פרק 173 - אחרון ודי

פרק 173 - אחרון ודי

פרק סיום חגיגי וסופי שמסכם את כל שבע העונות של הפיג'מות. שידור ראשון בשעה 10:25, שידורים חוזרים בשעות 15:25 ו-20:00 וב-hot vod young. כולם מוזמנים להגיב, לספר מה דעתם ולסכם את שבע העונות של הפיג'מות. דיון פורה וצפייה מהנה!

../images/Emo7.gif עצוב

היה פרק מאוד מרגש, ללא ספק פרק הסיום הכי מרגש שהיה ובאמת יש הרגשה שהפעם זה באמת נגמר (ויכול להיות שבשעה טובה- השיא כבר מאחוריהם, אבל הם בהחלט סיימו עם עונה שבסופו של דבר הייתה בטעם טוב מבחינתי). היו גם כמה קטעים מצחיקים (מקרפי
נתן מנסה לדבר ויוצא לו בכי
הפרצוף של אילן כשעודד נשען לו כל הכתף ובכלל כל השיר סיום היה מאוד משעשע), אבל פחות מבפרקים קודמים, ולמען האמת זה לא כזה משנה. הסדרה הזאת עיצבה לי את חוש ההומור בחיים עוד מגיל קטן, באמת שכל ההומור שלי מתבסס על הסדרה הזאת, גם התחכום וגם הנונסנס המטורף שהולך שם. לראות את השירים מכל העונות בעיבודים החדשים היה עצוב להפליא
הפרק עצמו? הוא לא ייכנס לפנתאון הפיג'מתי, הוא גם לא היה משהו טוב במיוחד, אבל הוא סוגר יפה את הסדרה. כל אחד קיבל את הרגע שלו, ויאללה סוגרים את הבאסטה. השיר סיום היה מרגש ומצחיק גם יחד, הוא עשה את הפרק מבחינתי.

Superboi

New member
לדעתי

הם היו צריכים להפריד את פרק הסיכום (שזה מה שהפרק הזה היה) מפרק הסיום, שהיה צריך להיות פרק עלילתי (בו, בין היתר, אנחנו מבינים למה הלהקה מתפרקת וחוזרת לנתניה, ולראות מה קורה עם כל דמות אחר כך ומה קרה בהמשך לפרק הקודם). ואיפה אלונה ושפרה? :(

barak97

New member
פרק נחמד ../images/Emo40.gif

לומר שהוא פרק סיום טוב? אני לא יכול. לומר שהוא פרק סיכום טוב? הא.. ניחא. חבל לי שאפילו בפרק הסיום לא משקיעים במשהו שיגרום לנו להגיד "וואו, זה סיום מעולה לסדרה הזו!" המחרוזות שירים רק הוכיחו כמה בעונה הזו לא הייתה השקעה בשירים, זו כאילו הייתה עוד עונה כדי להגיד "הייתה לנו עונה 7."

טווול

New member
באמת שהיה מרגש!!!

אני בכיתי לא יודעת מה איתכם
אהבתי תמחרוזות מכל העונות למרות שבאמת הם לא השקיעו בלהקה בעונה האחרונה או אפילו ב6 ולכן לא היו הרבה שיירים:S עצוב לראות את זה ככה נגמר השיר סיום היה יפה מאוד צפיתי לכלים בסוף הפרק .... למרות שהקטע עם רובי היה הענקי הפרק עשה לי חשק לספיישל הפיג'מות לראות את כל העונות מהתחלה פתאום מהסתכלות מהצד עונות 4-6 היו מעולות!! במיוחד 4! הדבר החידי אלונה?????????????????????????????? ושיפרה?????????????????????????????? בכל מקרה זאת ה --סידרה!!!!!!!!!!!! ואני תמיד יאהב ויזכור אותה

מרגש.../images/Emo131.gif

או שבפרק הזה הייתי פחות ביקורתית או שהוא פשוט היה יותר טוב, אבל באמת שנהניתי ממש. היה מרגש, עמדו לי דמעות בעיניים מתחילת הפרק ובשיר סיום כבר ממש בכיתי. בניגוד לרוב פה, אני דווקא שמחה שלא הראו את שיפרה. אני מעדיפה אותה ככה, כשאף אחד לא באמת יודע איך היא נראית ואפשר רק לדמיין.. אבל באמת ציפיתי שאלונה תהיה
אני לא מאמינה שזה נגמר. אני לא מצליחה לקלוט שלא יהיו עוד פרקים של הפיג'מות. קודם הארי פוטר, עכשיו הפיג'מות.. אני חושבת שעכשיו באופן רשמי הילדות שלי נגמרה

דיי אני מרגישה כאילו לוקחים לי את הסדרות...

הטובות ביותר, תחילה את השמינייה, אחר כך את אבודים, וגם את האי, לאחרונה התבסרתי שגם סטארגייט לא תמשיך לעונות נוספות של סטארגייט יוניברס, ועכשיו זה, מה עובר על מסך הטלוויזיה, כל סדרה איכותית וטובה מסתיימת, לפחות האוס ודוקטור הו נשארו, וגם הן יעלמו בקרוב מעל מסך הטלוויזיה (אולי לאו דווקא דוקטור הו). אגב אני מוכרחה לומר היה באמת פרק סיום משונה ומיוחד, כלומר זה בדיוק מה שהפורמט של הסדרה היה מההתחלה ועד הסוף, הדמויות ידעו שהן משתתפות בתוך סדרה וכך גם היה בפרק האחרון, חבל רק שבאמת לא הסבירו מה המניע של הדמויות לחזור לנתניה. אוף הלוואי שבאמת יעשו סדרה חדשה ויחזירו את גרי כי אני פשוט מטורפת על הדמות הזאת, רוצה את מקרפי, רוצה את מקרפי!
אגב הפיג'מות תמיד תשאר אלי בלב, תמיד.

איזה פרק מרגש..! ../images/Emo223.gif

דווקא נהנתי לצפות בו... ("אני אילן, אני עודד, אני קובי, אני נתן, אני ימית, אני דנה" - "וואו, פעם זה היה יותר קצר.." חחחחחח נקרעתי.) כל הקליפים והשירים עלו לי מחדש והבנתי כמה שאני אוהבת את הסדרה הזו. תמיד, אבל תמיד הם יצחיקו אותי ויעלו לי חיוך על הפנים! בהחלט אחת הסדרות שאני אזכור כל חיי.
ועם כמה שאני אוהבת אותם, באמת די עם העונות חחח. היה טוב וטוב שהיה. שיהיה הרבה בהצלחה לכל השחקנים.
-- אה כן, ואין לי ספק, תמיד אמרתי ואני תמיד אומר- עונה 4 הכי טובה!!! נתן

למעלה