פרק 21

פרק 21

מי ראה את פרק 21 אני לא יכלתי היתי צריכה לקנות בגדיפ פליז מכקה כי אנני לא סובלת לא לראות פרק ואני לא יכולה לחקות לשעה 00 8

°°NaTaLi°°

New member
חחח גם אני חחח

אני 3 פעמים בשבוע מפסידה ב5 אני לומדת עד 5 וחצי יש לי עזרה בבית ספר!עד שקיבלתי את זה לא רצו לתת לי חח אמרו שאני מעל הממוצע זה ילדים שנכשלים במקצעות! עד שנתנו לי להיכנס לקח זמן כי ני חכמה אבל יש לי קשיים חח! וגם אני אוהבת תאדומות ראיתי פרק אחד לא אהבתי ממש אז לא בא לי לראות תעונה השניה גם מעצבן אותי לראות רק ב8 אני אוהבת לראות את הסידרה פעמיים ביום וביום שישי חחחחחחחח

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo44.gifשרשור פרק יומי?

היה פרק נחמד ביותר. תומר וטלי פשוט עוברים כל גבול. זה כבר ממש מעצבן- הם לא יכולים להמשיך לחשוב שהם יעשו מה שבא להם. ועל איתי לא האמנתי שישתף פעולה עם דבר כזה. אני מקווה שאיריס תהיה מספיק חזקה כדי לא להשבר מולם
אחלה פרק

בן אתה צודק

אני חשבתי בדיוק כמוך כשקראתי את התסריטים, וגם חשבתי "וואו, זה מצב מ-ס-ו-ב-ך-! איך אפשר לצאת ממנו?" אז מה אתם חושבים? מה איריס וריקרדו יכולים לעשות?

Ben LeVi 232

New member
אמרת תסריטים וזה העלה לי שאלה

האם את הסדרה צילמתם במצלמה אחת או מולטי קמרה (כמה מצלמות)? אני יכול לשער שבצילומי חוץ מצלמה אחת ובאולפן היו פעמים שכמה מצלמות. תקן אותי אם אני טועה

תשובה

באולפן צילמנו מולטי עם 3 מצלמות בחוץ גם צילמנו מולטי עם 2 מצלמות, השתמשו בקלאפר ובעריכה סינכרנו ביניהם

אד11נת

New member
גור!!!

גור, ממצב? תקשיב, יש לי שאלה חשובה לשאול אותך בפרטי! אז תכתוב לי!

למעלה