פרק 45 - החיים יפים

Roei152

Well-known member
מנהל
מילי מנצלת את המצב כדי לשמור על יוני , בזמן ששלי , ברוש ומקס רק מחפשים איך להציל את המצב ..
איך שיתוף פעולה בינה יתחייל?

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק של אחרי הטווייסיט , עד הטוייסיט הבא
כולם מתמודדים עם המחיקה. אגב זה יוצא שצדקתי בעונה הקודמת ורביד לא תשחק את סקיי, אלא רק את מיילי, אם לא ישתנה כלום
והטווויסיט הבא .. סקיי מסתתרת אצל קראוס, אבל למה בדמותה החייזרית ? לא היה יותר טבעי שתסתיר את עצמה באיזה גוף אנושי? אגב זה אומר משהו על אסיה , יכל להיות שהיא סקיי החדשה?

Roei152

Well-known member
מנהל
בסדר אבל כמו שבאי כדי להצדיק את הסיפור, , ולא לחזור על אותוו סיפור , עשו סיפור אחר בעונה השניה עם אותה מסגרת ( החבורה צריכה לעזור לדילן להציל מאסון נורא), ככה גם בסקיי, צריך שסקיי תכנס לגוף, כדי להמשיך לפעולל בין בני האדם בלי לעורר חשד.. מילי כבר שרופה, ומלבד זאת זה חזרה על העונה הקודמת..

YossihNew

Well-known member
אני חושב שהעונה סקיי תהיה יותר בצורה החייזרית שלה. לא סתם הם מדגישים את זה מאוד.

וגם- בזמנו הערתי שסקיי זאת הסדרה היחידה בה לגיורא אין "פושעת" בקאסט. הנה, אסיה יכולה להיות בדיוק הפושעת שחיפשנו.

Roei152

Well-known member
מנהל
בזמנו הערתי שסקיי זאת הסדרה היחידה בה לגיורא אין "פושעת" בקאסט. הנה, אסיה יכולה להיות בדיוק הפושעת שחיפשנו.
שכונה זו גם לא בדיוק סדרה עם "פושעת עם לב טוב " סטייל דינה, ניצן וזואי ..
שכונה זו סדרה בה כל הנשים הן חזקות ומנהיגות, ויש בהן קצת רוח "פשע"
זה ששסקיי מופיעה בפתיח בצורה החייזרית שלה במקום החבורה, פחות מדגיש את זה.. לדעתי זה התאים גם לעונה הראושונה , למה פתאום? בגלל מוניקה?

YossihNew

Well-known member
אני מרגיש שאסיה תהיה אסיה. דמות עם המון מה להסתיר.

YossihNew

Well-known member
יש שמועות שהחייזר הפך לאריק. אבל זה בטח לא נכון, זה פשוט אריק בלי זיכרון. אבל איפה סקיי? ואיפה החייזר? ואיפה מספר הפרק?

הקובייה זה היה השם של הפרק הראשון. חזרנו לשם. מילא זה שנמחק לו הזיכרון. אין לו את כל שאר הדמויות שלו. אין יותר יונץ'. מקס, זה לא סקיי. בחייאת. סקיי מותק. אבל לא כדאי לברוש. אם אריק לא יהיה יונץ' ולא יהיה מאוהב במיכאלה, היא תהיה עם עילי. ולא עם ברוש. חודשיים בלי... אכזבה מצפה לך.

או. לזה התגעגעתי.

השתנה הפתיח בסוף... מוזר...

מסכן יוני. כל הדמויות שלו הלכו. הוא הכי התפרסם. אין מפקדת, אין עלומים... אבל לא יהיו להם צרות עם התאריך? אבל רגע. אבל מבחינת אריק יש תאריך אחר. אריק אחרי המסיבה, השאר אחרי העזיבה.

מסכן אריק.

שלי תהפוך לטובה. מוזר. לאבא שלך שלא יודעים מי הוא, רק שהוא חייל מאוד בכיר. אני שוב מזכיר שרביד שחקנית מצוינת. גם בר, כן, אבל רביד עושה דמויות בו זמנית! איזה חבל על ליאור. ממש חבל. אבל אביטל התגעגעה. למי יש עוד קווי? גם מעיין טובה, היא משנה את כל הדמות.

כן, חבר'ה... אה... לא צריך להגזים... לא צריך להגזים כל כך... הוא שם, הוא שם.

שלי, למה? למה נתת? יוני כרגע חזר למצבו המקורי והבעייתי. אני שוב מזכיר. רביד מצוינת. וגם בר. כל הבנות מצוינות. גם שחר מצוין. המון מצוינים. המוזיקה מתאימה.

כן. אתה יכול. וזה יהיה. אריק... אני מכין אותך למה שקורה בפנים...

כן.

לאאאאאאאא. באמת? לא, לא ממש. אתם כמו קירקי ולילה. ליאור מחורפנת.

מפתיע איך שליאור השתנתה מ"אתם בכיתה שלי" ל"חיידקים". היא לא יודעת על מי היא יורדת? עזבי, אבא זה דוד של מצליח. בחייאת. גם אני חשבתי שברוש זה... זאת בדיחה של היוצר.

ואני ראיתי ברוש... אופס.

מעניין איפה סקיי ואיפה החייזר. שבועיים, שבועיים. אבל חבר עוד יהיה לו? טלפון קווי. למי יש קווי... לא, את מוחקת טלפונים. אצלם אין עדינות.

היי, השר. אתה תמיד במשרד שלך. כל הזמן. עליך אפשר לסמוך ביציבות שלטונית. אכלת בורקסים ואשתך הפריעה לך. בגלל זה לא שמעת. לפחות תתנחם בזה שהפעם אתה לא אחראי למחיקת הזיכרון. זוכר?

אם דרעי חזר, מה אכפת לכם שהשר חוזר... היי, אבא של התסריטאית. אמרו שנועה תפסה פיקוד העונה. מעניין מה יהיה עם זה. אבל הבת שלך דורשת שתהיה בתמונה. כן, הם עושים לכם מליפיקים. מי זה? אל תדאג, אתם תמיד יוצאים מזה נקי. גם כשוטר וגם כשר. מה קראוס מסתיר... מי איים עליו?

הבית מוכר לי. של מי זה? טוב, ברור שהוא עם סקיי. פרקים עוברים מהר. היי, מרמייט.​

שיר m

Well-known member
איזה פרק טוב
אני רק שאלה, לא כל הבצפר יודע שמילי היתה עם אריק?
זהו
אהבתי שהוא מטפל יפה בסקיי

YossihNew

Well-known member
או הו, חכי חכי מה יהיה עם זה. את צודקת וזה העניין.

למעלה