פרצוף חדש

katzyo

New member
פרצוף חדש

אהלן, נתקלתי בפורום שלכם ושמחתי לגלות עוד משוגעי מתי כספי כמוני. לא יודע עד כמה אתם פעילים עדיין - אבל אם כן אשמח נורא לתרום. קצת רקע עלי: מנגן בפסנתר / קלידים, בשביל הכיף אבל כתחביב מושקע. העדפות מוסיקליות - באך וגם הרבה ישראלי (כספי, גרוניך, רכטר, שם טוב לוי ושות'). לימודים (לפני כעשור) בבי"ס רימון במגמת עיבוד והלחנה. מצרף לינק לעיבודון לשיר "כל אחד" לצ'מבלו חליל ומיתר. במציאות צלילי הסינטי לא רעים וביום טוב אוכל למלא תפקיד של כלים אקוסטיים מסויימים. בקיצור - אשמח להיות משת"פ לכל מזימה מוזיקלית.. לתגובות / כיסוחים נא שרשרו או העבירו מסר הלינק: http://www.mp3music.co.il/music/katzyo

trilliane

Well-known member
מנהל
פעילים במצב של תרדמת חורף, בערך... ../images/Emo199.gif

אם, מתישהו יהיה מפגש, אינשללה, אז תוכל לבוא בשמחה, ולגלות עוד פסנתרנים (וגם גיטריסטים ועוד כלים אחרים) וחלקם אפילו למדו ברימון, וגם תוכל לגלות שכולנו "חוטאים" גם ברכטר / גרוניך / שט"ל ושות'... האזנתי לעיבוד – חמוד מאד (כשאני מנטרלת את הצלילים המסונטזים...
אני חובבת מושבעת של כלים אקוסטים). אגב, באיזה אזור אתה גר?

ברוך הבא!

אמנם הפעילות בפורום כרגע מאד מדולדלת כמו שטרילי אמרה, אבל אני מאמין שלפחות עוד מפגש אחד יהיה. נשמח לראות אותך שם, התעדכן כאן מדי פעם בהתפתחויות.

katzyo

New member
תודה

לטריליאן, מוריס וכל היונים על קבלת הפנים, מקווה שיתארגן משהו. לגבי מקום המגורים שלי - ת"א כרגע (במקור י-ם). לילה טוב

katzyo

New member
מסכים. הבעיה עם באך שהוא לא יפני.

מצורף לינק עם קטע שיהפוך אותו חזרה לצד שני - ששה יפנים מסנתזים את "לא חלמתי שתלכי ממני" (שלחתי פעם לאתר של כספי). http://www.mp3music.co.il/music/katzyo

בעניין העיבודים -

קודם כל, נראה לי שפספסת פעמה או שתיים בפזמון של "כל אחד" - זה בכוונה? וב"לא חלמתי" אני חושב שלא דייקת באחד האקורדים במעבר לפזמון, אבל אחרי הכל מדובר במתי כספי, אז אלו טעויות שבהחלט אפשר לעבור עליהן לסדר היום...
אבל מעבר לניטפוקים, העיבודים חמודים מאד, וכישרון בהחלט יש. ולעניין הבאך היפני - עם כל הכבוד לבאך וליפנים, יש תוכנות MIDI שנשמעות יותר טוב מהצלילים שהבאת כאן. עם איזו תוכנה כתבת את המוזיקה? או שעם סינתי חיצוני? אם בא לך, אתה מוזמן לנסות תוכנה בשם Reason. זו כבר תהיה התקדמות מסאונד הכלים שאתה מביא כאן. ואם אתה יכול להשיג פלאגינים טובים ואת-Cubase, אז בכלל...

יורם כץ

New member
הפספוסים הם

לא בכוונה- הפעם האחרונה שהקשבתי כמו שצריך לשירים האלה (בעיקר ל"כל אחד") היתה די מזמן. תמיד מפליא אותי לשמוע אחרי האזנה מחודשת כמה שטויות אני ממציא בדרך. בכל מקרה סחתיין על השמיעה החדה. אני משתמש בתוכנת Cubase לעריכה והסאונד בא מסינתי חיצוני. בעבר הסתובבתי לא מעט בחנויות לנסות למצוא ציוד שייתן באמת סאונד טוב וגיליתי שגם הציודים היקרים לא ממש נותנים את מה שאתה מקווה לשמוע. הההופעה של מאחורי הצלילים המחישה את העניין - אפילו הקלידים של כספי וגרוניך נשמעים חלולים משהו (בעיקר הבאסים).בכל מקרה אני אתעניין ב - Reason ויכול להיות שאופתע. לגבי מגבר לסינתי - יש לך המלצות איפה לחפש (פרט לפושטי עורות כגון כלי זמר וחלילית)?

בימינו לא צריך ציוד יקר בשביל סאונדים טובים -

צריך רק פלאגינים טובים. אם אתה עובד עם קיובייס, זה תלוי מה אתה צריך. קודם כל, פנה לך הרבה מקום ב-HDD. יש פלאגין של EAST WEST שנקרא COLOSSUS, והוא שוקל 40 ג'יגה (!!), אבל הוא אחלה ALL AROUND, יש בו מכל וכל, אפילו פסנתר ו-RHODES שנשמעים לא רע בכלל, מערכות תופים חביבות, ועוד המון דברים. מעבר לזה, פלאגינים יעודיים: לפסנתר אני משתמש ב-AKOUSTIK PIANO של NATIVE INSTRUMENTS, נשמע מעולה לדעתי, ושוקל כ-12 ג'יגה בהתאם (4 פסנתרים בהקלטות של 24 ביט, כולל בוסנדורפר כמובן). לתופים פשוט מדהימים יש לך את ה-DRUMKIT FROM HELL SUPERIOR, ששוקל 35 ג'יגה... אני מסתפק בינתיים באלה של ה-COLOSSUS. לבאס אדיר (אקוסטי, מוגבר ועוד) יש את ה-TRILOGY, כ-4 ג'יגה. ולליווי גיטרה באקורדים, יש את ה-VIRTUAL GUITARIST של STEINBERG, רק צריך ללמוד טיפה איך להשתמש בו. לגבי מגבר - אני לא ממש מתמצא בזה לצערי... אבל כמובן שאתה צריך לקנות מה שנשמע לך טוב. מקווה שעזרתי במשהו!

יורם כץ

New member
40 ג'יגה...

עזרת בעניין הזה אבל פתחת התלבטויות אחרות - מה יהיה על המחשב - מוזיקה או סימולטור טיסה? בקיצור זה טריגר טוב להחליף למחשב חדש. אם יש לך קישור מוכן בשלוף (אל תיטרח במיוחד) שבו אפשר להתרשם מהסאונדים תגיד לי. לילה טוב

הייתי צריך לכתוב לך את ההודעה הקודמת במסר,

כי היא די אוף-טופיק כאן... אז לגבי הקישורים, קבל אחד.

למעלה