פרק 20 -עוצמה שלי

Roei152

Well-known member
מנהל
|בית||לב|
מה יהיה. עכשיו ? שאוקו הוא חגי ? האם באמת הם החליפו דנ״א?
מה השר יורה לפינטו לעשות בעקבות השתשלשלות הענ יינים?

ו....שוב הניגון מתנגן - ההכנות לנשף חנוכה המפורסם חוזרות ... - מי ינצח במשימת הסופ... אה לא הסדרה ... האם. סקיי תצלייח ללמוד לרקוד לנשף?
(אגב חשוב , בגלל ערב יום השואה , השיחות על. הפרק. יסגרו. בשעה. 20:00 ,; מב;קש לכבד זאת ....)

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
והכי חשוב- האם למישהו יש אקסית? מה עם אקסיות? והאם אוקו יעשה טעות במהלך ההצרחה? והאם סקיי טיימרית?!

הנה, זאת דוגמה לפלאשבק שהוא כן הגיוני לעשות. למרות שאוקו עדיין נראה די דבילי. מצד שני הוא דומה קצת לאי.טי. למה אתה לא נתת לו בומבה, חגי? למה להתעכב? דביל. אז היה לו טי.קיי משלו. אבל לא הבנתי. אמרו שהשינוי הוא תמידי. אם הדנ"א של אוקו (ושל כל חייזר תכל'ס) נשמר ברובוט וניתן להעברה, מן הסתם שזה אומר שהוא ניתן גם להחזרה לגוף המקורי. בחייכם. וליוליוס הייתה טכנולוגיה משנת קול יותר טובה.

זה בסדר, יפעת, מדינת ישראל מביכה את עצמה יפה מאוד. עוצמה שלי, עוצמה שלי ממש. וזה שמיים, לגמרי שמיים. מעיין מצחיקה מאוד.

יופי, ואתם טיפשים ומקס שותה את משקה השטן שברור שיישפך על מישהו. בתקווה על אוקו ולא על סקיי.

מסכן חגי.

חברה? שלי? חברה? אבל מילי נמצאת באזורים בלי קליטה, מה הקשר להתקשר?

הריקוד... הנה זה בא...

הו, שלום לך. כן, הוא סלע קיומנו. המשפט הזה שהוא אומר, בטוח היה בשמינייה. זה לא הדבר היחיד שהסתרת כאן. מה הקשר למועצה, אה?! ואיפה הלמדא נכנסת לפה?! רגע... איך חגי לא מתלהב שהוא מצא את מוקי שהתאבד?! הנה, רואים?! אוקו לא ראה מותק בול באמצע! זה הפיל אותו!

הוא לא יהנה. השיר הזה מפחיד קצת. תגידו תודה שאתם לא מלמדים אותה ארגנטינאית... זה היה מסבך הכול...

ליאור, די לקפוץ. מסכנה שלי. ברוש ניסה להסביר באצבעות איך עושים שפגט? כן, לשבור רגל. כמו ליטמן. שלי השתפרה וברוש מתלהב עבור החברה שלו. ולליאור לא אמור להיות תפקיד קל! תראו איזה חיוך מקסים! אישית אם אני הייתי סקיי (ולא ליאור שמג'נגלת בין שתיהן) הייתי פשוט טוען שאני לא מוכן לקחת משלי את התפקיד. משקה השטן הוא עדיין נשק לא חוקי וגם אם הוא עוזר לנו אני הייתי חותם על הסכם לפירוז המזרח התיכון מסודה.

השתתק כאילו פגע בו הווירוס המשתק ההוא.

אגב, מוזר לי שכולנו קוראים לאוקו בשמו. עדיין לא ציינו אותו בסדרה! הוא לא גיבור אמיתי, הוא או בוי! הרבה מתבלבלים.

כן, רואים למה אסור לסמוך על הסודה? רואים? העצות שלי מצילות אנשים בקלות. אה... בעצם... טוב, לי באופן אישי לא אכפת, אני דווקא ממש בעד. ולליאור מגיעה עלילה. השיר הזה עוד מפחיד... והנה זה מתחיל... ליברוש... ברושליאור... אה... משהו...

כאילו מחקו פה את הלמדא. סליחה, זה שהוא חשף את השחיתות שלך לא הופק אותו לדמיקולו! איך שרים חוזרים לתפקיד שלהם בכלל אחרי כישלונות כאלה...

בוקר טוב. הבוגד שלך חזר.​

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק קליל. וכייפי
סוף. סוף ליאור מקבלת במה אמיתית , וסקיי בבלי להתכוון. מחזירה לה. את. תפקידה כסולנית ..
טיקיי חזר לפעול , אומנם. לא מול סקיי , אבל לפחות חזר..

YossihNew

Well-known member
וסופסוף ברוש וליאור מתחילים קצת להתחמם.

איך נקרא להם? ברושור? ליאורוש?

Roei152

Well-known member
מנהל
שני השמות לא. מתאימים ., יש זוגות. עם שמות. שלא מתחברים

YossihNew

Well-known member
היית צריך לעשות סמיילי של ריקוד לפי השיר...

אולי ריקוד עם הסמיילי הוא שלא יודע...

אבל גם זה בסדר.

Roei152

Well-known member
מנהל
היית צריך לעשות סמיילי של ריקוד לפי השיר...

אולי ריקוד עם הסמיילי הוא שלא יודע...

אבל גם זה בסדר.
אה שאני צופה , אני אוהב לעשות. סטופ ולעשות איטקון רק לפי השם לפני הצפייה עצמה ... .

YossihNew

Well-known member
בגלל שהשיר היה בהצצות, אז היה לי ברור מההתחלה שהכוונה לשיר.

Roei152

Well-known member
מנהל
לא צופה בהצצות בד״כ .. אוהב לצפות בלי לדעת ...

שיר m

Well-known member
סקיי חכמה.

מחכה לראות מי ישפוך סודה על חגי. בעצם, די ברור מי.

למעלה