פעם ראשונה פותח את הערב

פעם ראשונה פותח את הערב

עד כמה אתם רגשניים? יודעים להיות אמפתיים כלפי אנשים אחרים?
יוצא לכם להזיל דמעה מדי פעם, או שהעיניים יבשות כמו במדבר סהרה
האם אתם מתרגשים בקלות יתרה, יודעים לבטא את רגשותחם
ללא מחסומים ואפילו נעלבים לפעמים

ערב טוב רון

מצטערת שהתעכבתי עם התגובה, הייתי עסוקה בלהעליב ובלהעלב בענייני גזענות ומה שביניהם.
ולשאלתך, אני כן רגשנית וכן יודעת להיות אמפתית כלפי אנשים אחרים.
יוצא לי להזיל דמעות לא מדי פעם בפעם, אלא הרבה פעמים. הפסקת עישון הופכת את הגוף להרבה יותר רגיש ונפיץ.
אני מתרגשת בקלות ואני גם יודעת להעביר את הרגשות שלי על הכתב ללא מחסומים גדולים.
וכן, אני יודעת גם להיעלב וקיבלת דוגמה חיה בערב הזה

את היית עסוקה בלהעליב

קשה לי להאמין

לא מעשן כך שלא יודע
מה ההבדל לאלו שמעשנים ואלו שלא מעשנים
ותמיד ידעתי שאת רגישה מאוד
אמפתית וחצי
ויודעת לשפוך את זה על הדף
בוקר טוב ישראל

Anna begins cc

New member
ערב טוב :)

אני רגישה אבל לא רגשנית.

אני רגישה לאחרים, לפעמים יותר מדי.
אם חברה תשב מולי ותבכה, רוב הסיכויים שאני אבכה יחד איתה,
אבל אני לא בוכה באופן כללי. מאד קשה לי, וזה מתסכל כי לפעמים אני ממש רוצה לבכות :)

אני מתרגשת מהרבה דברים קטנים ובמהירות,
אבל לא ממש מסוגלת להתרגש מדברים גדולים ומשמעותיים.
(הרבה פעמים, מבינה את המשמעות שלהם רק אחרי שהם חלפו)

אני לא נעלבת או מתעצבנת בקלות בכלל,
אבל אם כבר נעלבתי, קשה לי להתגבר על זה.

ולגבי דיבור על הרגשות-
ובכן, אני עובדת על זה.

http://www.youtube.com/watch?v=f7NENSbrSl4

לא נעלבת בקלות

לא נעלבת ולא מתעצבת בקלות
תכונה לא רעה
רק אך את עושה את זה?

ולגבי דיבור על הרגשות-
ובכן, אני עובדת על זה
עבודה נעימה חח

Doctor Goblin

New member
רציתי לדבר קצת על עומר

היום ל"ג בעומר וזה יום השנה החמישי לפגישה שלי בו. עומר היה גור קטן ואפרפר, אותו ילדים ניסו להשליך למדורה. היללות והבכי הרב שלו הצילו אותו. שמעתי אותו מרחוק, הוצאתי את הגורון האפרפר מתוך קופסת הקרטון ונסתי איתו כאשר ילדים קוראים אחרי להחזיר אותו.

עומר גדל אצלי לאחר מכן במשך כמעט 4 שנים. ראיתי אותו הופך מגורון קטן ומפוחד לחתול יפהפה ואמיץ. חתול עם המון אופי והמון אהבה, שהוא נתן רק לי ולבנץ החתול השחור. הוא גם היה מאוד קנאי, נושף על בחורות שהבאתי הביתה. גם צייד מושלם שהצליח לצוד גם חרקים וגם חיות גדולות יותר. היה מאלף ומהפנט לצפות בו והוא היה חלק אהוב ונפלא בחיי. גם כשנסעתי להודו לחודש, הוא היחיד מבין החתולים שחיכה לי בבית. הוא לא עזב אותי במשך שבוכות לאחר מכן.

בינואר שנה שעברה נפטר בנץ החתול. המאורע פגע בי קשות וכנסתי לדיכאונות ובכי. הייתי במצב קשה מאוד, מאלו שכשאתה מסתכל עליהם אחורה קשה להבין איך שרדת אותם. עומר היה שם לצידי, עוזר לי, נותן אהבה ללא גבול. למשך חודשיים.

ואז הוא נעלם.

פשוט, יום אחד, לא הגיע. יצאתי לחפש ולא מצאתי. במשך כמה לילות יצאתי וייללתי ודפקתי על פחיות אוכל. ועומר? איננו. לא בכיתי, הדמעות שלי נגמרו על בנץ. ישבתי פשוט בקור חודר בחושך למשך כמה לילות. עצוב, אבל כבר לא מסוגל להביע את זה.

בשבוע שעבר עברתי על תמונות של חתולים ישנים וראיתי את התמונות שלו. צילמתי לא מעט, שכן היה חתול יפהפה. אחרי שהסתכלתי על כמה זלגה דמעה. ועוד אחת. ועוד אחת. ואז שטף.

עומר נעלם, אני מקווה שאולי מצאו אותו והוא גדל באהבה בבית אחר, אבל עצוב לי בלעדיו ואני מתגעגע וחושש שקרה לו משהו הרבה יותר נורא.

היית לי כבן, עומר החתול הנפלא. תודה על האהבה שנתת. אתה חסר לי.

יניב

Anna begins cc

New member
דוקטור.

רסקת לי את הלב לחתיכות.

לצערי, לא מסוגלת לומר עוד דבר מלבד זה.

אתה מבין עכשיו למה אני לא רוצה לאמץ חתול

או כלב?
בדיוק בדיוק בגלל הדברים האלה. הלב שלי לא יכול לעמוד בזה. הספיק לי מה שקרה לנו ביום העצמאות איך בייגל הטמבל נעלם לדקל עד אמצע הלילה וכך הוא הרס לכולנו את כל החג כי דקל בכה והיה בדיכאון וזה השפיע על כולם. כולנו מכירים את בייגל מאז שהיה גור בן יומו ואני באמת לא יודעת איך אני בעצמי אגיב אם הוא באמת יעלם יום אחד לתמיד.
למרות שדקל עצמו תמיד אומר לי: אמא זה רק חתול! אני לא מאמינה לו. זה לא רק חתול.

Aronsona

New member
אין לי מילים.

אני מכיר אישית את תחושת האובדן הזו של בן משפחה אמיתי.

purehoney

New member
אני כבר לא יודעת מה זה מדבר

ב3-4 שנים האחרונות הרבה דמעות היו ועדיין יש הרבה מים...יש אצלי משהו שהוא לפעמים ציני וקיצוני שלפעמים זה שם *** על דברים מסויימים(ואני לא מושלמת ולא מתיימרת להיות)אבל מנסה כמה שאני יכולה להיות אמפתית גם אם לפעמים זה לא בא בקלות ככה...

יש באפתיה הכל

מזדהה רגשית הכוונה
חשה חיבה, שזה לא רע כלל
סימפתית ואוהדת

מזכיר לי את השיר
יש לי סימפטיה
לאמנות קונספטואלית בתל אביב
עיר בלי קונספציה
טיח נופל
תריס מתייפח
אוטובוס מת

הדסהש1