פרק 54- זה הדיל

YossihNew

Well-known member
🤝

אז איך אריק יגיב לאמת?

האם סקיי תמצא את אריק?

מה אווה תעשה?

ולמה מצליח משבש את הכל?

שיר m

Well-known member
וואו פרק מעולה
תקשיבו הסדרה הזאת עושה הכל ממש טוב
מצליח שפן ניסיון למחיקת זיכרון
ה"משפחה"- אסיה זהבה וקראוס
הדרך שבה אריק יודע דברים בלי להחזיר לו את הזיכרון באמת
אריק ומילי שהפכו חברים
והמתח של סקיי ואריק כל כך קרובים אבל לא. פרק אחרי פרק.
זה פשוט מצויין
זהו

YossihNew

Well-known member
יוצאים מהוואן רעים. ואני מקווה ששחר לא יפגוש אותה יותר לעולם. כן, חבר'ה, אני ממש רגוע איתכם.

היי, מצליח. מה זה מי אתם? אותו אתה לא מכיר? גילת נראית מאיימת עם המערוך. די נו, היא לא ליטמן. כוחות מיוחדים, בחייאת. היא לא נוסעת בזמן או משהו. אה, דוד בצבא. את זה אנחנו יודעים, יש לו המון דודים. דוד קברן, דוד עם סירה בכנרת... וסבתא. לאן נעלם אבא של מצליח, אגב? התגעגעתי לעידן. פעם אחרונה שראיתי אותו היה לפני שנה.

תכניסו אותם ליערות הגשם של שכחת שושי. מול מזכרת בתיה! טוב, בסדר, לגן השעשועים שליד היער. היי, אריק.

לא חכם להתגרות באישה עם מערוך. אה, גם את זה אפשר ללמוד.

כן, בסדר, אריק. אהבת חייך. איזה פתטי לקרוא לה אהבת חייך. אהבת חייך, מי מדבר ככה... לשחר נשבר הקול כשהוא נלחץ, זה חמוד. לך תדע, עופרי לסקי בדמות אחרת נסעה לאילת. מילי שוב אנוכית. גם ברוש רוצה שיספרו את האמת.

היי, מה אתה מפרק את הפלקט?! עזוב. השטחים, היא באה מהשטחים. החלוקה מאוד ברורה בנושא הזה. איראן של ניב, למשל. וכולם מסכימים שזאת נורית. בכל אופן, תמיד אפשר לטעון שסקיי רצתה להיפרד מאריק פעם אחרונה לפני מחיקת הזיכרון.

היי, התגעגענו אליך. כן, מצליח, שקט כבר. אתה זוכר מה סבתא אמרה: כל אחד הוא חייזר כשהוא נתקל ב... אין לי את זה עדיין. לא משנה. ליטמן למד יותר מהר.

והנה טאקו הפך להיות הדמויות האחרות שלו. נכון, הוא שכח ש... עצוב.

השר משחרר יותר מדי פושעים. לא כולם חושבים ככה... האזנות, כמובן. נעלמים.

כמו שאמרתי. השר. מילי סיפרה את האמת בשביל עצמה והם שיקרו בשבילו.

כן, אנחנו יודעים בנוגע לעניין הזה של המוח... אה, גם לכם יש וורטקס... אבל לא למחוק את זכרונות סבתא. מגניב. הוא סתם התעלף, נראה לי.

עצוב. מאוד עצוב. זה הבן השני שלך עשה.

הוא סתם התעלף... חבר'ה, אבל... הוא עדיין... בחייאת.

איריס לובשת בגדים אחרים לפעמים? הקרינה לא מייננת.

מקס מעצבן מאוד העונה. איפה שלי וליאור אגב? מקס, מאיפה בדיוק אתה מבין בחיזורים? אנחנו מדברים על חייזרים, לא חיזורים.

אתה יודע, גם לליאנה שאתה מכיר היה רגע כזה. אתם מאוד דומים. מצד שני, ליאנה רצחה את ליאור במקרה אחר. האזנה? אני מנחש מי. לא, מילי. חשבתי סקיי. אני שוב מזכיר שרביד מושלמת כשחקנית. פינטו עבד יסודי. לא חכם בכלל.

מצליח בסדר? אה, הוא הרס הכל לסקיי.

הנה הם באים. זה לא הוא, זאת עדי עזרוני. הוא הופלל. אריק מאיים יפה. אבל מי יאמין לו בכלל?

מה זה החיבוק הזה? חיבוק של "איזה כיף שאתה פה"? יכול להיות משולש אהבה. הם לא מחסוי.

סקיי... בחייאת.​

Roei152

Well-known member
מנהל
על מה אריק ומילי מתקרבים? על זה שאריק בעצם נמשך למילי דרך סקיי? יוסי אמר לי משהו על זה בעונה הקודמת שאריק מאוהב בסקיי, אבל לא במילי ..

ולמה סקיי מנתקת את הטלפון? אני שונא שעושים קטע כזה .. עד כמה שסקיי יודעת מילי , אם היא זיהתה את הקול שלה , לא מהווה איום על סקיי

YossihNew

Well-known member
על מה אריק ומילי מתקרבים? על זה שאריק בעצם נמשך למילי דרך סקיי? יוסי אמר לי משהו על זה בעונה הקודמת שאריק מאוהב בסקיי, אבל לא במילי ..

ולמה סקיי מנתקת את הטלפון? אני שונא שעושים קטע כזה .. עד כמה שסקיי יודעת מילי , אם היא זיהתה את הקול שלה , לא מהווה איום על סקיי​
לא זכור לי שאמרתי משהו... אולי כשהם התנשקו כשהיא הייתה חייזרית? כדי להוכיח שזאת אהבת אמת? אם ככה זה ברור שסקיי תחשוש, עדיין יש את העניין שרוב הזמן היא הייתה עם הגוף של מילי והיא גם לא יודעת שאריק זוכר אותה. היא בטוחה שיתאהב במילי.

הם מתקרבים כי מילי הופכת לבן אדם. ומילי רוצה חברים, מה שאין לה כרגע (ליאור לא נחשבת, סליחה ממנה).​

Roei152

Well-known member
מנהל
אני אמרתי משהו על זה שיכול להיות מה שקורה עכשיו , שאריק בעצם יתאהב במילי דרך זה שסקי לבשה את הגוף שלה, ואתה אמרת לי "לא הוא יתאהב בסקיי , בגלל שזו סקיי"
בכל זאת רביד ועידו יש להם כמיה מיוחדת , והקהל מרגיש את זה ...
היא גם לא יודעת שאריק זוכר אותה
גם לא בטוח שהיא יודעת מהה שקרה לאריק , יכול להיות שגבי תקף אותה לפני שתקף את אריק..
היה שם קרב.. וגבי ניצח...

YossihNew

Well-known member
גם לא בטוח שהיא יודעת מהה שקרה לאריק , יכול להיות שגבי תקף אותה לפני שתקף את אריק..
היה שם קרב.. וגבי ניצח...​
ולכן היא בטוחה שהוא הצליח בנושא המחיקה.

אריק לא מאוהב במילי, אני לא חושב שהם מתאהבים. הם מתקרבים והופכים לחברים, אבל זה כנראה לא יקרה. פשוט מילי הופכת לבת אדם נורמלית. עובדה שהוא מחפש את סקיי, הוא מדבר עליה כעל אהבת חייו ומילי לא באמת מתעניינת בו מעבר לידידות.​

שיר m

Well-known member
התגעגעתי לעידן. פעם אחרונה שראיתי אותו היה לפני שנה.
גדל הילד

אהבת חייך, מי מדבר ככה...
כן... רק הוא

אריק מאיים יפה. אבל מי יאמין לו בכלל?
נכון, הוא בכלל לא בעמדה של לאיים

למה סקיי מנתקת את הטלפון? אני שונא שעושים קטע כזה
גם אני שונאת... מניחה שהיא פשוט הופתעה

למעלה