פרק 3X09

Robin Sparkles

New member
פרק 3X09

אל תשכחו לסמן ספוילרים

Born To Try1

New member
OMG../images/Emo58.gif

מה זה היה שם בין דן לונסה לאוליביה??? אני לא יודעת לאן הם לקחו את הסדרה אבל מה שבטוח זה היה קטלני. צ'אק ובלייר-מתוקיםםםםם
רק לא הבנתי, מי היו 2 הבנות האלו שהיו עם נייט וצ'אק?? סרינה וטריפ- ממש הוסיף אקשן הנשף וג'ני-היה ממש מגניב מה נהיה מאריק?? הדמות הכי שפויה וטהורה באחת שיודעת
היה פרק טוב, שווה צפייה
דרך אגב,
קטן: למי שמחכה לדרמה גדולה יותר בין צ'אק לבלייר, חכו לפרק 11...

M r s J o n e s

New member
../images/Emo58.gif

פרק מעולה!אין לי כוח לפרט,אבל פרק שמכיל את הדברים הטובים שיש בסדרה הזו!!סתם נסחפו עם הקטע של השלישיה,זה היה חלק מאוד מזערי מהפרק אבל באמת,פרק מצויין,שרק ימשיכו ככה!

Baibasmom

New member
היה פרק מעולה- הם מתחילים לחזור לעצמם

אולי כיוון שעולם ההיי סקול חזר לככב בפרק זה.
אגב- איך אני מסמנת ספויילר בכותרת? זה נותן לי להוסיף רק בגוף ההודעה. השלישיה הייתה מעולה- דן היה כזה חמוד. (הרבה יותר יפה לו שיער קצר כמו בעונה הראשונה) לא אוהבת את המשחק של הילרי דאף- היא לא טבעית. טריפ וסרינה- מעולים יחד. סוף סוף בן זוג רגוע ומיושב ולא כל מיני פוחזים (חבל רק שהוא נשוי...) צ'אק- סקסי ושובב כתמיד. נייט- גם הפתיע אותי אתמול לטובה. ולסיום, הגעתי למסקנה שמה שהכי מדבר בסדרה הוא כשיש בה רגשות אהבה שאינם ממומשים. מרגע שהאהבה מתממשת היא כבר הרבה פחות מושכת אותי כצופה...

ספווילר מעליי... ובשבילך איך שמים בכותרת..

את הסמן שימי בכותרת ואז תחלצי על הספויילר מתוך הרשימה...

Robin Sparkles

New member
לרגע חשבתי שהמציאו כמו בפרק של חברים../images/Emo3.gif

שפיבי חתמה עם השם של מוניקה והיא כתבה "מוניקה בלולה גלר"

JAP Noa

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo58.gif הפרק אינו מיועד לחולי לב ולילדים

זה היה אחד הפרקים הטובים בתולדות הסדרה הזאת. באמת שהופתעתי לטובה לגמרי. הקטע עם השלישייה היה מזעזעעעעעעעעעע, איכ כאילו מה וונסה ודן ביחד? הם חצי אחים בערך. איכ. אבל חוצמזה היה פרק ממממש טוב. סרינה ובליייר היו כאלה חמודות, וכל הקטע של אריק והגמדה הזאת לדפוק את ג'ני ובסוף הם נדפקו יצא אדיר. כמות הרוע בסדרה הזאת מפתיעה אותי כל פעם מחדש..

TetiBETTY

New member
קרו כ"כ הרבה דברים..מדהים!! הפרק הכי הכי טוב

שהיה העונה!!(ויותר טוב גם מחלק מהפרקים בעונה ה2)

jasika siton

New member
WOW! ../images/Emo58.gif

אחד הפרקים הטובים בעונה הזאת ! קודם כל, כל הקטע של דן-אוליביה-וונסה היה קטלני, ועוד יותר אחרי ששלחו לה הודעה שהבמאי התחרט.. D: אהבתי את כל הקטעים עם הנשף, אני אוהבת את ג'ני בתור המלכה, היא הרבה יותר מעניינת מאיך שהיא הייתה בעונות הקודמות! היא יצאה גדולה שהיא באה בסוף עם נייט.. אבל זה נראה שהולכת להיות תחרות עם הילדה ההיא שיצאה עם זה שהיה אמור להיות עם ג'ני..הולך להיות מעניין :) ממש התגעגעתי לכל הקטעים האלה של הבציפר . אהבתי את הקטע שבלייר וסרינה דברו בניהן..סופסופ ! אבל אחרי זה סרינה יצאה כלבה. היא קבעה שהיא תצא עם בלייר ובסוף נשארה עם טריפ.. ולא הבנתי, לילי ראתה מכתב מאבא של סרינה בסוף הפרק ?! כי אם כן, בטוח שהיא תסתיר את זה מסרינה וכל זה.. זה יהיה מעצבן.

רציתי לשאול איך אתם רואים את הפרק?

חיפשתי באינטרנט את הפרק לצפייה ישירה מתורגם ואין כלום עדיין :\ אני אשמח אם מישהו יעזור לי ,אני נוסעת היום בערב ואני רוצה לראות לפני... תודה מראש

../images/Emo58.gif וואי היה ממש פרק מעולה!!!

השלישה חחחח זה היה הזויי ביותר נראה מה יקרה בבוקר למחרת:D וואי שמתם לב איך הדמות של ג'ני השתנתה במהלך הסידרה? של כולם ככה אבל ג'ני הכי הכי וזה האמת כבר יותר מידי קיצוני אתם לא חושבים?

TetiBETTY

New member
../images/Emo58.gifשאלה למי שראה את הפרק..

מה נראה לכם שלילי תעשה? תעלים את המכתב או שתספר עליו לסרינה? לדעתי היא תעלים אותו למרות שהיא צריכה לספר לה עליו אחרי כל האבות שסרינה "עברה" בחייה.. כי אם היא תראה לה אותו, סופסוף היא תמצא את אבא ולא יהיה להם על מה למרוח את העונה עם הסיפור סרינה-אבא.. ומן הסתם, חייב תככים של אמא-בת;לילי-סרינה של "איך לא סיפרת לי?" ובלה בלה שהם כ"כ אוהבים...

Maayang4

New member
../images/Emo58.gifברור שלא

ברור שהיא לא תספר לסרינה מסכנה... אהבתי מאוד את הקטע של בלייר וסרינה שהם דיברו במעלית.. האמת לא היה לי כוח לראות פרקים שהם רבות. אני שמחה שהם חזרו להיות חברות ועוד שסרינה סיפרה לה דברים על אבא שעדיין לא סיפרה לה. אוליביה היא אחת המטומטמותת כול כך מפגרת ודן וונסה הסכימו לזה.. כול כך מטומטמתתת שתלךךך כבר מהסידרה אני לא יכולה יותר לראות את הסדרה הזאת כבר איתה...... מעצבנתת אותיי

למעלה