פרק 53-נערה ארץ ישראלית

Roei152

Well-known member
מנהל
אז איך סקיי תקבל את הגוף החדש שלה?
האם היא תצליח לפגוש את אריק?
האם מילי תצליח לשכנע את אריק בסיפור המופרך שלה שבאמת קרה?
מה תהיה ההחלטה של יוני ? להאמין למילי, או להיות עם שלי?
ומה אווה רוצה ממקס וברוש?

Roei152

Well-known member
מנהל
אוקיי אז למה כולם יוצאיחם מנקות הנחה שסקיי היא זאת שמחקה לאריק את הזיכרון? - מקס, ברוש ומילי , כולם חושבים כה , הם יודעים שגם גבי היה באיזור ובכל זאת הם מניחים שזו סקיי
פרק מצוין בתור פרק שהוא פרק היזכרות במה שקרה בעונה הראונה , אפילו לא פלאשבק אחד , אהבתי את זה..
רביד מעולה , מילי מתחילה להיות יותר אמפתית , אבל מצד שני היא עדייין ביצ'ית, ורביד משחקת את זה נהדר. וחבל שהיא ועידו לא ממשיכים עם אריק וסקיי, ומערכת היחסים המיוחדת שלהם..
זה יוצא קצת מגוחך ששלי היא כביכול "הרעה" במשולש האהבה של יוני, קצת מזכיר לי את יובל פרישמן ..
.

YossihNew

Well-known member
למה מוכרת לי השחקנית של האימא?

למה מוכר לי השחקן של... סתם, אני מכיר אותו. מה סבתא הייתה אומרת על הנסיעה הזאת? אתה יודע איך היא הייתה אומרת... מי שנוהג מהר... שלא... אה... משהו. בכל אופן, הם כתבו ביוטיוב "סקיי חדשה בשכונה" וזה ברור. שנית, אתה גם ככה מסובך עם כל הקטע הזה של יואב ומיכאל. וחבר של נועה אהובתי. מוניקה באמת נראית חללית. מעניין איך היא תהיה בדרימארס.

פתיח חדש! עם מוניקה במקום שלישי! על חשבון הזמן של דולב! עשו לנו החממה!

כן, הבנו. אני מכיר את הסצנה הזאת.

רגע... נחתה פה בעוצמה, או נחתה פה בעוצמה? אני שוב מזכיר שרביד פנומנאלית.

ארץ ישראלית, בטח. סודאן הייתה פעם... אה...

אריק מקבל את זה מהר. טוב, הוא חנון. רביד יודעת לשנות את הפנים נהדר.

יש לה רק ביצה אחת?

עם מי מילי תגמור בסוף?

מכיר את הסצנה. גם אתם הופתעתם. הייתם כמוני.

לא ממש.

רק לא הבנתי איך הבגד קפץ פתאום לסקיי. כן, גוף מתאים לחלל. לא, לא בדיוק ארץ ישראלית. פשוט... איזו ארץ ישראל? עלילה גזעית. מילי ונילי. מרתק.

לא "להזכיר לך", "להזכירך". אלסקה זה לא חור, זה ארה"ב.

ואן רעים. ברור. שחר לא אוהב את רונה לי, אני חושב. בפעם האחרונה היה מאוד מאוד בעייתי איתה. חבר'ה, זה ואן רעים. לא הבנתם? פאודה, פאודה! סליחה. ברוש גם לא מת על אווה. אווה, אתם יודעים. ברוש, היא תשלח אותך לפנימיה.

שלי ויוני זה רומן ממש מטומטם. ביחד הם גרועים ואין שום אהבה שם. למרות שמדובר בשני שחקנים מצוינים. כן? הכיף של בר. רק מזכיר. כיף. קיבלתי כיף מבר. היד שלי נגעה בידה. היא הייתה נחמדה אליי. לבר באמת יש נזלת באף בסצנה...

בטח, עשו לה "זה שיר פרידה". שקט, ברוש.

תביאו את פינטו, הם ייבהלו. רונה לי כל כך נראית כמו נורית. אה, ראיתם?! אני אמור להיות בצבא בכלל. תאמינו לי. ילדודס.

זאת לא החלטה שאתה יכול... אה... זאת הצהרה קצת... תפסיקו עם ענייני הפנימיות, רונה לי הסתבכה מזה. איריס אובססיבית לחייזרים, רק מזכיר. נכון?

גם את תראי אותו ואת מילי ביחד. נופר או קורל... הדס או הדר... אסיה זה שם של יבשת. למרות שחברה של זהבה שפעם שמה את ראשה על כתפי מכירה אסיה שהייתה נחמדה אליי מאוד.

לא למשוך תשומת לב. בסדר.

אנשי פאודה משחררים אותו. ובעיקר שר הביטחון הזה מעצבן אותנו. שבע עשרה שנה הוא מעצבן אותנו.

בגלל שאם היו מספרים לך היו לוקחים לך למדא. או משהו.

סודה- משקה השטן.

רביד עושה גוונים מצוינים של מילי.

הכל הסתבך בגללכם.

די, מילי, הוא לא יאמין לך. בדיוק בגלל זה. מה, אני לא יודע?

סקיי, את מכירה אותו? את לא מזהה אותו? נו, זה ההוא מהסדרה שאת אוהבת! ביי, מצליח. ביי.

אתה יכול לעצור אותו? נו, בחייאת, תמיד עצרת אנשים כמוהו, מה אכפת לך?! הוא המשטרה! מסכן מצליח. חטף בומבה.

ממש לא למשוך תשומת לב, אה, סקיי? אסיה זה שם שמוזר לקרוא בו לסקיי. כן, נו... זה ההוא משכונה.

רק רציתי שתדעו שבר יפהפייה.

בדיוק כמו פעם. איפה רוסו? לא נעים לי שנשבר לו הלב.

אריק. מה יש?​

שיר m

Well-known member
למה מוכרת לי השחקנית של האימא?
נועה חדד. כנראה מוכרת מפרסומות, למרות שהיא דומה מאוד לשחקנית אחרת שאני לא מצליחה לזכור את שמה

זה ההוא מהסדרה שאת אוהבת!
זיהיתי אותו! זיהיתי!
אבל למה הם לקחו אותו, מסכן
סודה- משקה השטן.
:-D

YossihNew

Well-known member
כן, הבנתי שזאת נועה חדד.

היא מזכירה את יעל יקל משכונה?

Roei152

Well-known member
מנהל
פתיח חדש! עם מוניקה במקום שלישי! על חשבון הזמן של דולב! עשו לנו החממה!
אם כבר החממה יותר מזכיר את השמיניה , שלימור הצטרפה לפתיח המקורי, בצילום לא קשור בכלל..בחממה נוצרה בעייתיות שדחפו את אלי בזמן שהעורבים והנשרים מתכנסים להורדת הקו לצילום המשותף, וזה יוצר בעייתיות ברצף אצל העורבים ..
כאן זה פתיח צילומי סטיילס .. הכי פשוט וקל.. אם דמות תפרד מאיתנו בעונה השלישית, פשוט לחתוך מהפתיח .

למעלה