פרקי ארה"ב

פרקי ארה"ב

כצפוי וכפי שחזיתי...ביל מנשק את ברוק.
כמובן שהיא בתמימות בסה"כ הגנה עליו בפני קייטי, תורן ורידג' כי היא באמת מאמינה שהוא אבא טוב (במיוחד אחרי שסחט את הבנים שלו ושכב עם האישה שלהם).
לפני דקה הוא היה מאוהב בסטפי ועכשיו הוא מבין שברוק היא אהובתו האמיתית שתמיד תמכה בו

ברור שהוא ורידג יריבו וברוק תתלבט כי היא ורידג בכסאח בגלל הויכוח עם המימון לקו של סטפי ולא של הופ..
העלילה המעפנה ממשיכה גם בשאר הזוגות/ שלישיות...
תורן מציע נישואים לקייטי אחרי שבועיים וממשיך ללחוץ עליה לתבוע משמרות מלאה על ויל.
זואי, מה וזנדר ממשיכים להיות משעממים ולא מעניינים והם באמת שחקנים גרועים...
לפחות הופ וסטפי הפסיקו את ההצגה והחברות המזויפת שלהם.

sigalit1000

New member
לגבי ביל

ידעת שבעצם הבחירה של סטפי הייתה ביל וזה צולם, חדר הילדים של קלי שהכין ביל נועד לעלילות המשך אבל אחרי שזה צולם זה נפסל לשידור ונאלצו לכתוב מחדש חלק מהכתיבה מחדש זה שסטפי בוחרת בעצמה והעלילה של המשמורת על ויל.... הסיבות שזה נשלל מתחלקות בין האמא של בראדלי בל שגילתה והתנגדה ונאלצו לעשות כתיבה מחדש מעכשיו לעכשיו והסיבה הנוספת שרשת CBS שצופה בכל פרק לפני שידור ומאשרת פסלה לחלוטין את העלילה ולכן עשו כתיבה מחדש.....

זואי, אמה וזאנדר לא מעניינים....

לא מבינה למה לאמא של בראדלי יש בכלל כוח השפעה כלשהו על העלילה...
חבל, העלילה המקורית הרה יותר מעניינת מהשחזור המגעיל הזה של ברוק וביל ורידג וגם הזוגיות של קייטי חתורן לא משהו...

טל מרום

New member
זה בערך כמו ששרה מחליטה הרבה דברים

על מדינת ישראל, מאחורי הקלעים, בלי שאנחנו יודעים......

Shiri from the block

Active member
היא עדיין כתובה על תקן מפיקה של הסדרה
אז כנראה שעדיין יש לה כוח השפעה... ממה שזכור לי היא גם הייתה שותפה לכתיבת הסדרה יחד עם בעלה ז"ל (וויליאם בל)
&nbsp

כמה ניחושים

הופ שאני מקווה כבר שנים שהדמות שלה תמוד או תעלם סופית או מישהו מחברות זנדה/ זואי אמה

&nbsp
הוספתי כמה אימוטיקונים לתאר את הרגשתי בנושא...
&nbsp
&nbsp

אהה...

זה לא כל כך גרוע..שאר הדמויות שהזכרתי שנואות עלי יותר...
הייתה לי הרגשה שהיא תחזור כשהראו אותה לפני כמה חודשים

gal253

New member
איזה כיף!

בגלל שאני במחנה לוגן ידעתי שאני דווקא כן אוהב את זה לכן הרשיתי לעצמי לקרוא למרות שזה ספויילר. וגם בגלל שזה לא כזה ספויילר גדול.
אבל באסה שאריק עם קווין. דווקא הייתי רוצה שהיא תחזור לאריק אם ברוק לא חוזרת אליו

Shiri from the block

Active member

זה נראה לי מה שיקרה... אחרת בשביל מה יביאו את דונה? היא לא קשורה לאף אחת מהדמויות האחרות בסדרה... חוץ מג'סטין אולי אבל סיכוי קלוש שהביאו אותה בשבילו..

גם אני חושבת שזה הכיוון..
בטח היא וקווין ילחמו על ליבו של אריק האביר על הסוס הלבן חחח
&nbsp
האמת, יחסית לעלילות עכשיו, אולי זה דווקא יהיה מעניין חחח

למעלה