פרק 149- הפרידה

פעם אחרונה

לכולם היו פעם תסרוקות מוזרות.
&nbsp
שוב תום אבני!!!!!!!
&nbsp
שכונה נולדה במחאה.
&nbsp
אולי עדיף שתעשה ארבע סדרות אחרות! בניגוד לעונה השנייה! ומי נהנה מהעונה האחרונה?! ככה גם בחממה?! בוא נרגיש בנוח ולא נשקיע?
&nbsp
בוגד, אתה היית רק באילת. באת רק לכסף.
&nbsp
דאוס ומיכאל באותו החדר?!
&nbsp
ליאנה מציקה לכולם.
&nbsp
גיורא הפריד בין השכונקים והנרקיסים...
&nbsp
למושונוב כיף להיות רע. אל תיקח את זה הביתה, אימא ריקי תכעס ונורא תדאג.
&nbsp
למה יש להם מלא קבוצות? יש מלא בלי טום, כאילו?
&nbsp
החרימו את יעל! סתם לא.
&nbsp
ליאנה לא יכולה לדבר מול עומר...
&nbsp
לא רק אנחנו חושבים שיעל דומה לדר...
&nbsp
פספוסים קורעים.
&nbsp
כולם נראו מוזר בעונה הראשונה!
&nbsp
גיורא: "אין להם כוחות על, הם לא לומדים בבית ספר יוקרתי, אין להם גלי למדא בראש..." - נו, בכל זאת זה לא אומר שדווקא אותם אני מעדיף. לא תמיד... אה, ולרחלי יש כוחות על.
&nbsp
יעל ריטבלט!!!!!!!!!!!
&nbsp
לאודי הייתה חולצה של "Read More"...
&nbsp
אוטובוס באולפן...
&nbsp
אין נחשים באמת. חוץ מהשיינפלדים.
&nbsp
והזוגיות שרועי שונא, דורי ורחלי. תותי מאוד פתוחה. זה כמו פעם: "בא לך לגלח את השיער לתפקיד?" "תביא לי את זה, אני מסדרת לעצמי תפקיד בסדרה אחרת עם זה..." אגב, גם הביביתון דיווח על זה: http://www.israelhayom.co.il/article/567013
&nbsp
אולי אם לא הייתם מוחקים את החרא של העונה השנייה אז באמת היו שלוש עונות! וזה לא באמת 150 פרקים!
&nbsp
"לדאוג לגורלו של כל אחד"- מה עם מצליח?!
&nbsp
יכולתם להגיד עוד כמה דברים...
&nbsp
מצלירון סחבו את הטלוויזיה בהתחלה, וסחבו אותה גם בסוף. סגירת מעגל, לזה לא שמתי לב.
&nbsp
הסיום היה במדבר. וגמלים התערבו.
&nbsp
עצוב.

Roei152

Well-known member
מנהל
למה עצוב?
יהיו עוד הרפתקאות נהדרות בסדרות אחרות ...
יעל ריטבלט!!!! אהובתו האמיתית של אלון!!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה יודע שירון בונה את סיפור האהבה של דריה ואלון
לאט לאט , בככה שהוא באמת יסגור את הסדרה בעונה הבאה, אז יהיה הפיצוץ האמיתי .. ובסרט נזכה לראות אותם יותר רומנטי.
.אני לא הבנתי אם גל פופלר ניגש לאודישן לעונה השלישית או לא ? אני ראיתי סרוטון באינסטגרם , בו גל וטל דיברו ליד שלט המפנה לאודישנים לנעלמים ..
&nbsp

מה בונה?

איך הוא בונה?
&nbsp
כשהם לא שמים לב אחד לשנייה בכלל?
&nbsp
אם הוא כל כך בנה את דריה ואלון, למה הוא הפריד ביניהם ממש על הפרק הראשון?
&nbsp
די, רועי, אתה כבר לא קלעי זוגות.
&nbsp
אתה אמרת שדורי ואגם יצאו מהארון!
&nbsp
אתה אמרת לקראת פתיחת העונה שלא צריך לאחל לרחלירון בהצלחה כי לא יפרידו ביניהם.
&nbsp
הוא בונה, אם כבר, את תמר לאט.
&nbsp
האמת שאני לא אתנגד אם הבוגד בקיבוץ דווקא כן יהיה עם דריה בסוף ונראה מהפך. זה אם הוא יישאר בסדרה כמובן.
&nbsp
אבל בינתיים דריה תוכל להסתפק ביונתן בכפולה. שיחקרו ביחד. או שאולי היא תצא מהארון!!!!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
אז למה בעונה האחרונה בכלל
הוא המשיך עם הכיוון של דריה ואלון , עזוב אתת הכיוון של הממתקים והפרידה של שירה מאיתי.. תמר והמתח הרומנטי היה מתבקש , כי בכל זאת היה בינהם משהו
דריה ואלון זה הזוג שמתבקש ע"י ירון ...
&nbsp

רועי, בחייאת, כי היה ביניהם קטע אחד (!) אחרי הפרידה?

אולי גם הוא הבין באמצע שעדיפה תמר.
&nbsp
די, נו, אלון ותמר. לדריה הוא ימצא מישהו אחר. גם הוא מודה שיש זוגות ראשיים שצריך להפריד. ותמיד זה זוגות שאתה אוהב.
&nbsp
אגב, אם כבר מדברים על דריה, יופי שהיא פוצצה על תום פצצת צבע. כי כשדקל ראה את זה, הוא הבין שגם אם עוזבים את הקיבוץ, תמיד תהיה בחורה שתצבע אותך...

Roei152

Well-known member
מנהל
אני לא אוהב את דריה ואלון
כמו שאני אוהב את תום ועלמה ,דניאללי , רחלירון...
שכחת כמה אהבת את הכיוון של היומן ? שאלון קורא ביומן של דדריה ומתאהב בה?
אז מה יהיה הכיוון של דריה בעונה הזאת? ה

אני אהבתי את היומן?

חשבתי שזה מוזר ופריקי. ועובדה שרציתי שהם ייפרדו בסוף.
&nbsp
העדפתי את אלון עם יובל, אם אתה זוכר. או עם תמר אחר כך.
&nbsp
מבחינתי, אני רוצה שהעונה השלישית תהיה כל כך מסוכנת, עם רעים כל כך גדולים, עד שגם תום יצטרך להיות מעורב ואולי הוא ודריה יחזרו דווקא. אם זה ייבנה כמו שצריך זה יכול להיות מדהים. או שדריה תצא מהארון.

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה רוצה תיקון של מקרה סופי ?
אז למה בעונה הזאת של שכונה לעזאל , לא תיקנו את ממקרה סופי דרך מצליח ? מצליח לבד , אין לו זוגיות , למה הוציאו את רחלי ולא אותו?
&nbsp

אז זה כן מטריד אותך שרחלי לא עם לירון!

אגב, סופי הייתה אמורה להיות לסבית, אז גיורא רצה לסבית.
&nbsp
והוא רצה ראשית.
&nbsp
ותותי פתוחה להכול. וזה עבד.
&nbsp
מצליח צריך עלילה, לא דווקא יציאה מהארון...

Roei152

Well-known member
מנהל
מה אתה מתפלא?
כן מטריד אותי שחלירון נפרדו , , אבל אני כן מפרגן לדורי ורחלי , חוץ מזה שאני יכול לדמיין שב2023 , רחלי חוזרת ללירון , , בניגוד לדר שלא יכול ...
&nbsp
ואתה יודע יעל פולמן וגל פופלר ירושלמים במקור , כמו שליטמן חיפאי , אז אני יכול לסדר איתם כמה ענינים בשבילי ובשביל דר . מה ? לך מותר לספר סיפורים שהפגישה שלך עם אביה הובילה לאהבה בלתי נשכחת מצדה , ולי אסור ? ..
&nbsp

עוד פעם אתה מדמיין אחרי הסדרות?!

מצחיק שכשאני אומר שרשף ויפתח חזרו להיות ביחד אתה אומר שמה שמשנה זה מה שקרה בסדרה.
&nbsp
אבל כאן אתה מדמיין, ומדמיין דורוגו, וכו' וכו'.
&nbsp
כשתיפגש איתם תיפגש איתם ותספר מה שאתה רוצה. בינתיים רק אני נפגשתי עם אביה. יש לי כמה פגישות עם מפורסמים יותר מכם... (היי מיי-מיי! היי מיכלי! היי עידו מוסרי! היי אביולי!)

Roei152

Well-known member
מנהל
טוב , גם אתה מדמיין עולם שלם במקום סדרה
גאליוסי .. ואני הכי מפרגן ..
מותרבסטח שמותרר לך לדמיין שדניאל שבר את הרגל ומת וללי קפצה לזרועתיו של יפתח זה לא ימצא חן בעיני אליאנה שמשחקת את בת זוגו בשתי סדרות ואף נשואה לו בסדרה אחת ...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
זה פשוט היה נראה לי הגיוני
לאור זה שבשתי העונות היה בינהם קטע רומנטי לא מומש , חשבתי שירון הוא לא גיורא תוקף זוג מתאים כמו אודי ואגם שה דומים לצורך העניין (מקובלת וחנון)על ההתחלה , אלא נותן לבחורה להתבשל עם עצמה ...

זה לא היה זוג טוב

היה ביניהם קטע רומנטי לא ממומש בעונה אחת, שלא ממש התפתח יותר מדי. כי הוא התאהב בה מסיבות די דביליות (קרא את היומן שלה).
&nbsp
אז הוא הקשיב לי, ממש הקשיב לי, (גם הוא הגיב לי פעם באינסטגרם. לא מזמן), או לפחות שמע לדודה רקפת, וקבע על ההתחלה שזה לא זוגיות אמיתית. ומאז הם די היו בהפרדה, הקטע היחיד ביניהם אחרי שאלון הודה בפניה שזה נגמר, היה שדריה שמעה על מה שעשה (כשהוא כבר מזמן לא היה בקטע שלה), כדי ששירה תוכל לשמוע.
&nbsp
זה זוג שאף פעם לא התחבר... והם לא אודי ואגם. בשום צורה.

dar dahan

Member
לא, כי ההתאהבות של אודי באגם זה הגיוני

בנאדם שמתאהב בכל אחת שהוא מנשק בטעות או במתכוון...
ממש התאהבות הגיונית.
אני הייתי בעד אלון ודריה ואני עדיין בעד בתקווה שירון ארזי יתעשת ויבין שדריה מתאימה לאלון.
ודריה היא לא הגרסא של דינה או אפילו של אגם, דריה היא אחת שכן יכולה להיות עם מישהו כמו אלון וחבל שירון ארזי לא הבין את זה, דריה מאוד מזכירה לי את ליבי, ואלון מזכיר את טומי, או שילוב של טומי (לא דילן הפוץ, טומי מעונה 1 של האי) ושל מתי.
&nbsp
מה שכן אין ולא יהיה זוג כמו דינה ומתי!
ה-זוג בה' הידיעה, אין ולא יהיה זוג כזה, אם כל הכבוד לאגם ואודי או לדניאל ואלה לי או לכל הזוגות שיש.
&nbsp

דר, מספיק, עכשיו הגיע הזמן לחשוף את התכנית שלי

יוצרי סדרות הנוער נתונים למרותי!!!!!!!!!!!

מיכלי נתנה לי טלפון, ירון ארזי הגיב לי וגם מעסיק את דודה שלי רקפת, ונועה וגיורא... טוב, ראינו עד כמה הם הקשיבו לכם.

אגם ואודי נהדרים, העונה הזאת ראינו שמדובר בקצת יותר מהידלקות של אודי ולפחות ביטלו את זה שהוא מתאהב בכל אחת (כי במיטל בסוף הוא לא התאהב גם אחרי הנשיקה השנייה). ואם אתה פתאום זנחת את אודי ואגם המדהימים, נו באמת... שכחת מהדייט המדהים, מהמלחמה במשפחות, ומחברות האמת. כאן אני ניצחתי. והם יהיו לעד הזוג השני הכי אהוב עליי בסדרות של גיורא. לא יותר מעמית ושרון אבל יותר מאמה ועידו.

אני מסכים איתך שדינה ומתי אהובים עליי יותר מאודי ואגם (חנון וקשוחה. ולהם לפחות היו כל העונות). אבל דריה היא לא ליבי. ליבי לא הייתה קשוחה, היא לא הייתה "הנערה המגניבה שכולם רוצים להיות היא". היא הייתה האחות החנונית והנגררת, הנשמה הטובה והחמודה. ואלון לא טומי, טומי היה חתיכת דרעק שאין דברים כאלה, באמת, יון התנהג כמו משאבת כריזמה בעונה ההיא, ואני רק אגיד שבעונה הראשונה הוא היה הגיבור הכי גרוע של גיורא. מנותק לגמרי, לא קשור לכלום עד שהוא גילה שהוא דילן. ובוכה הרבה! מה זה?! אלון לפחות מבין בסמים.

ודריה לא מתאימה לאלון, היא דומה מדי לאמה ואלון לא צריך להיות עם אחותו. זה לא יומני פה. אלון עכשיו עם תמר, כמו שצריך להיות, אלון צריך בחורה חמודה ומתוקה, ודריה... דריה שתמצא מה שהיא צריכה למצוא.

למעלה