פראשי

sister sheva

New member
פראשי

מ. או קי. אני נוי. וסתם היום שידן שאל אותי:" נוי למה את לא כותבת בפורום?" אז אמרתי שאני לא מספיק בקיעה בחומר. אז אני כאן. כדי שתעשו אותי בקיעה. אשמח לקבל הצעות לשירים טובים. הופעות וכו'... והכינוי? חחח. זה אומר שאני משובחת.

s h i d a n

New member
אה נויש מנשמע??

ברוכה הבאה לפורום מספר אחת!!! קיצר, המלצות: לרגאיי יש כמה וכמה סגנונות שונים, אני אתן לך כאן כמה זמרים מרכזיים מכל התקופות(בלי קשר לבוב מארלי): max romeo, burning spear, the culture, the congos, abyssinians, kiddus i, groundation, bambu station, sabba ranks, supercat, peter tosh, sizzla, capleton, richie spice, morgan heritage, anthony b, seeed, elephant man, vybz kartel, i wayne זה מה שעולה לי לראש כרגע, זה משו ממש בסיסי... תהני ותבלי

RastaTzlila

New member
בטח התכוונת ל...

בקיאה, ולא כשירה לבקוע :) ממצב נוי? זאת צליל...

ron massive

New member
ברוך בואתך ובקיעותך המובקעת בבואך

נויייה! מה המצב קולי סיסטה אדירה ואנרגטית? אז הנה לך שיר אדיר ביופיו שיעשיר אותך במקצת ממתחום מוזיקת הרגאי האינסופי ונפלא שכך...שיר שיעשיר אותך עד כדי כך כי תאמת שאני לא מכיר כמעט אנשים שיצא להם להתרענן על רגאי פולני אסלי. אז הנה לך השיר היפהיפה עם יכולות להמתיק גם את הבוקר הקודר ביותר! habakuk - Rozczochrany Leb באהבה רבה פלוס! ראסטפריי!

ron massive

New member
אוי ההודעה הזאת גרמה לי...

לשמוע את השיר כדי לוודא שאכן אמת במה שאמרתי לגביו... ג'הההה השיר הזה מתוקקקקק סכרת!!! אפשר להבין שממש קפוא בפולין הלבנה עד כדי כך שמשתדלים ליצור את המוזיקה לא רק בתור תאוות איכות לאוזן אלא גם ככלי חימום אידיאלי למשתמש.

MASHNEK69

New member
אוי!! אני אוהב את זה!!!!!

קיצר ברוכה הבאה נוי!!! ובונא רון איפה אני יכול למצוא את אותו רגאיי פולני?

ron massive

New member
אני אוההההב את זהההההההה

שימי לב אמית! הנה לך קישור מאתר פולני...נסה לקלוט שם את ה - Ściągaj (5757 KB) בנוסף רשום לך בהמשך הדף את הליריקס(בתקווה שתצליח לעקוף אחרי הניב הפולני החלקלק) http://habakuk.mp3.wp.pl/?tg=L3Avc3RyZWZhL2FydHlzdGEvMTA5Nix1dHdvciw0NTY4Mi5odG1s

למעלה