פרק 11 בארה"ב

liornow

New member
פרק 11 בארה"ב

פרק 11 שודר השבוע בארה"ב. מישהו עדיין בפורום, צפה בפרק וחושב עליו משהו?
אני אישית אהבתי, העלילה מתחילה להתרחב סוף סוף, ואם החבורה תצא מחוץ לשטח של מונרו נגלה עוד על האפוקליפסה של החשמל, בניגוד לסדרות אחרות שתמיד מוגבלות בשטחן. 2 דברים שעניינו אותי: למה שר ההגנה לשעבר דווקא עכשיו חשף את עצמו בפני מונרו, ואת העובדה שיש לו חשמל (ואיך הוא לא פחד), ומה רייצ'ל הוציאה מהבטן של הבן שלה?
מחכה לפרק 12

היה פרק מצויין

סוף סוף הרגשתי שדברים מתחילים לזוז.
כאב לי על דני, 10 פרקים הסדרה עסקה רק בלהציל אותו ואז הורגים אותו?
אבל זה פותח את הסדרה כמו שכתבת, זה יהווה בסיס טוב לתחושת הנקמה שהתחילה בצ'ארלי ואמא שלה.
אני גם שמחה שיש להם גם כוח מסויים, אומנם קטן, אבל אולי אמא של צ'ארלי תצליח לפתח אותו.
הקטע עם הגנרל גם עדיין לא ממש ברור לי, למה עכשיו? למה דווקא עם מונרו?

liornow

New member
יש! אני לא היחיד פה

יש לאמא של צ'ארלי עוד הרבה סודות שנגלה לאט לאט לדעתי. הם יגדילו את הכוח שלהם בעזרת המורדים אולי, ואם מונרו יצליח להשיג שוב חשמל (משר ההגנה?) אז הם אולי יחברו לאיזה ארגון באחת המדינות השכנות. אני סתם מהמר פה

ומחר (מחרתיים) פרק חדש!

זה רק אני ואתה נראה לי

ספק אם מונרו יסכים לתת למישהו אחר להיות משליטה.
מוזר לי כל הסיפור איתו, לפי התיאורים של מיילס
הוא היה נשמע כבן אדם חביב, טוב, איך קרה שהוא נעשה כזה מפלצת?
אני בטוחה שגם לאבא של צ'ארלי היו הרבה סודות, הרי המכשיר היה ברשותו, הוא זה שחזר הביתה וידע שזה עומד לקרות.
אני אוהבת את כל הסודות האלו, רק מקווה שלא משנה מה יקר לסדרה נקבל את כל התשובות ושהיו הגיוניות, ג'י ג'י לצערי לא ידוע כאחד שיודע לסגור קצוות כמו שצריך.

METAL15

New member
אני גם פה :)

לא היה לי זמן לנהל, אבל אני עדיין צופה בסדרה. מקווה שהמנהל הבא יקפיץ את הפורום קצתץ

למעלה