"כ אתה מת על הדיסק. מוזר :0)

סקיווקר

New member
עוד משהו קטן ששכחתי לרשום

אני זוכר שבהופעה שלהם, שהם עלו לבמה ובצעו את MOFO (מישהו יודע מה הפירוש של זה לעזאזל..?) שהמסך מחליף צבעים מסנוורים בקצב מסחרר והלהקה שאתה הכי אוהב באה בדיוק שאתה בשיא הערצה, חלום התגשם. זה היה מדהים באותן חמש דקות, החמש דקות הכי מאושרות בכל חיי

Phoebs

New member
MOFO זה ראשי תיבות של

MOTHER FUCKER אני לא צוחקת אז לא לערוך את ההודעה..

galiabz

New member
הזדהותי המוחלטת

גם אני עברתי את גיל ההערצה אבל עם u2... שמעתי אותם לראשונה כשהייתי בת 13 ומכיון שאחים שלי אהבו אותם הייתי "חייבת" לשנוא אותם (כמו כל אחות קטנה) אבל אז התחלתי להקשיב להם ואכן הם להקה מדהימה. מה שהכי אהבתי בהופעה שלהם שלבונו יש מעין יכולת מדהימה לתת לכל אחד הרגשה אישית שהוא ממש מסתכל עליו. לגבי ההרגשה הזאת של שמיעת שירים בפעם הראשונה וכו´... בפעם הראשונה ששמעתי את beautiful day התאכזתי עד עמקי נשמתי זה מסוג השירים שרק בפעם השלישית- רביעית מתאהבים בהם...

צרצ

New member
אובכן....

עם היתה קורא היתה יודע כי זה בדיוק מה שקרה גם לי גם אצלי השירים לא נקלטו מייד אבל מאז שכן הלהקה הפכה להיות מס´ אחד בשבילי. צריך פשוט לדעת להקשיב לדעתי u2 zv זה שילוב של מילים ומוזיקה כלומר: קודם כל תבין את המילים ואחרכך תרגיש את המוזיקה מדברת.... ואז רק אז השירים הופכים להיות מדהימים....

Tabasco

New member
ברוך הבא סקיווקר! ../images/Emo108.gif

אני שמחה שאתה מרגיש בבית. לא סתם שזה קורה לי לפעמים- זה קורה לי עם כל אלבום שאני קונה, של כל להקה... אבל זה מובן- בהתחלה אתה לא מכיר, לוקח לך זמן להתרגל- אחר כך לאט לאט באה לך האהבה.

סקיווקר

New member
מישהו מוכן לשתף את החוויות שלו

מההופעה בארץ? מה הרגשתם שהם עלו עם מופו? בשבילי זה היה הדבר הכי מדהים וחזק בחיים שלי

MOFO

New member
מישהו דיבר עליי?? חח סתאאם...

מופו שיר עוצמתי! אפילו שראיתי רק בקלטות התלהבתי!

למעלה