פרטים לגבי ההופעה בקריית- גת ביום שני הבא =]

CHRISS

New member
פרטים לגבי ההופעה בקריית- גת ביום שני הבא =]

אז כמו שכולכם שמתם לב יום שני הבא , ה 28.7.08 פארק פ"ז 19:30 קרית-גת יתקיים מופע מופע " פזמונוער 30 " להיטי הפזמונוער ומיטב הזוכים מכל הזמנים על במה אחת !!!!!!!!!!!! בהישתתפות אומנים אורחים כמו נינט טייב ...קים .... מאור פיניה ....ועוד רבים אחרים.... ****במופע גם יחולק האלבום של קים למעריצים.

EMANUELA XD

New member
../images/Emo50.gif ל KIM שחקי אותה בענק

תודה כריס בשעה טובה ומוצלחת שנת 2008 מקפצה חיובית עבורך המשך דרך צלחה

CHRISS

New member
זאת הופעה שיופיעו בה

נינט טייב קים מאור פיניה ועוד...

זה לא אמיתי?

אתם צוחקים ? נינט וקים ??????????????????????????? אני מעריצה ענקית של נינט וגם של קים שתי המלכות שלי על במה אחת ! חלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

CHRISS

New member
מסתבר שזה לא חלום חחח =] ו...

מקווים לראות אותך שם ולא רק אותך מקווה לראות את כל חברי הפורום באים לשם ומעודדים אותה לקראת הקאמבק הזה =] וגם בהופעה יחולקו דיסקים גלויות ופוסטרים של קיםםם והיא תהיה שם ותחתום לכולם שווה לבואאאאאאאאאאאאאאאא =] ילה בייייייי =]

tamir2004

New member
אני נוסע לשם כל מי שרוצה יש לי מקום ברכב..

שישלח לי מסר פרטי =]]

אעע

איזה כייף שאתם באים לעיר הקודש שלנו! אני יהיה על הבמה, אנחה את הערב, תעשו לי שלום P:

מקווה לבוא...

אין לי מושג איך אני מגיע באוטובוסים זה תלותיות. נראה אם אני מצליח לסנג'ר איזה חבר אז אחלה... יש פה מישהו אולי נוסע ברכב מתל אביב ויש מקום נוסף בשבילי???

ת"א אזור תחנה מרכזית חדשה..

אבל לא אכפת לי להיות בכל מקום שהוא...נסיעה עם כמה אנשים תמיד כייפית!

אני בא לאוטובוס

ההופעה מתקיימת בפארק שם ,כניסה חופשית תודה רבה לבחור על האינפורמציה של אגד

קוי אוטובוס מקרית גת לת"א

הקו האחרון שיוצא מקרית גת לכיוון ת"א הוא בשעה 23:43 (איזה דיוק) וקו הוא 371 עלות נסיעה 12.60....אז מתל אביב אפשרי גם לנסוע באוטובוס...

למעלה