פצצה שניה תוך שבוע

OrEl74

Well-known member
מנהל
זינגר עובר לסלטיקס
מרכוס סמארט לממפיס
טאיוס ג'ונס לוושינגטון

כמובן שמעורבות גם בחירות דראפט ואחד גאלו שגם עושה את דרכו לוושינגטון

myway23

Active member
בנוסף לזינגר סלטיקס מקבלים 2 בחירות סיבוב ראשון מ-ממפיס (אחד השנה, מספר 25 והשני יגיע מגולדן של 2024)
טיוס ג'ונס, גאלו ומוסקלה עוברים לוושינגטון, כולל הבחירה סיבוב שני של בוסטון השנה (35)
כאמור ממפיס מקבלים את סמארט

את האמת, לא חשבתי שיעבירו אותו, חשבתי שברוגדון יהיה זה שיעבור, אבל אחרי שהדיל עם הקליפרס נפל, כנראה שממש רצו את זינגר ות'כלס קיבלו חבילה טובה על סמארט. מצד אחד עצוב כי רציתי שיקח אליפות עם הקבוצה, מצד שני היה צריך לעשות שינוי כלשהו. אני אישית לא בטוח שזינגר הוא האיש, אבל אני מקווה שאני טועה.
הוא גם יחסית פציע, אפילו שהוא רשם עונה טובה (אבל בוושינגטון, אז לא מרשים אותי). הכל יקום וייפול אם הוא בכלל יוכל להישאר על המגרש, אח"כ נראה איך הוא יתחבר לקבוצה.

מעניין אם זה אומר שברוגדון יישאר?
אני במקום סטיבנס מחפש להעביר את ברוגדון עבור טי ג'י מקונל (כמובן יצריך קבוצה נוספת לקחת את ברוגדון) או איזה אלכס קארוסו, כך שיחסוך איזה 10 מיליון כדי להחתים את גרנט וויליאמס. זה למעשה יסלול את הדרך להשאיר את פריצ'רד והוא כמובן יהיה יותר משמעותי השנה.

עוד אפשרות, לשלוח את ברוגדון לדטרויט עבור באגלי (בגדול לא יודע איך להתייחס לטרייד כזה, כי מצד אחד דטרויט עוזרת לבוסטון לקצץ את המשכורת שברוגדון ומצרפת צעיר חביב אבל מצד שני ברוגדון שווה יותר ויכול לתרום לדטרויט הרבה גם מבחינת ניסיון ומנהיגות). אם הם עושים משהו כזה, לדעתי הם יכולים להחתים את גרנט ואח"כ לעבות את עמדת הגארד במישהו כמו פטריק בוורלי (שחקן חופשי, מינימום) שיכול להחליף את סמארט באנרגיות מהספסל.

נערך לאחרונה ב:

Rapgamer

Well-known member
אני חושב שסמארט>פורזינגיס>טיוס ג'ונס. הייתי מהמר שרוב בחירות הדראפט ילכו דוקא לוושינגטון, מעניין שהלכו לבוסטון.

ממפיס עושה צעד מתבקש, מוצאת את התחליף לדילון ברוקס, ליתר דיוק שדרוג. מסקרן אותי לראות איך סמארט יהיה מחוץ לבוסטון אם כי הרול שלו יחסית דומה (קצת פחות ball handling מן הסתם).

בוסטון ממש החליטה שהיא רוצה את הזינגר כנראה. אני חושב שסמארט מהווה חלק חיוני בקבוצה אבל אוהדי בוסטון מלכלכים עליו חופשי אז תכף נדע מי צודק. בכל מקרה אין להם כרגע רכז ואני לא חושב שפריצ'רד בשל לפתוח או לסגור משחקים.

וושינגטון קיבלו את הבחירה המצ'וקמקת הזאת, לא המינוף הכי טוב שנתקלתי בו. מונטה מוריס וטיוס ג'ונס נחשבו בשנים האחרונות לשני הרכזים המחליפים הטובים בליגה, עכשיו הם יתחרו ביניהם מי ישמור על התואר ומי יעלה בחמישייה.

Krit123

Well-known member
וואלה התבאסתי. למה סמארט? חסר שחקנים שמזוהים עם הפרנצ'ייז ברחבי הליגה, והתופעה רק תתרחב תחת ההסכם החדש. מבחינתי הוא היה סימן היכר של הסלטס אפילו לפני טייטום ובראון. הוא וביל עזבו לאחר כמעט עשור את הקבוצות שלהם, מעניין איך נראית צמרת "הנאמנות" נכון לעכשיו.

בפן המקצועי כמעט הכל תלוי בהארכת החוזה של קייפי, בעידן בו חוזי מקס שמורים ליחידיי סגולה. הם ודאי יעשו שימוש בשתי הבחירות על מנת להנחית גארד נוסף. היו להם 3 גארדים מעולים שלא בדיוק עונים לצרכים, אז עכשיו יש להם 3 גבוהים כאלו.

בנוגע לממפיס, סמארט הוא בדיוק מה שהם היו צריכים פעמיים - שחקן טוב שהוא לא מושא לגיחוך ברחבי הליגה ויחזיר להם קצת צבע לפנים שהוא לא איפור של ליצן, וסוג של מחליף לג'ה בעת ההשעייה.

כבר התחלתי לבנות על קאמבק של מונטה לדנבר, מסתבר שלא בדיוק ישים. אם כי מונטה כנראה יועבר מתישהו, יש לו ביקוש, ועכשיו יש לו בקאפ :) וושינגטון לא בקטע של לקבל דברים שימושיים בחזרה, לפחות הפסיקו לשלוח שחקנים לסאנס בחינם, בפעם האחרונה שבדקתי הם שלחו גם את אייזיה טוד בתמורה לאקסטרה אוויר בתפוצ'יפס

נערך לאחרונה ב:

Rapgamer

Well-known member
צמרת הנאמנות-
1. סטף
2. דיים
3. מממ... יאניס?
עוד ראויים לציון- יוקיץ', אמביד, קליי ודריימונד. אם כי עוד נראה לגבי 3 האחרונים.

myway23

Active member
וואלה התבאסתי. למה סמארט? חסר שחקנים שמזוהים עם הפרנצ'ייז ברחבי הליגה, והתופעה רק תתרחב תחת ההסכם החדש. מבחינתי הוא היה סימן היכר של הסלטס אפילו לפני טייטום ובראון. הוא וביל עזבו לאחר כמעט עשור את הקבוצות שלהם, מעניין איך נראית צמרת "הנאמנות" נכון לעכשיו.

בפן המקצועי כמעט הכל תלוי בהארכת החוזה של קייפי, בעידן בו חוזי מקס שמורים ליחידיי סגולה. הם ודאי יעשו שימוש בשתי הבחירות על מנת להנחית גארד נוסף. היו להם 3 גארדים מעולים שלא בדיוק עונים לצרכים, אז עכשיו יש להם 3 גבוהים כאלו.

בנוגע לממפיס, סמארט הוא בדיוק מה שהם היו צריכים פעמיים - שחקן טוב שהוא לא מושא לגיחוך ברחבי הליגה ויחזיר להם קצת צבע לפנים שהוא לא איפור של ליצן, וסוג של מחליף לג'ה בעת ההשעייה.

כבר התחלתי לבנות על קאמבק של מונטה לדנבר, מסתבר שלא בדיוק ישים. אם כי מונטה כנראה יועבר מתישהו, יש לו ביקוש, ועכשיו יש לו בקאפ :) וושינגטון לא בקטע של לקבל דברים שימושיים בחזרה, לפחות הפסיקו לשלוח שחקנים לסאנס בחינם, בפעם האחרונה שבדקתי הם שלחו גם את אייזיה טוד בתמורה לאקסטרה אוויר בתפוצ'יפס
מצד אחד מבאס מצד שני היה צריך לעשות שינוי. על פי הטרייד המשולש הראשון, ברוגדון היה אמור לעבור לקליפרס אבל לקליפרס היה חשש מהפציעה שלו ולא היה להם מספיק זמן לבצע בדיקות (היה לחץ לבצע את הטרייד כי KP יכול היה לצאת מהחוזה שלו עד חצות) ולכן הם החליטו לבטל את הטרייד איתו. לפי הדיווחים ברוגדון חושב שלא יצטרך ניתוח אבל גם אם הוא יצטרך, הוא אמור להיות כשיר להתחיל את העונה אז קצת תמוהה ההחלטה של הקליפרס, אבל נחכה ונראה.

בגלל הלחץ לבצע את הטרייד עד חצות, שמו של סמארט נזרק וקיבלו עליו סה"כ תמורה טובה לדעתי. כאוהד סלטיקס הוא מאוד יחסר ואני גם לא בטוח שהטרייד הזה הוא מה שיעזור לקבוצה לקחת אליפות, אבל ימים יגידו ואני מקווה שאני טועה. אני מעדיף שיעשו שינוי שאני לא ממש אוהב מאשר שלא יעשו כלום ויתפללו שמשהו ישתנה.
אני גם לא חושב שהם סיימו, מעניין לראות מה יהיה עם גרנט וויליאמס ומה יקחו בדראפט.

OrEl74

Well-known member
מנהל
כריס פול נוחת בגולדן בתמורה לגורדון פול 😳

OrEl74

Well-known member
מנהל
According to Shams Charania of The Athletic, the Wizards have traded Chris Paul to the Warriors in exchange for Jordan Poole, a 2030 first-round pick, and a 2027 second-round pick.

myway23

Active member
הם הבינו שעשו טעות עם החוזה של פול ובנוסף המקרה עם דריימונד כנראה גם השפיע (אני מאמין שהם יחתימו אותו).
שילמו בבחירת דראפט ראשונה מוגנת ו 2 בחירות סיבוב שני ובתמורה קיבלו את כריס פול המזדקן.
כנראה שזה הכי טוב שיכלו לקבל על POOLE + בחירות. לפחות אם זה לא יעבוד עם כריס, שנה הבאה החוזה שלו לא מובטח אז חסכו כסף.

למעלה