פרוייקט 30 - זחילות וציורים

CallMeCavanaugh

New member
פרוייקט 30 - זחילות וציורים

עבר שבוע מהמפגש האחרון של הקבוצה שלי אבל רק עכשיו עדכנתי את היומן.
הסיבה לעיכוב - המתנתי למאייר ממנו ביקשתי שיצייר סצינה שהייתה פשוט מוצלחת מדי בשביל להישאר בתוך ראשי המשתתפים.
המפגש הזה היה זחילת מבוך כך שייתכן שמדובר בסיכום מעט פחות מגניב מהרגיל, אבל אין מה לעשות - זחילת מבוך היא חלק מהחיים בגרייהוק.

https://project-30.obsidianportal.com/adventure-log/--18

golan2072

New member
איך מאורגן נושא האיורים?

האם אתה משלם על כל איור? או שמצאת מתנדב? כי לי יש דברים בעולם\קמפיין שלי שהייתי שמח אם מישהו היה מאייר...

CallMeCavanaugh

New member
בינתיים יש רק איור אחד

וכמובן ששילמתי עליו. למה שמישהו יתנדב לעבוד בשבילי?

CallMeCavanaugh

New member
אני לא בטוח שזו התנדבות ולא פולניות

כן, יש לפחות מאיירת אחת בקהילה שאני בטוח שאם הייתי מבקש ממנה הייתה מאיירת לי את זה, אבל זה בגלל שבעיני הרבה אנשים אמנות לא נתפסת כעבודה, אז אנשים לא מרגישים לא נעים לבקש מאמנים שיעשו דברים שהם גובים עליהם תשלום. היית מבקש ממתכנת שיכתוב לך קטע קוד קצר בחינם? היית מבקש ממנקה שיבוא לנקות לך את השולחן, לא את כל החדר, רק השולחן, בחינם? מבקש מטבח סנדוויץ', לא משהו מורכב, סתם לחם עם שוקולד, בחינם? לא? אז למה לבקש מצייר ציור בחינם?

golan2072

New member
אני משלם על איורים כשיש לי צורך בהם.

אבל זכורים לי לא מעט מקרים בקהילת האולד-סקול שאנשים התנדבו לאייר חומרים כדי לקדם את התחביב.
&nbsp
על פי רוב לא מדובר בזה שאדם מבקש משהו בחינם אלא שאדם מציע משהו כתרומה.
&nbsp
בדיוק כמו שאני מתרגם את "כוכבים אין-ספור" בשביל העמותה למשחקי תפקידים בהתנדבות, אם זה היה בשכר הייתי גובה על זה סכום לא מבוטל של כסף (112 עמודים - אפילו במחיר "שמרני" זה עסק של אלפי שקלים). זה בשביל לקדם את התחביב - זאת למעשה תרומה שלי לעמותה.

CallMeCavanaugh

New member
אם זו התנדבות שבאה בלי בקשה זה אחלה

אבל יש הרבה מאוד אנשים שמבקשים מאמנים שיעבדו בחינם כי זה פשוט לא נתפס אצלם כעבודה. זה לא משהו שקשור לתחום באופן ספציפי.

DDN

New member

למעלה