פרוייקט באזרחות על כפר סבא- מבקשות סיוע!

זונגית

New member
פרוייקט באזרחות על כפר סבא- מבקשות סיוע!

היי, אנחנו בנות בכתה י"ב ויש לנו עכשיו פרויקט באזרחות, עבודה גדולה מאוד. אנחנו צריכות למצוא בעייה אזרחית כלשהי בכפר סבא והסביבה שצריך לטפל בה/לשנות אותה ושאפשר יהיה לאכוף אותה. אנחנו נשמח ונודה מאוד לכם אם תעלו כאן כל מני בעיות שיושבות על לבכם ונוכל לבחור בעזרתן נושא לעבודה שלנו. זו העת להתפרק! תודה מראש, צוות העבודה =]

נ45

New member
מקומות בילוי לנוער

התושבים כל הזמן מתלוננים שהנוער מסתובב ויושב בגנים ציבוריים ובקניון. צריך לארגן כמה מקומות מפגש שבהם יוכלו לשבת ולדבר ולדאוג שיהיה שם נעים - אתם הרי יודעים טוב יותר מה מתאים לנוער ....

ו שתי

New member
אם תשארי פה עוד קצת כגולשת

אני בטוחה שתקראי על עוד מחדלים. עצוב, אבל נכון.

אריה גל

New member
שתי נקודות שאפשר לנעוץ בהן שיניים.

אכן כמקובל, כנראה, בכל הארץ, הממשל ( ממשל בכלל ) דואג לענייני בני חוגו, שמבוקשם היחיד בעולם הוא "להרוויח עוד כסף" ונראה שטובת כלל הציבור חשובה ל"בני חוגו",- כמו גם לממשל,- כקליפת השום,- אבל על כך לרוב לא ממש יש אפשרות להצביע כי הממשל טוען ש"פיתוח" היא מלה חיובית,- מה שאכן נכון בכפר של עשרים משפחות בו תוספת משפחות אכן תאפשר הקמת מכולת ותחנת אוטובוסים,- הממשל טוען שגם בעיר של תשעים אלף תושבים "פיתוח" היא מלה חיובית,- ולך תתווכח עם זה. אבל. יש שתי נקודות קונקרטיות, "נקודתיות", שבהן אפשר לנעוץ שיניים. האחת: הדרך היחידה לאפשר תנועה סבירה ברחוב הראשי של העיר ( שאגב, כמו בשאר רחובות, אישור הבנייה בו ניתנים בלי להשאיר מקום להרחבה עתידית של הרחוב,- יש לי זאת בכתב מסגן ראש העיר ,- ) לפחות עד שתוספת המשפחות וכלי הרכב תגבר גם על זה,- היא למנוע כליל חנייה בוויצמן,- לבנות כתחליף חניונים תת קרקעיים צמודים לוויצמן,- ו-ז-ה ק-י-ים ב-מ-צ-ע של סיעת "מעוף", סיעתו של ראש העיר. ואני נשואל ואתן מוזמנות לזעוק עימי: האם בכל בניין חדש הנבנה בוויצמן מתנה העירייה מתן אישור בנייה בכך שהיזם יבנה ( על התחשבנויות אפשר להסכים ) בנוסף לחנייה המתחייבת בחוק גם חניון ציבורי, ( מתחת לבניין העומד להיבנות ) בתשלום לשימוש אזרחי העיר ? ( התשובה, נכון להיום, היא "ממש לא" מהדהד... ) ונקודה שנייה: מר פרס המליץ למר אל גור,- לשעבר סגן נשיא ארה"ב שהוא פעיל ידוע בענייני אקולוגיה לציין את כפ"ס כ"עיר שפועלת למניעת התחממות כדור הארץ". ( ואכן הרוח שעושים גורמי המיתוג באמת יכולה לקרר גם את הגלאכסיה ) הידעת כי שטח קולטים של דוד שמש הוא 4 מ"ר,- כי בידוד הצינורות ומשאבת סיחרור שהיא ממילא תנאי בכל מערכת מרכזית הופך את המרחק בין הדוד לבין הצרכן ללא רלוונטי וכי בחישוב פשוט גג של מאה מ"ר,- ( שהוא הגג של דירה אחת בת מאה מ"ר רבוע... ) יכול לספק שטח לקולטי שמש של 25 דירות,- משמע, עשרים וחמש קומות,- ואולם חוק המדינה מחייב מערכת סולארית ( "דודי שמש" ) בבניין של עד תשע קומות ( למה ? ככה... ) ובעיר כפר סבא,- זו שמצילה את כדור הארץ מהתחממות אין מחייבים את הקבלן ( זה עוד כסף !!! ) לעשות מה שלא מחייבים חוקי המדינה ומי שקונה דירה בבית של,- נאמר,- כמו בפרוייקט גורדון,- 14 קומות יחמם כל ימיו את מי הרחצה שלו... פשוט בחשמל ? שתי נקודות. קונקרטיות. שבהן ניתן לנעוץ שיניים. http://www.local.co.il/kfar-saba/forum/forum_posts.asp?TID=9153&PN=2 בהצלחה !!!
.

משלוחי פרחים בעיר

ואני ממליצה לשלוח פרחים דרך אתר שעובד עם הרבה חנויות כגון משלוחי פרחים כפר סבא, ככה מקבלים הטבות ייחודיות לגולשי האתר, אפשר להשוות מחירים בין חנויות וגם מקבלים שירות טוב כי החנויות יותר מחוייבות כלפי פונים מאתר כזה מאשר ללקוח "רגיל".

למעלה