פרסום עסק

פרסום עסק

היי,

אני מבקש לדעת אם מישהו כבר מפרסם או פירסם בפלטפורמה החדשה של תפוז "תפוז עסקים"?
אם כן, האם יש הענות לפרסום?
אני מחפש דרכים חכמות ואקונומיות לפרסום העסק.

תודה מראש,

Alexsushi

New member
הי, אנחנו מפרסמים בתפוז עסקים ו..

אנחנו מפרסמים את חברתינו בתפוז עסקים, קיבלנו נתונים על הפרסום, יש הרבה כניסות לאתר, כך שזה מגביר את המודעות. בטח חלק מהטלפונים והפניות אלינו הם בעקבות תפוז עסקים, לא את כולם שואלים איך מגיעים.. לדעתי שווה לנסות כי זו חשיפה מאד גדולה ורק כשמנסים יודעים. מה התחום בו אתם עוסקים, אותו חשבתם לפרסם?

פרסום בתפוז

היי, אנחנו בונים ומקדמים אתרי אינטרנט וזה שוק מאוד רווי. יש לנו יופי של פיתרון לעסקים קטנים ובינוניים ובגלל זה אני מחפש פלטפורמה לפרסום בגובה העיניים ולא משהו בומבסטי. מה גם ששבע שנים לא ראינו לנכון לפרסם כך שזה צעד ראשון שלנו בתחום.

Alexsushi

New member
באמת שוק רווי..

יש כל כך הרבה חברות לקידום אתרים. היתרון הוא שבתפוז עסקים אין הרבה עסקים בתחום הזה, לפחות לא כרגע ואם אתה גם פעיל בפורומים רלוונטיים לקידום, זה יכול להיות פתרון לא יקר ובמקום שאינו "אוקינוס אדום" - ככה גם יוכלו לראות את המקצועיות במענה לשאלות בפורום וגם להיחשף אליכם בעוד מקום. לתפוז יש הרבה כוח, אני מאמינה שהחיבור שהם עשו מאד טוב. יתר על כן, הפרסום שלך של עסק יופיע בפורומים רלוונטיים בצד וזה העוצמה - חיבור הצרכים של תפוז אנשים לצרכים עסקיים. הרי כולם שם שואלים שאלות על קידום ואם תיתן תשובה, בחתימה שלך יהיה לינק לעסק שלך ( כמו אצלי..) וגם פרסום בפורום וגם באינדקס עצמו של תפוז עסקים.. אתה יכול לנסות בכל אופן ולראות אם זה מחזיר את ההשקעה.

תודה רבה

היי,

כפי שאמרת, באמת שוק רווי. היתרון הגדול שהוא גם החסרון הגדול שהשוק הזה רווי בספקים לא אמינים.
חיסרון כי הם הורסים לאלה שמרוויחים את לחמם בכבוד ומכתימים את התחום, יתרון כיוון שברגע שספק מגיע אלי, הוא נשאר איתי ואני יכול להעפיל בקלות על הספקים האחרים בהצגת האמת ותו לא :)

תודה לך על התשובות שלך, חג שמח ושנה טובה,

Alexsushi

New member
אתה כל כך צודק!!!

במקום העבודה הקודם שלי, עבדתי עם חברה שלקחה לנו כסף ולא עשתה כלום, אפילו לא נתנה שירות מינימיאלי בנושא קידום אתרים ואחר כך בגללם החשש הוא מאד גדול. כי הם פשוט הורסים את האמינות של "המקצוע" - וזה הרי ממש מקצוע בפני עצמו.

רק ברגע שיש לקוחות מרוצים, מתחילות ההמלצות הלאה וככה זה רץ - זה לא פשוט בכלל עד שזה קורה, אך זו הדרך הבטוחה להצליח או לפחות להתקיים :) ולדאוג לתזרים.
במידה ותרצה לפרסם בתפוז עדכן אותי באישי ואוכל לתת לך מחירים ופרטים.

שתהיה שנה טובה ומוצלחת. תראה את הברכה שעשינו לחג - שניתן לאחל לכל העסקים באשר הם!

למעלה