פרקי ארה״ב ספויילר למי שצופה בארץ

gal253

New member
אני מאוד מקווה שאריק יעזוב את קווין. היא פשוט בלתי נסבלת אי אפשר לראות את הסצינות שהיא מופיעה בהן. הייתי מעדיף לראות אותו עם דונה אבל גם אם יהיה עם שונה זה בסדר. קווין תוקפת את שונה בצורה מגעילה ביותר למרות שלא עשתה כלום והיא רק מנסה לשכנע את אריק לחזור לקווין. אם הוא לא רוצה אותה אז מה הבעיה שימשיך הלאה? לא נראה לי שקווין תעזוב את הסדרה אבל בתקווה.

הקטע עם הופ ותומס ממש מגוחך זה שלא אכפת לה שיש בובה בבית שלו זה ממש אידיוטי. התסריטאים מחפשים בכוח איך לעשות בעיות בין ליאם להופ.

betty281

New member
אני מאוד מקווה שאריק יעזוב את קווין. היא פשוט בלתי נסבלת אי אפשר לראות את הסצינות שהיא מופיעה בהן. הייתי מעדיף לראות אותו עם דונה אבל גם אם יהיה עם שונה זה בסדר. קווין תוקפת את שונה בצורה מגעילה ביותר למרות שלא עשתה כלום והיא רק מנסה לשכנע את אריק לחזור לקווין. אם הוא לא רוצה אותה אז מה הבעיה שימשיך הלאה? לא נראה לי שקווין תעזוב את הסדרה אבל בתקווה.

הקטע עם הופ ותומס ממש מגוחך זה שלא אכפת לה שיש בובה בבית שלו זה ממש אידיוטי. התסריטאים מחפשים בכוח איך לעשות בעיות בין ליאם להופ.
זה ממש בקטע קריפי...
לא אהבתי את מה שעשו מתומס... שחררו מהדמות הזו, זה כבר נהיה מגוחח

gal253

New member
כן אבל עכשיו לקחו את זה למקום שאחרי שתומס מחלים מהפגיעת ראש שלו שהיא שגרמה לכל ההזיות אז עכשיו הוא כבר לגמרי בסדר. כאילו שזה לא היתה אשמתו העניין עם הבובה זה היה הפגיעה בראש. ועכשיו התסריטאים מנסים לקרב את הופ לתומס במיוחד אחרי מה שליאם עשה. הם ממשיכים את המשולש המגעיל הזה אחרי שכבר כביכול נתנו לנו לחשוב שהם עוברים הלאה כשהביאו את דר׳ פיניגן החבר החדש של סטפי. לא ברור למה הם חושבים שהם צריכים להמשיך למרוח את הסיפור הכי מאוס בתולדות הסדרה

betty281

New member
כן אבל עכשיו לקחו את זה למקום שאחרי שתומס מחלים מהפגיעת ראש שלו שהיא שגרמה לכל ההזיות אז עכשיו הוא כבר לגמרי בסדר. כאילו שזה לא היתה אשמתו העניין עם הבובה זה היה הפגיעה בראש. ועכשיו התסריטאים מנסים לקרב את הופ לתומס במיוחד אחרי מה שליאם עשה. הם ממשיכים את המשולש המגעיל הזה אחרי שכבר כביכול נתנו לנו לחשוב שהם עוברים הלאה כשהביאו את דר׳ פיניגן החבר החדש של סטפי. לא ברור למה הם חושבים שהם צריכים להמשיך למרוח את הסיפור הכי מאוס בתולדות הסדרה
לא הבנתי מה ליאם עשה?
ולמרות שאני אוהבת את ליאם וסטפי יותר מאשר עם הופ, המצב כרגע (שהוא עם הופ),
דווקא רגוע ונחמד.
הם פשוט החליטו חד משמעית לעשות אותם רידג-ברוק-טיילור(אהובת ליבי).

gal253

New member
היי - כן מה שהולך לקרות הוא בהחלט לעשות לליאם והופ את רידג-ברוק-טיילר.

לספר לך מה ליאם עשה? זה ספוילר רציני

betty281

New member
טוב, היום ראיתי מה ליאם עשה חחח
מעניין לאן זה ימשיך... בסהכ דוקטור פיניגן ממש ליהוק טוב !

gal253

New member
היי סורי רק עכשיו רואהץץ פשוט בקושי יש פעילות בפורום הזה אז אני בקושי נכנס. כן פיניגן ליהוק טוב אבל זה קצת מעצבן שברגע שלסטפי היתה הזדמנות עם ליאם אז היא זרקה את כל המערכת יחסים שלהם לפח - זה רק מראה שהוא בחירה שניה שלה וזה די מגעיל

betty281

New member
לדעתי זה לא מגעיל... היא אוהבת את ליאם ותמיד תאהב ...
לאן זה הולך? בטוח הופ תגלה, וימשכו את העלילה הזו קצת חח

למעלה