פרופיל הורמונלי

הילה ד1

New member
פרופיל הורמונלי

שלום רב לך ד"ר, ותודה רבה לכל התייחסות שתינתן. אני בת 33, בריאה, מחזור סדיר מאוד (כמו שעון שווצרי) כבר מגיל 11 שנים, לפני עשור עברתי הפלה (גרידא), כיום מנסה להרות בעזרת תרומת זרע - בהזרעה. הרופא ביקש ממני לעשות "פרופיל הורמונלי" לפני תחילת ההזרעות. כדי שתהיה תמונה מלאה, תוצאות הבדיקות שלי הן(בטח חלק מהתוצאות לא ממש חשובות לתשובה אבל בכל זאת): - HIV שלילי. - PAP הכל בסדר. - CMV IGG - חיובי. - CMV IGM - שלילי. - SYPHILIS AB - שלילי. - צהבת B - שלילי. - צהבת C - שלילי. - RUBELLA IGG - 46.20. - TOXOPLASMOSIS IGG - שלילי. - TOXOPLASMOSIS IGM - שלילי. - טיי זקס - לא נשאית. - סוכר בצום - 99. ולכן כמה שאלות: 1. לשם מה אני צריכה לעשות "פרופיל הורמונלי" לפני תחילת תהליך ההזרעות? 2. האם זה יהיה בסדר להתחיל את ההזרעות כבר עכשיו, ללא תוצאות הפרופיל ההורמונלי, שיגרום לי "להפסיד" את יום הביוץ הקרוב (עוד כיומיים)? 3. האם עצם בקשתו לביצוע פרופיל הורמונלי יכול להעיד על בעיה שהרופא חושב עליה? תודה מראש על התשובות. הילה (מצטערת על האורך של השאלה....)

פרופיל הורמנלי

הילה שלום אין הרופא חושד בקיום בעיה, אלא פשוט כחלק מהרוטינה לפני תחילת טיפול, יש מקום לודא כי המערכת ההורמנלית פועלת בצורה תקינה ואין בעיה המחייבת התיחסות ספציפית. ד"ר אמנון בוצ´ן

הילה ד1

New member
תודה רבה ../images/Emo13.gif

תודה רבה על מהירות התגובה... וההרגעה שבתוכה. הילה

למעלה