פרקי ארה״ב שאלה לגבי אחת הדמויות / אחד השחקנים

gal253

New member
פרקי ארה״ב שאלה לגבי אחת הדמויות / אחד השחקנים

האם תורן (השחקן והדמות) עוזבים את הסדרה?
לא חידשו לו את החוזה?
מישהו יודע על מה מדובר? ככה סתם מורידים את הדמות שלו? אם הוא היה משעמם עם קייטי יכלו פשוט לשדך לו מישהי אחרת אולי אפילו קווין ואריק עם דונה.
מישהו יודע מה הסיפור עם השחקן?

אולי זה מרמז על סיכוי שוינזור הרמון יכול עכשיו לחזור...

sigalit1000

New member

נכון, השחקן שגילם את ת'ורן עזב וחזר לבית חולים כללי, לא נראה לי שת'ורן הקודם יחזור הוא נעצר בשנה האחרונה פעמים על ידי המשטרה לא סגורה בדיוק על מה אבל בסגנון של אלכוהול....

אמממ באופן כללי כל השחקנים שהצטרפו בשנה וחצי האחרונות לא חידשו חוזים זו כנראה מדיניות חדשה של CBS.... אפרט על יתר הדמויות והשחקנים שסיימו חוזה בחצי שנה האחרונה ועל שחקן חדש שכן קיבל חוזה למעל שנה, על מנת למנוע ספויילר שלא קשור לת'ורן אכתוב בהודעה מתחת....

sigalit1000

New member
עתידם של אמה, הופ, טיילור, קייטי, סטפי, קווין ותומס

השחקנית שגילמה את אמה עזבה אחרי שהיפים והאמיצים החליטו לא לחדש לה את החוזה.....

השחקנית שמגלמת את הופ סיימה חוזה בנובמבר וקיבלה עוד 7 חודשים של חוזה חדש היפים והאמיצים סירבו לתת לה חוזה של שנה....

תומס לוהק מחדש ויחזור בשבוע הבא גם הבן שלו ושל קרולין חוזר איתו, השחקן שמגלם את תומס הוא אוסטין מצעירים חסרי מנוח והוא קיבל חוזה לשנתיים של שחקן ראשי - משמע בונים עליו להרבה עלילות.... והוא השחקן היחיד ביפים והאמיצים שקיבל חוזה למעל שנה מהחדשים....

טיילור לא בחוזה למי שמתעניין.....

השחקניות קווין, קייטי וסטפי חידשו חוזים לשנתיים נוספות....

:(

טיילור לא חודשה?...טוב הם דיי הרסו את הדמות והפכו אותה לפסיכית...
&nbsp
אני לא אוהבת את תומס החדש...
&nbsp
מי זאת אמה?...

gal253

New member
תודה על העדכון!

לא הייתי כאן הרבה זמן. בכל אופן אני עדיין בפרקים של פברואר אז לא קורא את ההודעה שכתבת מתחת כי כתבת שיש ספויילר. תורן החדש היה בסדר מעניין ששיחררו אותו. כנראה לא היה לו סיפורים מעניינים מספיק ורצו מישהו חדש. לגבי וינזור חבל - אהבתי אותו. מקווה שייצא מהבעיות שלו ויחזור, ואם לו אז לפחות שנראה אותו מידי פעם בחגים

למעלה